Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: trenuj za darmo przez 12 miesięcy z karnetem OK System

„W formie z kontem” to najnowsza propozycja banku BGŻ BNP Paribas. Tym razem nie otrzymamy podwyższonego oprocentowania czy bonów na zakupy. Do zdobycia są karnety OK System na cały rok o wartości 756 zł!

 

Trzeba umieć się wyróżnić i być oryginalnym na tle konkurencji. Tylko w ten sposób można zwrócić uwagę na swoje działania marketingowe i przyciągnąć uwagę klientów. Tę starą zasadę przygotowywania dobrych promocji rozumieją w banku BGŻ BNP Paribas, który proponuje swoim nowym klientom dość nietypową promocję.

W formie z Kontem Optymalnym

Ci, którzy założą Konto Optymalne i będą z niego aktywnie korzystali, otrzymają karnety elektroniczne OK System na 12 miesięcy (o łącznej wartości 756 zł) uprawniające do korzystania (dwa razy w tygodniu.) z ok. 3.500 punktów współpracujących z OK System. Pod pojęciem nowego klienta bank rozumie osoby, które nie miały w nim (ani w żadnym z banków BGŻ i BNP Paribas przed ich połączeniem) konta osobistego w okresie ostatnich 36 miesięcy. Z promocji mogą jednak skorzystać byli lub obecni klienci BGŻ Optima, bo w tym przypadku podpisywana jest zupełnie inna umowa.

Co zrobić, by dostać karnet

Aby sięgnąć po wspomniany karnet należy spełnić łącznie wszystkie poniższe warunki. Oto one:

  • zarejestrować się na stronie promocji do 31 marca 2018 r.
  • założyć Konto Optymalne wraz z kart debetową, podpisując umowę ramową do 13 kwietnia 2018 r.
  • aktywnie korzystać z konta i karty od kwietnia 2018 r. do lutego 2019 r. W każdym miesiącu w tym okresie trzeba zapewnić:
    • minimum 1.000 zł wpływu na konto,
    • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 200 zł,
    • wykonać minimum 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej Go Mobile. 

 

Każdy miesiąc, w którym będą spełnione łącznie te trzy warunki, nagradzany będzie karnetem OK System. Pierwszy z nich będzie uruchomiony już po podpisaniu umowy ramowej z bankiem. Zostanie przekazany w formie wiadomości sms do 17 kwietnia 2018 r. Uczestnik promocji będzie miał 9 dni na wgranie otrzymanego kodu do systemu OK System (ci, którzy nie posiadają na nim swojego konta, będą musieli je założyć). Placówki współpracujące z OK System (ich wykaz znajdziecie tutaj) można będzie odwiedzać od maja.

Nagrody na kolejne miesiące (od czerwca 2018 r. do kwietnia 2019 r.) będą automatycznie przypisywane do użytkownika. Promocja trwa do 31 marca br., ale pula dostępnych karnetów jest ograniczona. Jest ich tylko 1.500 szt. i po ich rozdaniu nowe zgłoszenia nie będą już przyjmowane.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Dodatkowe 300 zł

Uczestnicy promocji „W formie z kontem” mogą równolegle przystąpić do drugiej edycji promocji „Mobilna premia”. Można w niej zyskać w sumie 300 zł. Warunkiem jest wykonywanie w każdym z 12 najbliższych miesięcy transakcji z użyciem aplikacji mobilnej GOmobile. Za miesiąc, w którym wykonane zostanie minimum 25 przelewów i/lub płatności z użyciem AndroidPa, bank wypłaci posiadaczowi Konta Optymalnego 25 zł.

Konieczny jest też wpływ wynagrodzenia za pracę na konto w BGŻ BNP Paribas oraz dokonanie co najmniej dwóch przelewów na rachunki przedsiębiorstw wskazanych w regulaminie promocji.

Darmowe Konto Optymalne

Konto Optymalne prowadzone jest bezpłatnie. Bank nie pobiera opłat za kartę debetową wydaną do rachunku, wypłaty z własnych bankomatów i korzystanie z urządzeń sieci Planet Cash. Wypłata z obcych bankomatów wiąże się z opłatą w wysokości 5 zł.

Naszym zdaniem

Promocja „W formie z kontem” zasługuje na duże uznanie. Warunki nie są trudne do spełnienia. Wystarczy szybka decyzja (do rozdania jest tylko 1.500 karnetów) o założeniu Konta Optymalnego. Nad siłą i wytrzymałością można będzie popracować korzystając z karnetów OK System. No i jest dosyć oryginalna, co w przypadku bankowych promocji jest rzadkością.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit na nowe środki

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 150 zł do Biedronki + 300 zł w promocji „Mobilna Premia 2”

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments