Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Orange Finanse

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »
orange finanse logo

Orange Finanse to owoc współpracy Orange z mBankiem. Integracja tych dwóch podmiotów w zakresie usług finansowych ma na celu zapewnienie klientom produktów z szybkim i bezpiecznym dostępem do bankowości przy użyciu telefonu. Połączenie bankowości mobilnej i telefonii komórkowej dostarcza także wielu korzyści polegających np. na obniżeniu wysokości rachunków, co z kolei przekłada się na oszczędności w naszych portfelach. Korzystając z marki Orange Finanse możemy obecnie korzystać z całej gamy produktów finansowych.

Oferta dla klientów indywidualnych

Za pośrednictwem Orange Finanse klient ma dostęp do takich produktów jak konta osobiste, lokaty, rachunki oszczędnościowe czy kredyty. Rachunek osobisty można otworzyć w wersji standardowej oraz dla osób do 13 roku życia. Do takiego konta dostępna jest także karta płatnicza w formie tradycyjnej bądź NFC (pozwalająca na dokonywanie płatności telefonem). Osoby korzystające z innych usług w Orange mogą ponadto liczyć na szereg dodatkowych korzyści i rabatów po przeniesieniu swojej bankowości do Orange Finanse.

Godziny księgowania przelewów

Korzystając z bankowości przez Orange Finanse możemy wykonać przelewy w systemie ELIXIR, SORBNET, SEPA oraz przelewy ekspresowe. Godziny sesji transakcji typu ELIXIR odbywają się według następującego harmonogramu:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące06:0010:0013:30
Sesje przychodzące11:1515:0018:15


W przypadku transakcji międzynarodowych wymagane jest podanie kodu SWIFT (BIC).
Kod BIC/SWIFT neoBANKU: BREXPLPWMBK

Dla poszukujących konta osobistego

W Orange Finanse otworzymy konto osobiste, które można prowadzić za darmo. Opłat nie będziemy ponosić również za przelewy i usługi płatnicze oraz wypłaty z bankomatów. Orange Finanse proponuje także produkt przeznaczony dla najmłodszych użytkowników bankowości, czyli Konto Osobiste 13+ idealne dla osób poniżej 18 roku życia. Rachunek ten również pozbawiony jest opłat za otwarcie i prowadzenie oraz przelewy. Wraz z kontem w Orange Finanse otrzymamy dodatkowo dostęp do atrakcyjnego programu rabatowego.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

Korzystając z konta w Orange Finanse otrzymujemy kartę płatniczą MasterCard. Produkt ten dostępny jest w standardowej formie lub też pod postacią karty NFC umożliwiającej zbliżeniową płatność telefonem. Oprócz karty płatniczej Orange Finanse oferuje także kartę kredytową MasterCard z limitem kredytowym do 20 000 zł oraz dostępem do programu rabatowego w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Dla pomnażających oszczędności


Z myślą o naszych oszczędnościach, przez Orange Finanse możemy skorzystać z takich produktów jak lokaty czy rachunki oszczędnościowe. Oferta lokat składa się z lokaty na nowe środki oraz lokaty terminowej. Oba produkty można otworzyć na 3,6 bądź 12 miesięcy. W przypadku konta oszczędnościowego możemy natomiast liczyć na wysokie oprocentowanie po spełnieniu określonych warunków.

Sprawdź lokaty Orange Finanse

Dla oczekujących finansowania

Dzięki Orange Finanse możemy także skorzystać z oferty kredytów. Do wyboru mamy kredyt odnawialny z limitem do 100 000 zł lub kredyt na dowolny cel z szybką decyzją kredytową do 4 000 zł. Wniosek o te produkty możemy złożyć online, telefonicznie bądź podczas osobistej wizyty w salonie Orange.

Sprawdź oferty kredytów

Orange Finanse – kontakt

Adres centrali: ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa

Infolinia: +48 42 19 300

Email: [email protected]

Adres strony kontaktowej: https://www.orangefinanse.pl/kontakt_bank.phtml

lowfullscreen”>