Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

T-Mobile Usługi Bankowe

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »
T-Mobile logo

Marka T-Mobile Usługi Bankowe to efekt wspólnej pracy operatora komórkowego T-Mobile oraz Alior Banku. Produkty T-Mobile Usługi Bankowe dostępne są dla wszystkich, jednak klienci sieci T-Mobile mogą liczyć na specjalne benefity z tytułu szerszej współpracy ze swoim operatorem. Aktualnie w ofercie T-Mobile Usługi Bankowe dostępne są różne typy produktów finansowych, trafiające w potrzeby praktycznie każdego klienta.

Oferta dla klientów indywidualnych

Wybierając ofertę T-Mobile Usługi Bankowe możemy otworzyć konto osobiste, zdeponować pieniądze na jednej z dostępnych lokat, wpłacić pieniądze na rachunek oszczędnościowy, zaciągnąć kredyt gotówkowy lub skorzystać z karty kredytowej. Możliwości jest więc sporo, a z posiadanej bankowości możemy swobodnie korzystać na urządzeniach mobilnych.

Godziny księgowania przelewów

W T-Mobile Usługi Bankowe mamy dostęp do tradycyjnych przelewów ELIXIR bądź przelewów ekspresowych w systemie BlueCash.

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące9.30 (dyspozycja złożona do 8:20)13:30 (dyspozycja złożona do 12:20)16:00 (dyspozycja złożona do 15:10)
Sesje przychodzące11:00 – 11:3015:00 – 15:3017:00 – 17:30

Przelewy zagraniczne – IBAN, SWIFT


W przypadku przelewów międzynarodowych konieczne będzie podanie kodu SWIFT (BIC).

  • Kod SWIFT (BIC) T-Mobile Usługi Bankowe:  ALBPPLPW
  • Format IBAN: PL + numer rachunku (26 cyfr)

Dla poszukujących konta osobistego

W ofercie T-Mobile Usługi Bankowe znajdziemy dwa rachunki osobiste: Konto Freemium oraz Konto Premium. Pierwszy z rachunków – Konto Freemium wiąże się z brakiem opłat za jego prowadzenie i darmowymi przelewami internetowymi. A za aktywne korzystanie z karty do konta otrzymamy 5% zwrotu wartości zakupów w danym miesiącu.Wybierając konto Premium możemy natomiast liczyć np. na bezpłatne prowadzenie rachunku oraz aż 25 zł zwrotu w każdym miesiącu, jeśli dokonamy płatności kartą na kwotę min. 500 zł.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

Do rachunku prowadzonego przez T-Mobile Usługi Bankowe otrzymamy kartę płatniczą MasterCard w formie tradycyjnej bądź kartę Mastercard NFC pozwalającą na dokonywanie zbliżeniowych płatności telefonem.
Dodatkowo, klient T-Mobile Usługi Bankowe może skorzystać również np. z karty kredytowej MasterCard Travel.

Dla pomnażających oszczędności


Poszukując miejsca dla swoich oszczędności w T-Mobile Usługi Bankowe możemy wybrać takie produkty jak lokata lub konto oszczędnościowe. W przypadku lokat bank zapewnia wysokie oprocentowanie i zróżnicowany wybór terminów. Dodatkowo, lokatę można otworzyć w jednej z pięciu walut: PLN, EUR, USD, GBP lub CHF. W różnych walutach możemy także skorzystać z konta oszczędnościowego. Co więcej, rachunek ten zapewnia swobodę dysponowania środkami.

Sprawdź lokaty Raiffeisen Polbanku

Dla oczekujących finansowania

Korzystając z T-Mobile Usługi Bankowe mamy do dyspozycji dwa typy kredytów gotówkowych: kredyt do 200 000 zł bez zaświadczeń o dochodach oraz szybki kredyt na małe kwoty, dzięki któremu pożyczymy już 3500 zł nawet w dziesięć minut. Oba kredyty można uzyskać bez konieczności wizyty w oddziale – wystarczy złożyć wniosek online.

Sprawdź oferty kredytów

T-Mobile Usługi Bankowe- kontakt

Adres centrali: ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

Infolinia:
z telefonów stacjonarnych i komórkowych: 19 506 lub (12) 370 71 00
z sieci Play: 12 19 506
z zagranicy: +48 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00

[email protected]

Adres strony kontaktowej: https://www.t-mobilebankowe.pl/kontakt