Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Lokaty – PKO Bank Polski

Przegląd depozytów terminowych stworzony został w oparciu o czytelnie ustalone kryteria. Oprocentowanie depozytu prezentowane jest zawsze w skali roku, a wysokość zysku obliczana jest dla wkładu w kwocie 10 000 zł. Zysk obliczany jest w oparciu o rok liczący 365 dni. W rankingu wyszczególniono propozycje związane z założeniem samej lokaty, jak i te wymagające wywiązania się z towarzyszących wymogów np. założenia rachunku osobistego lub zagwarantowania ustalonych wpływów na rachunek.

Lokaty w PKO Bank Polski od 2 do 3 miesięcy

Zakres kwoty
1 000 - 50 000
Oprocentowanie:
Procent
7 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
od 1 000
Oprocentowanie:
Procent
7 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
1 000 - 50 000
Oprocentowanie:
Procent
6 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty

Lokata na nowe środki PKO Bank Polski otwiera przegląd najkorzystniejszych dwu i trzymiesięcznych lokat terminowych. Rozwiązanie to daje możliwość skutecznego pomnażania środków finansowych dzięki stopie procentowej na poziomie 7%. Potencjalny profit w kwocie sięgającej sprawia, że jest to warta zainteresowania oferta..

Na kolejnym miejscu zestawienia uplasowała się Lokata na Nowe Środki PKO Bank Polski, gwarantując stopę procentową wynoszącą 7%. Atutem lokaty jest warty uwagi zysk równy

Na ostatnim miejscu zestawienia wyróżniona została propozycja Lokata Mobilna PKO Bank Polski. Za sprawą stopy procentowej na poziomie 6% ostateczny zysk z depozytu sięga . To wciąż bardzo dobry wynik.