Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zgarnij do 600 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile z Kartą z Żubrem

Bezwarunkowo bezpłatne prowadzenie Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Standard, nawet 600 zł w punktach w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz raty 10 x 0% – tak w skrócie można opisać najnowszą ofertę, jaką przygotował dla swoich nowych klientów Bank Pekao S.A. Warto już teraz zapoznać się ze szczegółami , ponieważ pula nagród w promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III” jest ograniczona.

Karta Kredytowa z Żubrem jest jednym z flagowych produktów Banku Pekao S.A., który od miesięcy zajmuje czołowe miejsca w branżowych rankingach. Zwrot wydatków za zakupy w internecie, raty 10 x 0%, czy ubezpieczenie podróżne to tylko niektóre z korzyści, które doceniło już ponad 100 tysięcy klientów.

„Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III” to nowa promocja przygotowana przez Bank wspólnie z Mastercard, w ramach której nowi posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem mogą zyskać nawet do 600 zł w punktach Mastercard ® Bezcenne ® Chwile.

Kto i kiedy może skorzystać z nowej promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy jeszcze nie mają karty kredytowej Pekao i nie są uczestnikami Bezcennych Chwil w Pekao. Klient otrzyma punkty, jeśli:

 1. Podpisze umowę o Kartę Kredytową z Żubrem w czasie trwania oferty, tj. do 31.12.2023 r.
 2. Zapisze się do programu najpóźniej do 31.01.2024 r.
 3. W ciągu miesiąca od zapisu do programu wykona transakcje bezgotówkowe Kartą Kredytową z Żubrem na kwotę łącznie min. 250 zł.

Im wyższy pakiet Karty Kredytowej z Żubrem, tym lepsze warunki możesz zyskać:

– do 48000 pkt o wartości 600 zł za kartę w pakiecie Platynowym.

– do 32000 pkt o wartości 400 zł za kartę w pakiecie Złotym

– do 16000 pkt o wartości 200 zł za kartę w pakiecie Standardowym

Jeśli przed 14 września 2023 roku zarejestrowałeś w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile jakiekolwiek karty kredytowe lub debetowe wydane przez Bank Pekao S.A. niestety nie przystąpisz do promocji. Jeśli natomiast zgłaszałeś do programu karty innego banku, to możesz grać o nagrody.

Jak zdobyć ekstra punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile?

To proste! Wystarczy, że:

 1. Zapiszesz się do Programu najpóźniej w ostatnim dniu pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o Kartę Kredytową z Żubrem.
 2. Wykonasz transakcje bezgotówkowe Kartą Kredytową z Żubrem na kwotę min. 250 zł w każdym z 3 miesięcy począwszy od kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o tę kartę.

Kiedy otrzymasz punkty za spełnienie warunków promocji?

Zdobyte punkty zasilą Twój rachunek uczestnika programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Nastąpi to nie później niż w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki uprawniające Cię do ich otrzymania.

Pamiętaj, że punkty są ważne przez 6 miesięcy, które liczone są od momentu zasilenia rachunku w programie lojalnościowym. Jeśli nie wykorzystasz ich w terminie to bezpowrotnie wygasną (zostaną odjęte od salda punktów Twojego rachunku w programie).

Który pakiet Karty Kredytowej z Żubrem wybrać?

Im wyższy pakiet, tym więcej korzyści! – Wybór pakietu Karty Kredytowej z Żubrem wpływa też na wysokość maksymalnej nagrody, którą możesz otrzymać w promocji. Jeśli zdecydujesz się na Pakiet Standard, możesz liczyć na:

 • bezwarunkowo bezpłatne prowadzenie karty,
 • raty 10 x 0% do 1.000 zł,
 • ubezpieczenie zakupów (suma ubezpieczenia 1.000 zł),
 • ubezpieczenie transakcji internetowych (suma ubezpieczenia 1.000 zł),
 • oprocentowanie spłaty w ratach o 5% niższe od oprocentowania limitu kredytowego karty,
 • 3 x więcej punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

W Pakiecie Złotym otrzymasz dodatkowo:

 • ubezpieczenie zakupów (suma ubezpieczenia 2.000 zł),
 • ubezpieczenie transakcji internetowych (suma ubezpieczenia 2.000 zł),
 • 2% zwrotu za zakupy w internecie do 20 zł miesięcznie (do 240 zł rocznie),
 • ubezpieczenia w podróży dla posiadacza karty (suma ubezpieczenia do 100 000 zł),
 • bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych z Flight Delay Pass (do 4 osób towarzyszących)
 • raty 10 x 0% do 2.000 zł,
 • oprocentowanie spłaty w ratach o 10% niższe od oprocentowania limitu kredytowego karty
 • 4 x więcej punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.
 • Opłata za kartę w pakiecie Złotym wynosi 19 zł miesięcznie, jednak bank zrezygnuje z opłaty, jeśli każdego miesiąca wydasz za jej pomocą 2.000 zł.

Najwięcej korzyści otrzymasz, jeśli wybierzesz Kartę Kredytową z Żubrem w Pakiecie Platynowym. Podobnie jak karta z pakietem Złotym może być ona prowadzona bezpłatnie, jeśli każdego miesiąca wydasz za jej pomocą przynajmniej 3.000 zł. Standardowo opłata za tą kartę wynosi – 39 zł miesięcznie. W zamian otrzymasz:

 • 2% zwrotu za zakupy w internecie – do 30 zł miesięcznie (do 360 zł rocznie),
 • bogaty pakiet ubezpieczeń w podróży dla Ciebie i współuczestnika podróży (suma ubezpieczenia do 100 000 zł),
 • bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych z Flight Delay Pass (do 4 osób towarzyszących),
 • 5% zwrot wydatków za autostrady – maksymalnie 20 zł miesięcznie (do 240 zł rocznie)
 • raty 10 x 0% do 3.000 zł,
 • oprocentowanie spłaty w ratach o 15% niższe od oprocentowania limitu kredytowego karty
 • 5 x więcej punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zmienić pakiet. Możesz to zrobić w bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Zmiana jest bezpłatna.

Naszym zdaniem

Bank Pekao S.A. kolejny raz zaskakuje ciekawą promocją przygotowaną dla klientów indywidualnych poszukujących nowoczesnej karty kredytowej, którzy przy okazji chcieliby otrzymać dodatkowy bonus. Warto podkreślić, że zdobycie punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile jest proste i nie wymaga od uczestników promocji wywiązywania się ze skomplikowanych warunków.

Sama Karta Kredytowa z Żubrem w Pakiecie Standard prowadzona jest bezwarunkowo bezpłatnie, co pozytywnie wyróżnia się na tle rynku. Przy okazji usługi dodatkowe oferowane w tym pakiecie powinny spełnić oczekiwania większości klientów indywidualnych. Mowa tu o m.in. ratach 10 x 0% do 1.000 zł i możliwości szybszego zbierania punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Wszystko to sprawia, że warto na poważnie zastanowić się nad wyborem Karty Kredytowej z Żubrem i udziałem w promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III”.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Porównaj karty kredytowe
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments