Lokaty – T-Mobile Usługi Bankowe

Przegląd lokat terminowych opracowany został w oparciu o czytelnie zdefiniowane kryteria. Stopa procentowa depozytu przedstawiana jest w skali roku, a wysokość zysku obliczana jest dla wkładu w kwocie 10 000 zł. Zysk obliczany jest w oparciu o rok liczący 365 dni. W rankingu widoczne są propozycje związane z założeniem samej lokaty, jak i te wymagające wywiązania się z towarzyszących wymogów np. założenia rachunku osobistego lub zagwarantowania konkretnych wpływów na rachunek bankowy.

Lokaty w T-Mobile Usługi Bankowe do 1 miesiąca

Zakres kwoty
od 1 000
Procent
0,30 %
Okres
1 mies.
Pokaż więcej ▾

Na pierwszej pozycji podium jednomiesięcznych lokat terminowych uplasowała się Lokata Standardowa T-Mobile Usługi Bankowe. Ponadprzeciętne oprocentowanie depozytu powoduje, że oferta jest w tej chwili najkorzystniejszym rozwiązaniem na rynku. Oprocentowanie lokaty sięga 0,30%, co gwarantuje ponadprzeciętny dochód, wynoszący 2 zł.

Lokaty w T-Mobile Usługi Bankowe od 2 do 3 miesięcy

Zakres kwoty
od 1 000
Procent
0,70 %
Okres
90 dni
Pokaż więcej ▾
Zakres kwoty
od 1 000
Procent
0,70 %
Okres
3 mies.
Pokaż więcej ▾

Przegląd najatrakcyjniejszych dwu i trzymiesięcznych lokat terminowych otwiera oferta Lokata Standardowa T-Mobile Usługi Bankowe. Rozwiązanie to daje gwarancję efektywnego pomnażania oszczędności dzięki stopie procentowej sięgającej 0,70%. Propozycja ta zapewnia bezkonkurencyjny dochód w kwocie sięgającej 13,98 zł.

Drugie miejsce na liście depozytów dwumiesięcznych i kwartalnych dostało się propozycji T-Mobile Usługi Bankowe. Lokata Standardowa przyciąga doskonałą stopą procentową sięgającą 0,70%. Za sprawą depozytu można zwiększyć swój stan posiadania o 13,98 zł, co jest wielce zadowalającym efektem.

Lokaty w T-Mobile Usługi Bankowe od 4 do 6 miesięcy

Zakres kwoty
1 000 - 50 000
Procent
1 %
Okres
125 dni
Pokaż więcej ▾
Zakres kwoty
od 1 000
Procent
1 %
Okres
6 mies.
Pokaż więcej ▾

W obszarze lokat o horyzoncie czasowym od 4 do 6 miesięcy, najlepszą ofertą jest oferta Lokata Standardowa T-Mobile Usługi Bankowe. Ponadprzeciętne oprocentowanie we wskazanym przedziale czasowym sięgające 1%, daje 27,76 zł potencjalnego zysku.

Na kolejnym miejscu zestawienia znajduje się lokata Lokata Standardowa T-Mobile Usługi Bankowe. Za sprawą wciąż kuszącego oprocentowania sięgającego 1% lokata daje możliwość uzyskania przyzwoitego zysku w wysokości 39,95 zł.

Lokaty w T-Mobile Usługi Bankowe od 7 do 12 miesięcy

Zakres kwoty
od 1 000
Procent
1,10 %
Okres
12 mies.
Pokaż więcej ▾

Zestaw ofert o okresie zapadalności od 6 miesięcy do roku na najlepszym miejscu zawitała Lokata Standardowa T-Mobile Usługi Bankowe. Wszystko to za sprawą interesującego oprocentowania sięgającego 1,10%. Daje to zarobek w wysokości 89,10 zł.