Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Bank of China

Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »

bank of china logo

Bank of China (Luxembourg) S.A. swoją działalność na terenie Polski rozpoczął w 2012 roku. Polski oddział powstał jako trzeci w Europie – po Rotterdamie i Brukseli. Klientom indywidualnym Bank of China oferuje rachunek bieżący oraz lokaty terminowe. Oddział w Polsce podlega pod Bank of China ( Europe) S.A. ( pierwotna nazwa:Bank of China (Luxembourg) S.A.), powstał jako trzeci Oddział w Europie – po oddziałach w Rotterdamie i Brukseli. Bank of China w Luksemburgu został utworzony w 1979, jako pierwszy zagraniczny oddział Bank of China. Przez 30 lat oddział w Luksemburgu umacniał swoją pozycję na rynku bankowym w Europie. Aby dalej rozwijać się w Europie, w 1991 został przekształcony Bank of China (Luxembourg) S.A., dzięki czemu mógł zwiększyć zakres swojej działalności. Bank of China (Luxembourg) S.A. zmienił nazwę na Bank of China (Europe) S.A. od dnia 10 Stycznia, 2022.

Dla poszukujących konta osobistego

Rachunek w Bank of China można prowadzić w następujących walutach: PLN, EUR, USD oraz RMB. Otwarcie oraz prowadzenie takiego konta jest darmowe.

Dla pomnażających oszczędności

Bank of China proponuje swoim klientom lokaty w różnych horyzontach czasowych. Do wyboru mamy zatem lokatę na miesiąc, na kwartał, na pół roku bądź na dwanaście miesięcy. Każda z lokat dostępna jest w czterech walutach: PLN, EUR, USD oraz RMB.

Millennium Bank – kontakt

Adres centrali: Warszawa 00-108, ul.Zielna 41/43  

Oddział jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.

Infolinia: +48 22 417 88 88

Adres strony kontaktowej: kliknij tutaj