Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 17:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Ranking kredytów gotówkowych - Grudzień 2021

Zwycięzcą listopadowego rankingu kredytów gotówkowych została nietypowa, ale bardzo korzystna dla klienta oferta Volkswagen Financial Services. Bank ten kojarzy nam się głównie z kredytami samochodowymi, ale teraz oferuje kredyt gotówkowy na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Niespodziewany lider naszego rankingu ma na prawdę dobre warunki. Kredytobiorca zapłaci 600 zł 86 gr miesięcznej raty.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2021-12-03

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

 

Na drugie miejsce spadła solidna Pożyczka Internetowa z Alior Banku. W przypadku zaciągnięcia modelowego zobowiązania (kredyt w kwocie 25 tys. zł i okres spłaty 48 m-cy) kredytobiorca zapłaci ratę w wysokości 618 zł 89 gr. Oznacza to RRSO na poziomie 9,08% z czego 3% przypada na prowizję banku.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2021-12-03

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Ostatnie miejsce na podium należy do kredytu gotówkowego udzielanego przez Citi Handlowy (pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów). Tu rata jest nieznacznie wyższa i wynosi 628,48 zł, co oznacza łączne RRSO na poziomie 9,96%. Znaczną część tych kosztów stanowi prowizja, która w Citi Handlowy wynosi 5%.

Oferta dla kwoty pożyczki: 25000 zł, okres: 48 miesiące
Oferta aktualna na dzień: 2021-12-03

Sprawdź w naszej porównywarce kredytów czy to oferta dla Ciebie:

Kalkulator kredytu gotówkowego

Naszym zdaniem

Kredyty gotówkowe cechują się stosunkowo dużą dynamiką. Aktualnie atrakcyjna pożyczka VW Finacial Services przebija wszystkie oferty tradycyjnych banków komercyjnych. Wiele zależy od parametrów, dla których przeprowadzamy test. Oferty warte sprawdzenia mają też Aion Bank, In Bank czy Getin Bank. Polecamy śledzić najbardziej aktualne dane na serwisach Rankomat.

Przyjęte parametry kredytu gotówkowego

Oceniane oferty to kredyty gotówkowe zaciągane na dowolny cel konsumpcyjny. Kwota finansowania to 25 000 zł, a okres spłaty zamyka się w 48 miesiącach.

Modelowy kredytobiorca

Przykładowy kredytobiorca jest singlem, wynajmującym mieszkanie w średniej wielkości mieście, zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę. Otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 3 000 zł netto i jest to jego jedyne źródło dochodów. Poza opłatami tytułem najmu mieszkania i kredytem na zakup samochodu nie spłaca on żadnych dodatkowych zobowiązań. Pozyskane z kredytu środki zamierza przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel.

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online?

Ilość dostępnych na rynku ofert często utrudnia odnalezienie kredytu wpisującego się idealnie w oczekiwania i możliwości finansowe potencjalnego kredytobiorcy. Zdarza się, że wytypowana propozycja skierowana jest wyłącznie do grupy osób spełniającej określone kryteria lub rygorystyczne procedury banku zamykają drogę do wymarzonego finansowania. W takich sytuacjach warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych Rankomat, która pozwoli skutecznie zawęzić obszar poszukiwań.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online?

Procedura została ograniczona do minimum. Wystarczy wybrać odpowiednią ofertę i kliknąć przycisk „wybierz”. Następnie należy podać imię, nazwisko, numer telefonu i adres email w celu ułatwienia identyfikacji podczas rozmowy z naszym konsultantem. Przedstawi on wszystkie szczegóły wybranej oferty, przeprowadzi wstępną ocenę zdolności kredytowej oraz rozwieje potencjalne wątpliwości wnioskodawcy.

Sytuacja Rynkowa

Rynek usług bankowych, a zwłaszcza kredytów ustabilizował się i pandemia COVID-19 nie ma na niego już tak dużego wpływu jak wcześniej. Zmiana stóp procentowych nie wpłynęła na koszty kredytów gotówkowych.

Zapotrzebowanie na kredyty gotówkowe wzrosło w stosunku do 2020, ale należy pamiętać, że był to rok w którym przyznano wyjątkowo mało kredytów gotówkowych.

Czytaj też: Ranking najlepszych lokat bankowych
Czytaj też: Ranking najlepszych kont osobistych