Orange Finanse

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »
orange finanse logo

Orange Finanse to owoc współpracy Orange z mBankiem. Integracja tych dwóch podmiotów w zakresie usług finansowych ma na celu zapewnienie klientom produktów z szybkim i bezpiecznym dostępem do bankowości przy użyciu telefonu. Połączenie bankowości mobilnej i telefonii komórkowej dostarcza także wielu korzyści polegających np. na obniżeniu wysokości rachunków, co z kolei przekłada się na oszczędności w naszych portfelach. Korzystając z marki Orange Finanse możemy obecnie korzystać z całej gamy produktów finansowych.

 

Oferta dla klientów indywidualnych

 

Za pośrednictwem Orange Finanse klient ma dostęp do takich produktów jak konta osobiste, lokaty, rachunki oszczędnościowe czy kredyty. Rachunek osobisty można otworzyć w wersji standardowej oraz dla osób do 13 roku życia. Do takiego konta dostępna jest także karta płatnicza w formie tradycyjnej bądź NFC (pozwalająca na dokonywanie płatności telefonem). Osoby korzystające z innych usług w Orange mogą ponadto liczyć na szereg dodatkowych korzyści i rabatów po przeniesieniu swojej bankowości do Orange Finanse.

 

Godziny księgowania przelewów

 

Korzystając z bankowości przez Orange Finanse możemy wykonać przelewy w systemie ELIXIR, SORBNET, SEPA oraz przelewy ekspresowe. Godziny sesji transakcji typu ELIXIR odbywają się według następującego harmonogramu:

 

Rodzaj sesji Godziny sesji
Sesje wychodzące 06:00 10:00 13:30
Sesje przychodzące 11:15 15:00 18:15

 


W przypadku transakcji międzynarodowych wymagane jest podanie kodu SWIFT (BIC).
Kod BIC/SWIFT neoBANKU: BREXPLPWMBK

 

Dla poszukujących konta osobistego

 

W Orange Finanse otworzymy konto osobiste, które można prowadzić za darmo. Opłat nie będziemy ponosić również za przelewy i usługi płatnicze oraz wypłaty z bankomatów. Orange Finanse proponuje także produkt przeznaczony dla najmłodszych użytkowników bankowości, czyli Konto Osobiste 13+ idealne dla osób poniżej 18 roku życia. Rachunek ten również pozbawiony jest opłat za otwarcie i prowadzenie oraz przelewy. Wraz z kontem w Orange Finanse otrzymamy dodatkowo dostęp do atrakcyjnego programu rabatowego.

 

Zobacz ranking kont osobistych

 

Dla płacących kartą

 

Korzystając z konta w Orange Finanse otrzymujemy kartę płatniczą MasterCard. Produkt ten dostępny jest w standardowej formie lub też pod postacią karty NFC umożliwiającej zbliżeniową płatność telefonem. Oprócz karty płatniczej Orange Finanse oferuje także kartę kredytową MasterCard z limitem kredytowym do 20 000 zł oraz dostępem do programu rabatowego w sklepach stacjonarnych i internetowych.

 

Dla pomnażających oszczędności

 


Z myślą o naszych oszczędnościach, przez Orange Finanse możemy skorzystać z takich produktów jak lokaty czy rachunki oszczędnościowe. Oferta lokat składa się z lokaty na nowe środki oraz lokaty terminowej. Oba produkty można otworzyć na 3,6 bądź 12 miesięcy. W przypadku konta oszczędnościowego możemy natomiast liczyć na wysokie oprocentowanie po spełnieniu określonych warunków.

Lokaty w PKO Bank Polski powyżej 1 miesiąca

Zakres kwoty
1 000 - 100 000
Procent
1,90 %
Okres
3 mies.
Pokaż więcej ▾
Zakres kwoty
od 1 000
Procent
1,80 %
Okres
3 mies.
Pokaż więcej ▾
Zakres kwoty
od 1 000
Procent
1,50 %
Okres
3 mies.
Pokaż więcej ▾

Sprawdź lokaty Orange Finanse

 

Dla oczekujących finansowania

 

Dzięki Orange Finanse możemy także skorzystać z oferty kredytów. Do wyboru mamy kredyt odnawialny z limitem do 100 000 zł lub kredyt na dowolny cel z szybką decyzją kredytową do 4 000 zł. Wniosek o te produkty możemy złożyć online, telefonicznie bądź podczas osobistej wizyty w salonie Orange.

 

 

Sprawdź oferty kredytów

 

Orange Finanse – kontakt

 

Adres centrali: ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa

Infolinia: +48 42 19 300

Email: kontakt@orangefinanse.com.pl

Adres strony kontaktowej: https://www.orangefinanse.pl/kontakt_bank.phtml

lowfullscreen”>