Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 19:00
Zadzwoń 22 417 11 63

Ranking kredytów gotówkowych - Lipiec 2020

Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kredytów gotówkowych należy do Ekopożyczki „Otwarci na przyszłość” oferowanej przez Bank Ochrony Środowiska. Oprocentowanie nominalne tego zobowiązania wynosi 6,39%, a za udzielenie finansowania pobierana jest prowizja w wysokości 0,50%. Zaproponowane warunki cenowe przekładają się na miesięczną ratę sięgającą 594,56 zł. Warto dodać, że maksymalna kwota Ekopożyczki to 80.000 zł. Z kolei okres kredytowania wynosić może nawet 72 miesiące.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2020-07-13

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Drugie miejsce w zestawieniu najlepszych kredytów gotówkowych zdobyła Gotówka bez prowizji udzielana przez bank Credit Agricole. Miesięczna rata tego zobowiązania wynosi 600,98 zł i jest pochodną oprocentowania nominalnego w wysokości 7,20% oraz zerowej stawki prowizji pobieranej za jego udzielenie. Warto dodać, że Credit Agricole jest w stanie pożyczyć przyszłemu kredytobiorcy maksymalnie 255 550 tys. złotych. Oczywiście jest to kwota brutto kredytu, czyli uwzględniająca wszystkie obciążenia typu odsetki, ubezpieczenia oraz inne opłaty.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2020-07-13

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Podium zamyka Kredyt Gotówkowy oferowany przez Getin Bank. Oprocentowanie nominalne tego zobowiązania wynosi 7,20%, a za jego udzielenie jest pobierana prowizja w wysokości 2,99%. Oferowany poziom parametrów sprawia, że miesięczne obciążenie związane ze spłatą tego zobowiązania wynosi 618,95 zł. Osoby zainteresowane większymi wydatkami zmartwi fakt, że Getin jest w stanie pożyczyć swoim klientom maksymalnie 100 tys. złotych.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2020-07-13

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Naszym zdaniem

Najnowsza odsłona rankingu najlepszych kredytów gotówkowych przyniosła spore zmiany. Z pierwszej trójki wypadły oferty Santander Consumer Banku oraz Citi Handlowego, a w ich miejsce pojawiły się produkty Credit Agricole i Getin Banku. Na pierwszym miejscu, drugi raz z rzędu, utrzymał się za to BOŚ Bank ze swoją EKO Pożyczką.

Przyjęte parametry kredytu gotówkowego

Oceniane oferty to kredyty gotówkowe zaciągane na dowolny cel konsumpcyjny. Kwota finansowania to 25 000 zł, a okres spłaty zamyka się w 48 miesiącach.

Modelowy kredytobiorca

Przykładowy kredytobiorca jest singlem, wynajmującym mieszkanie w średniej wielkości mieście, zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę. Otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 3 000 zł netto i jest to jego jedyne źródło dochodów. Poza opłatami tytułem najmu mieszkania i kredytem na zakup samochodu nie spłaca on żadnych dodatkowych zobowiązań. Pozyskane z kredytu środki zamierza przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel.

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online?

Ilość dostępnych na rynku ofert często utrudnia odnalezienie kredytu wpisującego się idealnie w oczekiwania i możliwości finansowe potencjalnego kredytobiorcy. Zdarza się, że wytypowana propozycja skierowana jest wyłącznie do grupy osób spełniającej określone kryteria lub rygorystyczne procedury banku zamykają drogę do wymarzonego finansowania. W takich sytuacjach warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych Rankomat, która pozwoli skutecznie zawęzić obszar poszukiwań.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online?

Procedura została ograniczona do minimum. Wystarczy wybrać odpowiednią ofertę i kliknąć przycisk „wybierz”. Następnie należy podać imię, nazwisko, numer telefonu i adres email w celu ułatwienia identyfikacji podczas rozmowy z naszym konsultantem. Przedstawi on wszystkie szczegóły wybranej oferty, przeprowadzi wstępną ocenę zdolności kredytowej oraz rozwieje potencjalne wątpliwości wnioskodawcy.

Sytuacja Rynkowa

Powołując się na dane udostępnione przez Biuro Informacji Kredytowej wartość udzielonych kredytów konsumpcyjnych w 2017 roku osiągnęła poziom 78,66 mld zł i była o 3,5% wyższa niż w 2016 roku. W ujęciu liczbowym, ilość udzielonych kredytów gotówkowych i ratalnych wzrosła o 1% w ujęciu rok do roku. Dzięki temu, pomimo słabszego grudnia, dodatnia dynamika w obszarze kredytów konsumpcyjnych została zachowana.

Czytaj też: Ranking najlepszych lokat bankowych
Czytaj też: Ranking najlepszych kont osobistych