Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 17:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Ranking kredytów gotówkowych - Październik 2021

Zwycięzcą październikowego rankingu kredytów gotówkowych jest Pożyczka Internetowa z Alior Banku. W przypadku zaciągnięcia modelowego zobowiązania (kredyt w kwocie 25 tys. zł i okres spłaty 48 m-cy) kredytobiorca zapłaci ratę w wysokości 618 zł 89 gr. Oznacza to RRSO na poziomie 9,08% z czego 3% przypada na prowizję banku.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2021-10-21

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Drugie miejsce rankingu należy kredytu gotówkowego udzielanego przez Citi Handlowy (pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów). Tu rata jest nieznacznie wyższa i wynosi 628,48 zł, co oznacza łączne RRSO na poziomie 9,96%. Znaczną część tych kosztów stanowi prowizja, która w Citi Handlowy wynosi 5%.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2021-10-21

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Na trzecim miejscu uplasował się standardowy kredyt gotówkowy oferowany przez In Bank. Kredytobiorca który pożyczy 25 000 zł na okres 48 miesięcy, zapłaci w tym wypadku ratę o wysokości 640, 38 zł. Prowizja w przypadku tego produktu wynosi 6,99%, a łączne RRSO 11,05%

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2021-10-21

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Naszym zdaniem

Październikowy ranking jest praktycznie powtórzeniem rankingu wrześniowego. Mimo iż zmieniły się pozycje kilku kredytów na dalszych pozycjach w rankingu, 3 pierwsze miejsca pozostały takie same. Najtańsze kredyty gotówkowe dostępne dla wszystkich kredytobiorców oferują Alior Bank, Citi Handlowy i In Bank. Różnice w kosztach kredytów są między nimi raczej niewielkie.

Przyjęte parametry kredytu gotówkowego

Oceniane oferty to kredyty gotówkowe zaciągane na dowolny cel konsumpcyjny. Kwota finansowania to 25 000 zł, a okres spłaty zamyka się w 48 miesiącach.

Modelowy kredytobiorca

Przykładowy kredytobiorca jest singlem, wynajmującym mieszkanie w średniej wielkości mieście, zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę. Otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 3 000 zł netto i jest to jego jedyne źródło dochodów. Poza opłatami tytułem najmu mieszkania i kredytem na zakup samochodu nie spłaca on żadnych dodatkowych zobowiązań. Pozyskane z kredytu środki zamierza przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel.

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online?

Ilość dostępnych na rynku ofert często utrudnia odnalezienie kredytu wpisującego się idealnie w oczekiwania i możliwości finansowe potencjalnego kredytobiorcy. Zdarza się, że wytypowana propozycja skierowana jest wyłącznie do grupy osób spełniającej określone kryteria lub rygorystyczne procedury banku zamykają drogę do wymarzonego finansowania. W takich sytuacjach warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych Rankomat, która pozwoli skutecznie zawęzić obszar poszukiwań.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online?

Procedura została ograniczona do minimum. Wystarczy wybrać odpowiednią ofertę i kliknąć przycisk „wybierz”. Następnie należy podać imię, nazwisko, numer telefonu i adres email w celu ułatwienia identyfikacji podczas rozmowy z naszym konsultantem. Przedstawi on wszystkie szczegóły wybranej oferty, przeprowadzi wstępną ocenę zdolności kredytowej oraz rozwieje potencjalne wątpliwości wnioskodawcy.

Sytuacja Rynkowa

Rynek usług bankowych, a zwłaszcza kredytów ustabilizował się i pandemia COVID-19 nie ma na niego już tak dużego wpływu jak wcześniej.

Zapotrzebowanie na kredyty gotówkowe wzrosło w stosunku do 2020, ale należy pamiętać, że był to rok w którym przyznano wyjątkowo mało kredytów gotówkowych.

Czytaj też: Ranking najlepszych lokat bankowych
Czytaj też: Ranking najlepszych kont osobistych