Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

„Jesień z kartą”, czyli 594 nagrody w konkursie dla posiadaczy kart kredytowych

Jeśli jesień to tylko „Jesień z kartą” w Santander Consumer Banku (SCB). Bank kusi drugim w tym roku konkursem, w którym za aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zdobyć jedną z 594 nagród – w tym 10.000 zł do wydania w RTV Euro AGD. To jednak nie wszystko. Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej w SCB, to możesz założyć ją w promocji i sięgnąć po dodatkowe korzyści.

Nic prostszego – robisz zakupy, płacisz bezgotówkowo i zdobywasz wartościowe nagrody. Jedynym wymogiem formalnym jest posiadanie dowolnej karty kredytowej Visa Santander Consumer Banku i rejestracja w konkursie. Szczegóły i zasady tej akcji prześwietlamy w poniższym tekście. Zapraszamy do lektury.

Kto i kiedy może wziąć udział w konkursie „Jesień z kartą”?

Konkurs „Jesień z kartą” skierowany jest do posiadaczy kart kredytowych Visa Santander Consumer Bank. Aby zawalczyć o nagrody, musisz być pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i mieszkającą w Polsce. Jeśli spełniasz łącznie powyższe warunki, to pozostaje Ci tylko zgłosić się do konkursu i postępować według ustalonych zasad.

Akcja promocyjna trwa od 16 października do 24 grudnia 2023 r. Możesz zgłosić swój udział w konkursie:

 • wypełniając i przesyłając formularz elektroniczny, który dostępny jest w tym miejscu, lub,
 • rejestrując formularz za pośrednictwem infolinii Banku – dzwoniąc pod numer
  19 500.

W ciągu 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia otrzymasz wiadomość SMS z potwierdzeniem uczestnictwa w konkursie.

W jakich kategoriach przyznawane są nagrody w konkursie?

Nagrody w konkursie zorganizowanym przez Santander Consumer Bank przyznawane są w trzech kategoriach. Oto one:

 • Kategoria I – największa wartość wykonanych transakcji. Ich łączna liczba u jednego odbiorcy (to podmiot będący odbiorcą środków pieniężnych przy transakcji kartą kredytową) nie może przekraczać 50% spośród wszystkich wykonanych transakcji. Dodatkowo transakcje nie mogą przekroczyć limitu 5 dziennie i nie więcej niż 50 w miesiącu kalendarzowym w tym samym punkcie usługowo-handlowym.
 • Kategoria II – największa liczba wykonanych transakcji. Obowiązują tu takie same zasady, jak w opisanej powyżej Kategorii I.
 • Kategoria III – największa aktywność i zróżnicowanie transakcji. Polega na wykonaniu minimum 5 transakcji w 5 różnych kategoriach zakupowych. Co ważne, w Kategorii III nagrody będą przyznawane w każdej z poniższych rund:
  • Runda 1 (trwająca od 16 października do 29 października 2023);
  • Runda 2 (trwająca od 30 października do 12 listopada 2023);
  • Runda 3 (trwająca od 13 listopada do 26 listopada 2023);
  • Runda 4 (trwająca od 27 listopada do 10 grudnia 2023);
  • Runda 5 (trwająca od 11 grudnia do 24 grudnia 2023).

Jakie są zasady konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie musisz przede wszystkim posiadać kartę kredytową Santander Consumer Bank – jej rodzaj nie ma znaczenia. Jeśli nie spełniasz tego warunku, to bez przeszkód możesz złożyć wniosek o kartę kredytową, podpisać umowę, a następnie przystąpić do konkursu.

Jeśli zdecydujesz się na TurboKARTĘ, to możesz dodatkowo skorzystać z innej promocji i zmaksymalizować wysokość potencjalnej nagrody. Oprócz moneybacku do nawet 360 zł rocznie możesz zyskać do 400 zł w postaci voucherów do Allegro.

Jeśli masz już kartę kredytową SCB, a bank potwierdził Twój udział w konkursie, to do 24 grudnia 2023 r. wykonaj:

 • przynajmniej 10 transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych na kwotę minimum 20 zł każda (nagrody w Kategorii I i II), albo,
 • przynajmniej 5 transakcji na kwotę minimum 20 zł każda w 5 różnych kategoriach zakupowych (nagrody w Kategorii III). Wyszczególnienie kategorii zakupowych akceptowanych przez bank znajdziesz w regulaminie konkursu w załączniku nr 3.

Regularnie spłacaj co najmniej kwotę minimalną widoczną na wyciągu, bo zaległość na minimum 50 zł lub zwłoka w spłacie dłuższa niż 10 dni uniemożliwi Ci wygranie nagrody.

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie?

Nadeszła pora, aby opisać nagrody, które możesz zdobyć biorąc udział w konkursie „Jesień z kartą”. W Kategorii I i II przewidziane są następujące bonusy:

 • 2 nagrody główne w postaci voucherów o wartości 10.000 zł każdy do wykorzystania w sklepie RTV Euro AGD dla uczestników za zajęcie pierwszego miejsca w każdej z dwóch kategorii konkursowych;
 • 4 nagrody I stopnia, którymi są odkurzacze Dyson Gen5detect Absolute dla dwóch kolejnych uczestników w każdej z dwóch kategorii konkursowych;
 • 8 nagród II stopnia, którymi są konsole do gier Sony PlayStation5 dla czterech kolejnych uczestników w każdej z dwóch kategorii konkursowych;
 • 30 nagród III stopnia, którymi są słuchawki nauszne JBL TUNE 520 BT dla piętnastu kolejnych uczestników w każdej z dwóch kategorii konkursowych;
 • 300 nagród IV stopnia w postaci eKarty prezentowej Empik w formie kodu o wartości 100 zł dla stu pięćdziesięciu kolejnych uczestników w każdej z dwóch kategorii konkursowych.

To jednak nie wszystko. Pozostała jeszcze Kategoria III, w której w zamian za aktywność i zróżnicowanie transakcji do wygrania jest łącznie 250 bonów do Allegro w formie elektronicznego e-kodu o wartości 50 zł każdy. Bony przyznawane są w następującej kolejności:

 • 50 nagród dla Uczestników za pierwsze 50 miejsc w Rundzie 1;
 • 50 nagród dla Uczestników za pierwsze 50 miejsc w Rundzie 2;
 • 50 nagród dla Uczestników za pierwsze 50 miejsc w Rundzie 3;
 • 50 nagród dla Uczestników za pierwsze 50 miejsc w Rundzie 4;
 • 50 nagród dla Uczestników za pierwsze 50 miejsc w Rundzie 5.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

 

Kiedy bank przekaże nagrody?

Zgodnie z regulaminem konkursu bank poinformuje Cię o telefonicznie o przyznaniu nagrody głównej, nagrody rzeczowej I stopnia, nagrody rzeczowej II stopnia lub nagrody rzeczowej III stopnia. Podjęte zostaną łącznie cztery próby kontaktu. Na jeden dzień roboczy przed wykonaniem pierwszego telefonu otrzymasz wiadomość SMS z informacją o planowanej rozmowie.

Zalecana jest czujność, ponieważ nieudane próby kontaktu skutkują utratą prawa do nagrody. Przyznane nagrody będą dostarczane do 20 lutego 2024 roku. Nagrody IV stopnia, w postaci kodów elektronicznych do wykorzystania na stronie empik.com, bank przekazywać będzie w wiadomościach SMS. Kody będą ważne przez okres minimum 6 miesięcy.

Na podobnych zasadach przekazywane będą nagrody z Kategorii III w postaci kodów do Allegro, z tą różnicą, że będą one trafiać do zwycięzców w ciągu 30 dni od zakończenia danej rundy. Nagród nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Warto wspomnieć, że zwycięzcom konkursu przysługuje dodatkowa premia pieniężna w wysokości odpowiadającej 11,11% wartości przyznanej nagrody. Kwota ta zostanie potrącona w całości przez bank w celu zapłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od nagród.

Kto nie może wziąć udziału w konkursie “Jesień z kartą”?

Nie każdy może zawalczyć o nagrody w konkursie zorganizowanym przez SCB. Ograniczenia w uczestnictwie nie są jednak restrykcyjne. Zgodnie z pierwszym warunkiem:

 • nie możesz wykonać więcej niż 50% swoich transakcji u jednego odbiorcy (ta sama sieć sklepów, zarówno online jak i stacjonarnie), a transakcje te nie mogą przekroczyć limitu – 5 dziennie i 50 miesięcznie w tym samym punkcie usługowo-handlowym.

Kolejnym elementem wykluczającym z udziału w konkursie jest zaległość w spłacie karty na minimum 50 zł lub dłuższa niż 10 dni. Ostatnim ograniczeniem, standardowo stosowanym w większości akcji promocyjnych banków, są wykluczenia punktów, w których płatności kartą nie będą się wliczać ani do ilości, ani do liczby premiowanych transakcji. Działalność tych punktów sklasyfikowana jest przez następujące kody MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach;
 • 4829 – przelew środków pieniężnych;
 • 6010 – instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe;
 • 6012 – instytucje finansowe – towary i usługi;
 • 6051 – instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne;
 • 6211 – pośrednicy ubezpieczeniowi;
 • 6540 – instytucje niefinansowe – zakup / obciążenie karty.

Pamiętaj, że bank nie uwzględniani także operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal. Transakcje zwrócone również nie są wliczane do transakcji uwzględnianych w konkursie.

Z uczestnictwa wykluczeni są również pracownicy Santander Consumer Banku, którzy byli zaangażowani w prace nad przygotowaniem i realizacją konkursu.

Naszym zdaniem

Można pokusić się o stwierdzenie, że premiowanie posiadaczy kart kredytowych w Santander Consumer Banku to już tradycja. Oczywiście nic nie przychodzi łatwo, ale zdobycie nagród w konkursie „Jesień z kartą” nie wiąże się z koniecznością spełniania skomplikowanych warunków. Co ważne, akcja ta adresowana jest do wszystkich posiadaczy kart kredytowych Visa Santander Consumer Banku – bez względu na ich rodzaj.

Do tego klienci, którzy dopiero zdecydują się na złożenie wniosku o kartę kredytową w SCB, mogą wziąć udział w innej promocji, w której do zdobycia jest do 360 zł rocznego zwrotu oraz 400 zł do Allegro. Wszystko to sprawia, że warto poważnie zastanowić się nad udziałem w konkursie „Jesień z kartą”.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Advertisement

Porównaj karty kredytowe
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments