Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

NeoBank

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »

Neo Bank logo

Początki neoBANKu sięgają roku 2008. Pod tą marką usług finansowych udziela natomiast Wielkopolski Bank Spółdzielczy. Początkowo nazwa neoBANK miała odnosić się jedynie bankowości elektronicznej Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Obecnie pod marką tą znajdziemy pełną gamę produktów finansowych oferowanych przez tę właśnie instytucje.

Oferta dla klientów indywidualnych

W ofercie neoBANKU znajdziemy rachunki osobiste, kredyty oraz produkty oszczędnościowe takie jak konta i lokaty. Klienci tej instytucji mogą także skorzystać z kart kredytowych. neoBANK oferuje ponadto taką usługę jak Dom Lokacyjny. Jest to placówka stworzona dla klientów, którzy chcieliby z zyskiem zdeponować większą kwotę oszczędności. Osoby korzystające z tego rozwiązania mają szansę optymalnie dopasować ofertę do swoich potrzeb.

Godziny księgowania przelewów

Przelewy w neoBANKU realizowane są w systemach Express ELIXIR, BlueCash oraz ELIXIR. Godziny sesji transakcji ELIXIR przedstawia poniższa tabela:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące08:3012:3014:30
Sesje przychodzące12:0015:0017:40

Przelewy zagraniczne – IBAN, SWIFT


W przypadku transakcji międzynarodowych wymagane będzie podanie kodu SWIFT (BIC).

  • Kod BIC/SWIFT neoBANKU: GBWCPLPP
  • Format IBAN: PL + numer rachunku (26 cyfr)

Dla poszukujących konta osobistego

Przenosząc swoje finanse do neoBANKU możemy zdecydować się na jeden z dwóch rachunków osobistych: neoKONTO bądź neoKONTO bankomatowe. Pierwszy z produktów pozbawiony jest opłat za otwarcie i prowadzenie, a drugi gwarantuje darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach na terenie Polski. Sami możemy więc dopasować rodzaj naszego rachunku do najczęstszych potrzeb.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

W ofercie neoBANKU dostępna jest zarówno karta płatnicza, jak i karta kredytowa. Oba te produkty sygnowane są logiem marki Visa. Karta płatnicza Visa Debit umożliwia wypłatę gotówki podczas codziennych płatności a karta kredytowa zapewnia bezpłatne użytkowanie w przypadku wykonania min. pięciu bezgotówkowych transakcji w miesiącu.

Dla pomnażających oszczędności


Szukając miejsca dla swoich oszczędności w neoBANKU możemy zdecydować się na kilka produktów. Pierwszym z nich są lokaty. neoBANK oferuje lokatę internetową, terminową oraz lokatę w koncie osobistym. Jeśli natomiast chcemy mieć stały dostęp do oszczędności, warto sięgnąć po rachunek oszczędnościowy gwarantujący 12 bezpłatnych wypłat w roku. Osoby chcące zarabiać na swoich oszczędnościach jeszcze więcej mogą natomiast skorzystać z usługi Dom Lokacyjny pozwalającej na zdeponowanie większej kwoty pieniędzy.

Sprawdź lokaty neoBANKU

Dla oczekujących finansowania

W neoBANKU znajdziemy kilka propozycji kredytów, np. kredyt gotówkowy, w rachunku osobistym czy konsolidacyjny. Bank zapewnia, że każdy przy każdym z tych produktów formalności zostały ograniczone do minimum, a decyzja może zostać wydana już w kilkanaście minut. Oprócz tego, w banku znajdziemy także np. kredyt mieszkaniowy i hipoteczny oraz kredyt na wynajem. A jeśli potrzebujemy większych pieniędzy na inny cel możemy wziąć pożyczkę hipoteczną zabezpieczoną posiadaną przez nas nieruchomością.

Sprawdź oferty kredytów

neoBANK – kontakt

Adres centrali: ul. Grochowe Łąki 4, 61-752 Poznań

Infolinia: 618 51 25 51, 661 00 22 11 (sms)

Email: [email protected]

Adres strony kontaktowej: https://online.neobank.pl/portal_online2/kontakty