Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Lokaty – Millennium Bank

Ranking lokat bankowych przygotowany został w oparciu o jasno określone kryteria. Stopa procentowa depozytu prezentowana jest każdorazowo w skali roku, a kwota zysku obliczana jest dla wsadu w wysokości 10 000 zł. Wynik szacowany jest w oparciu o rok liczący 365 dni. W zestawieniu znajdują się oferty związane z otwarciem samej lokaty bankowej, jak i te wymagające spełniania dodatkowych warunków np. założenia konta osobistego lub zapewnienia określonych wpływów na rachunek bankowy.

Lokaty w Millennium Bank od 2 do 3 miesięcy

Zakres kwoty
500 - 10 000
Oprocentowanie:
Procent
1,50 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty

Lokata Mobilna Millennium Bank otwiera zestawienie najlepszych dwu i trzymiesięcznych depozytów bankowych. Rozwiązanie to daje gwarancję efektywnego pomnażania oszczędności dzięki stopie procentowej równej 1,50%. Planowany zysk w wysokości równej powoduje, że jest to warta uwagi propozycja..

Lokaty w Millennium Bank od 4 do 6 miesięcy

Zakres kwoty
od 1 000
Oprocentowanie:
Procent
2 %
Okres
6 mies.
Szczegóły oferty

W segmencie depozytów o horyzoncie czasowym od 4 do 6 miesięcy, najlepszą ofertą jest propozycja Lokata Horyzont Zysku Millennium Bank. Ponadprzeciętne oprocentowanie we wspomnianym okresie sięgające 2%, daje potencjalnego zysku.

Lokaty w Millennium Bank od 7 do 12 miesięcy

Zakres kwoty
od 1 000
Oprocentowanie:
Procent
2,50 %
Okres
12 mies.
Szczegóły oferty

Zestawienie depozytów o okresie zapadalności od pół roku do 12 miesięcy na najwyższym miejscu pojawiła się Lokata Horyzont Zysku Millennium Bank. Wszystko to z powodu ponadprzeciętnego oprocentowania sięgającego 2,50%. Daje to odsetki w kwocie .

Lokaty w Millennium Bank powyżej 12 miesięcy

Zakres kwoty
od 1 000
Oprocentowanie:
Procent
3 %
Okres
18 mies.
Szczegóły oferty

Entuzjaści depozytów bankowych doceniający pomnażanie w dłuższym okresie czasu, mogą zweryfikować propozycję depozytów wieloletnich. Ranking depozytów rozpoczyna Lokata Horyzont Zysku Millennium Bank. Propozycja ta cechuje doskonała stopa procentowa sięgająca 3%. Dzisiaj to bezkonkurencyjna propozycja dająca możliwość sięgnąć po zysk netto w kwocie .

Promocje