Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 19:00
Zadzwoń 22 417 11 63

Ranking kredytów gotówkowych - Wrzesień 2020

Zwycięzcą najnowszego rankingu kredytów gotówkowych została Gotówka bez prowizji dostępna w banku Credit Agricole. Oprocentowanie nominalne tego zobowiązania to 7,20%, a za jego udzielenie nie jest pobierana żadna prowizja. Tak atrakcyjne warunki cenowe sprawiają, że miesięczne obciążenie związane ze spłatą tego zobowiązania zamyka się kwotą 600,98 zł. Z ważnych kwestii należy jeszcze dodać, że wspomniany bank jest w stanie udzielić potencjalnemu kredytobiorcy kredytu w wysokości do 255 tys. złotych

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2020-09-25

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Tuż za zwycięzcą dzisiejszego zestawienia uplasował się Mistrzowski Kredyt Gotówkowy oferowany przez Santander Consumer Bank, w którym miesięczna rata wynosi 628,56 zł. Taki poziom tego obciążenia jest pochodną oprocentowania nominalnego w stawce 7,20% oraz prowizji pobieranej za jego udzielenie w wysokości 4,59%. Należy jednak pamiętać, że Santander udziela kredytów, których maksymalna kwota nie przekracza wartości 35 tys. złotych.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2020-09-25

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Trzecie miejsce w rankingu najlepszych kredytów gotówkowych zajęła Przejrzysta Pożyczka udzielana przez Bank Ochrony Środowiska. Podstawowe parametry kosztowe występujące w tym zobowiązaniu, czyli oprocentowanie nominalne oraz prowizja pobierana za udzielenie kredytu wynoszą tu odpowiednio 6,47% i 7,00%. Zestawiając te zmienne z kwotą i okresem analizowanego kredytu (25 tys. zł zaciągnięte na 48 miesięcy) wychodzi, że miesięczna rata tego zobowiązania to 634 zł. Warto jeszcze dodać, że maksymalna kwota kredytu dostępna w BOŚ to 80 tys. złotych.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2020-09-25

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Naszym zdaniem

Pierwsza trójka dzisiejszego zestawienia jest prawie taka sama jak przed miesiącem. Jedyna zmiana jaka nastąpiła, to spadek z pierwszej pozycji na trzecią Banku Ochrony Środowiska. Jest to efekt pogorszenia warunków cenowych w tej instytucji. Jeśli chodzi o pozostałe dwa podmioty, to utrzymały one ceny swoich produktów na dotychczasowym poziomie.

Przyjęte parametry kredytu gotówkowego

Oceniane oferty to kredyty gotówkowe zaciągane na dowolny cel konsumpcyjny. Kwota finansowania to 25 000 zł, a okres spłaty zamyka się w 48 miesiącach.

Modelowy kredytobiorca

Przykładowy kredytobiorca jest singlem, wynajmującym mieszkanie w średniej wielkości mieście, zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę. Otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 3 000 zł netto i jest to jego jedyne źródło dochodów. Poza opłatami tytułem najmu mieszkania i kredytem na zakup samochodu nie spłaca on żadnych dodatkowych zobowiązań. Pozyskane z kredytu środki zamierza przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel.

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online?

Ilość dostępnych na rynku ofert często utrudnia odnalezienie kredytu wpisującego się idealnie w oczekiwania i możliwości finansowe potencjalnego kredytobiorcy. Zdarza się, że wytypowana propozycja skierowana jest wyłącznie do grupy osób spełniającej określone kryteria lub rygorystyczne procedury banku zamykają drogę do wymarzonego finansowania. W takich sytuacjach warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych Rankomat, która pozwoli skutecznie zawęzić obszar poszukiwań.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online?

Procedura została ograniczona do minimum. Wystarczy wybrać odpowiednią ofertę i kliknąć przycisk „wybierz”. Następnie należy podać imię, nazwisko, numer telefonu i adres email w celu ułatwienia identyfikacji podczas rozmowy z naszym konsultantem. Przedstawi on wszystkie szczegóły wybranej oferty, przeprowadzi wstępną ocenę zdolności kredytowej oraz rozwieje potencjalne wątpliwości wnioskodawcy.

Sytuacja Rynkowa

Powołując się na dane udostępnione przez Biuro Informacji Kredytowej wartość udzielonych kredytów konsumpcyjnych w 2017 roku osiągnęła poziom 78,66 mld zł i była o 3,5% wyższa niż w 2016 roku. W ujęciu liczbowym, ilość udzielonych kredytów gotówkowych i ratalnych wzrosła o 1% w ujęciu rok do roku. Dzięki temu, pomimo słabszego grudnia, dodatnia dynamika w obszarze kredytów konsumpcyjnych została zachowana.

Czytaj też: Ranking najlepszych lokat bankowych
Czytaj też: Ranking najlepszych kont osobistych