Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Lion’s Bank

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »

lion’s bank logo

Lion’s Bank działający jako oddział Idea Banku, jest instytucją powołaną dla zapewnienia najwyższych standardów obsługi najbardziej wymagających klientów. Bank dostarcza innowacyjnych rozwiązań, szytych na miarę potrzeb osób dysponujących dużym majątkiem. W oparciu o dotychczasowe doświadczenia inwestorów, a także zatrudniając najlepszych specjalistów, instytucja oferuje alternatywną koncepcję pomnażania majątku. Nowej jakości na rynku private banking towarzyszy hasło – instynkt czyni cię lwem.

Oferta dla klientów indywidualnych

Lion’s bank skupia działalność wokół profesjonalnego doradztwa oraz obsługi klientów zamożnych. Realizacji nadrzędnego celu, jakim jest “zarabianie, a nie oszczędzanie” służyć ma cała paleta wysoko dochodowych rozwiązań. Dla klientów bankowości prywatnej przygotowano prestiżowe konta osobiste, elitarne karty kredytowe oraz szeroką ofertę lokat bankowych. Lion’s Bank obsługuje również klientów korporacyjnych oferując m.in. leasing, doradztwo podatkowe i obsługę księgową.

Godziny księgowania przelewów

Lion’s Bank nie przewiduje opłat za krajowe przelewy Elixir. Pod warunkiem, że realizowane są przez system bankowości internetowej dostępnej dla rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Bank nie oferuje przelewów natychmiastowych Express Elixir i Blue Cash. Transfer wysokokwotowy zrealizować można przy pomocy przelewu SORBNET. Sesje Elixir Lion’s Banku prezentuje poniższa tabela:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące09:3013:3015:30 (dyspozycja musi być złożona do 15)
Sesje przychodzące10:3014:3016:30

W przypadku realizacji przelewów zagranicznych lub transferu środków finansowych z zagranicy na krajowe konto, wymagane jest posługiwanie się kodem SWIFT, nazywanego także kodem BIC. Lion’s Bank oferuje także przelewy europejskie SEPA i EuroElixir.

Kod BIC/SWIFT Lion’s Banku: BPKOPLPW

Dla poszukujących konta osobistego

Lion’s bank to także nowoczesne rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. Pierwsza opcja to dostępne całkowicie online konto Lion’s Prime, które zachęca brakiem opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i zagranicą. Kolejne rozwiązanie to konto Lion’s Rentier, którego otwarcie i prowadzenie zwolnione jest z opłat. Osoby dokonujące transakcji walutowych, powinny zapoznać się z propozycją konta Lion’s World Currency. To możliwość negocjowania kursów walut i indywidualne wsparcie dealera walutowego.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

Standardową kartą jest wydawana do konta Debit Master Card. Prestiż objawia się jednak się w ofercie kart kredytowych, których wygląd dobitnie sugeruje, że mamy do czynienia z instytucją elitarną. Karta kredytowa MasterCard World oferuje m.in. limit kredytowy do 200 000 zł, metalowa i lakierowana karta Maserati World Elite MasterCard, kierowana jest wyłącznie do posiadaczy samochodów tej marki, a karta Master Key World Elite MasterCard zasługuje na… kilka słów więcej. To pierwsza na świecie metalowa karta o nieregularnym kształcie pozbawiona numeru na wierzchniej stronie. Ot taka bankowa biżuteria. Do tego Concierge, program Priceless Specials, Bank Insurance i podróże w klasie VIP.

Dla pomnażających oszczędności

Klienci decydujący się na współpracę z Lion’s Bankiem, planując tym samym skutecznie pomnożyć zgromadzone oszczędności, wybierać mogą w szerokiej ofercie lokat terminowych. O elitarności depozytów świadczy fakt, że najlepsze rozwiązania wymagają minimalnego wsadu w wysokości 100 000 zł, a na lokatę rentierską wpłacić można nawet 20 000 000 zł. Na preferencyjne oprocentowanie liczyć mogą nowi klienci banku, do których skierowana została Lokata Welcome i Welcome Online. Lion’s Bank to także konto oszczędnościowe, zapewniające stały i swobodny dostęp do środków finansowych.

Sprawdź lokaty Lion’s Banku

Dla oczekujących finansowania

Bank nie posiada w swojej ofercie standardowych pożyczek i kredytów. Usatysfakcjonowani będą jednak entuzjaści kart kredytowych, które oprócz wysokich limitów transakcyjnych zachwycają też swoją formą. W końcu nie często spotkać można kartę wykonaną ze stopu cynku, niklu i miedzi. Szczegóły oferty znajdziecie w akapicie – karty.

Sprawdź oferty kredytów