Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 3% na lokacie urodzinowej

Masz konto osobiste w Banku Millennium? To pamiętaj, że w „okolicach” swoich urodzin możesz założyć jednomiesięczną lokatę urodzinową z oprocentowaniem w wysokości 3% w skali roku. Zrobisz to w aplikacji mobilnej, korzystając z tzw. rozszerzonej rzeczywistości.

 

Oczywiste, że każdy lubi otrzymywać prezenty. Czasem trzeba jednak wykazać się niewielką inicjatywą, by prezent otrzymać. Tak właśnie jest w najnowszej promocji przygotowanej przez Bank Millenium.

Lokata dla jubilatów

Warunki jakie stawia przed uczestnikami Bank Millennium są niezwykle proste:

  • wiek powyżej 18 lat,
  • posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (trzeba być jego posiadaczem/współposiadaczem w terminie co najmniej 4 dni przed dniem urodzin) i korzystanie z najnowszej wersji aplikacji mobilnej banku (na system iOS lub Android),
  • lokatę założyć można w ciągu 30 dni od naszych urodzin.

„Zawartość” prezentu

Jubilat spełniający powyższe warunki może założyć tylko jedną lokatę urodzinową i jest ona nieodnawialna. Minimalna kwota depozytu to 1.000 zł, a maksymalna – 10.000 zł. Lokatę można założyć tylko w aplikacji mobilnej. Przez miesiąc pieniądze będą oprocentowane na 3% w skali roku. Później można ponownie zajrzeć do rozszerzonej rzeczywistości i zobaczyć jaką niespodziankę umieścił tam bank.

Popatrz na tort

Do założenia lokaty nie wystarczy tylko zalogowanie się do bankowości mobilnej Banku Millenium. Trzeba jeszcze skorzystać z tzw. rozszerzonej rzeczywistości. Znajdziecie ją idąc następującą ścieżką: Oferta dla Ciebie – Oszczędności – Rozszerzona rzeczywistość. Kolejny krok to skierowanie telefonu na widoczny na zdjęciu tort. Dalej trzeba postępować zgodnie ze wskazówkami, które pojawią się na ekranie.

Wybaczcie, jeśli trochę Was przestraszyliśmy. Na szczęście nie ma obowiązku korzystania z rozszerzonej rzeczywistości. Ci, którzy mają obawy, co może na nich czekać w wirtualnym świecie, mogą założyć lokatę urodzinową wchodząc do Menu i zbaczając z podanej wyżej ścieżki w punkcie Oszczędności, a następnie skierować się do punktu Lokaty. Później wystarczy tylko podać kwotę, którą chce się ulokować.

Szczegółowe informacje na temat lokaty urodzinowej znajdziecie tutaj.

Naszym zdaniem

Ciekawa propozycja dla amatorów różnych „ciekawostek” posiadających już konto osobiste Konto 360° w Banku Millennium. Zakładanie rachunku tylko dla promocji urodzinowej raczej nie ma sensu. Sytuacja ulega zmianie, gdy jesteśmy gotowi założyć dodatkowo Konto Oszczędnościowe Profit i skorzystać z oferty 2,7% przez 92 dni na nowe środki, do kwoty 200.000 zł.

 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: trenuj za darmo przez 12 miesięcy z karnetem OK System

Czytaj też: BZ WBK: do 150 zł za udział w programie „Polecam mój bank”

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments