Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Loteria na 15 lat Alior Banku – wygraj nawet 150.000 zł

Alior Bank z okazji 15-lecia swojej działalności zaprasza swoich obecnych i potencjalnych klientów do udziału w loterii. Na szczęśliwców czekają premie dzienne, tygodniowe oraz nagroda główna, której kwota to aż 150.000 zł. Jednak to nie wszystko. Alior Bank ma dla Ciebie również nagrodę gwarantowaną, którą otrzymasz za samą rejestrację w loterii. Sprawdź, co zrobić, aby wziąć udział w promocji i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Alior Bank zdążył nas już przyzwyczaić do organizowania regularnych promocji skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Akcje tego typu pozwalają z jednej strony samodzielnie przetestować wybrane rozwiązania oferowane przez bank, a z drugiej strony są szansą na zdobycie cennych nagród. Nie inaczej jest i tym razem. Płać kartami Mastercard i bierz udział w losowaniach – do zgarnięcia jest 150 000, 15 000 lub 150 zł!

Jak wziąć udział w loterii urodzinowej Alior Banku?

W loterii na 15-lecie Alior Banku mogą wziąć udział posiadacze kart kredytowych i debetowych Mastercard dla klientów indywidualnych. Co ważne, mogą być one aktywowane zarówno przed jej rozpoczęciem, jak i w trakcie jej trwania. Dzięki temu szansę na zdobywanie nagród mają zarówno dotychczasowi, jak i potencjalni klienci Alior Banku.

Do loterii możesz przystąpić do 6 stycznia 2024 roku. Nagrody możesz zdobywać, jeśli jesteś pełnoletnią osobą fizyczną, mieszkasz na terenie Polski, zgłosisz się do loterii wypełniając elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej akcji i podasz poniższe dane:

 • imię i nazwisko;
 • datę urodzenia;
 • swój adres e-mail;
 • swój numer telefonu komórkowego (musi pochodzić z polskich zasobów numeracji);
 • cztery ostatnie cyfry swojej karty płatniczej w Alior Banku;
 • informację, czy wskazana karta płatnicza jest kartą debetową, czy kredytową.

Ponadto konieczne jest zaakceptowanie odpowiednich zgód, potwierdzenie zapoznania się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zaakceptowanie regulaminu loterii i dokonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej zgłoszoną kartą do 6 stycznia 2024 roku. Już na etapie rejestracji możesz wyrazić chęć do otrzymania nagrody gwarantowanej, którą jest kod do internetowej księgarni Legimi.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz w ciągu jednego dnia, na wskazany wcześniej adres e-mail, potwierdzenie dokonania rejestracji w loterii.

Ile losów dziennie możesz otrzymać?

Każdego dnia uczestnictwa w loterii Alior Banku możesz otrzymać maksymalnie 12 losów. Są one przyznawane za wykonanie poniższych czynności:

 • transakcję bezgotówkową kartą płatniczą Alior Banku na dowolną kwotę – 1 los dziennie;
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej Alior Mobile – 1 los dziennie;
 • transakcję bezgotówkową kartą płatniczą na kwotę przynajmniej 100 zł – 10 losów dziennie.

Powyższe operacje muszą być wykonane na terenie Polski i będą premiowane losami wyłącznie w okresie liczonym od skutecznej rejestracji w loterii. Większa liczba płatności kartą i logowań do aplikacji mobilnej w danym dniu nie da Ci szansy na większą liczbę losów. Uwaga! W loterii nie biorą udziału:

 • przelewy wykonane z rachunku karty kredytowej;
 • transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane;
 • transakcje płatnicze wykonane przed 7 listopada 2023 roku i po 6 stycznia 2024 r.

Jakie nagrody możesz zdobyć w loterii urodzinowej Alior Banku?

Liczba nagród w loterii Alior Banku jest limitowana i wynosi 498 sztuk. Są one podzielone według poniższych kategorii:

 • 1 nagroda główna w wysokości 150.000 zł,
 • 9 nagród tygodniowych po 15.000 zł każda,
 • 488 nagród dziennych po 150 zł każda – po 8 nagród każdego dnia loterii.

Naturalnie możesz wygrać tylko jedną nagrodę główną. Limit ten dotyczy również nagrody tygodniowej. Dla przeciwwagi możesz zdobywać wiele nagród dziennych. Co ważne, za samą rejestrację w loterii urodzinowej Alior Banku otrzymasz nagrodę gwarantowaną, jaką jest kod do sklepu Legimi. Dzięki niemu możesz bezpłatne pobrać ebooka lub synchrobooka. Pamiętaj, że możesz otrzymać tylko jeden taki kod.

Kiedy odbędzie się losowanie nagród?

Losowanie nagrody głównej w wysokości 150.000 zł odbędzie się 31 stycznia 2024 roku. W tym dniu wyłonieni zostaną trzej laureaci, z których pierwszy otrzyma nagrodę główną, zaś dwóch kolejnych nagrody tygodniowe z listy rezerwowej. Pozostałe nagrody przyznawane będą w każdą środę począwszy od 22 listopada 2023 roku, kończąc na 17 stycznia 2024 roku. Jeśli nie zostaną przyznane wszystkie nagrody dzienne, to 24 stycznia 2024 roku organizator przeprowadzi losowanie dodatkowe. Szczegółowy harmonogram znajdziesz w regulaminie loterii.

W jaki sposób dowiesz się o otrzymaniu nagrody w loterii Alior Banku?

Jeśli uda Ci się zdobyć nagrodę, to otrzymasz wiadomość e-mail oraz SMS na adres i numer wskazany podczas zgłoszenia do loterii Alior Banku. Nastąpi to najpóźniej w terminie 3 dni roboczych liczonych od dnia uzyskania prawa do nagrody. W takiej sytuacji będziesz mieć 5 dni na wypełnienie i odesłanie formularza zawierającego odpowiednie dane wraz z potwierdzeniem zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji i masz prawo do otrzymania premii, to możesz sprawdzić listę laureatów nagród. Znajdziesz ją na stronie internetowej loterii. Wyświetlane są na niej imiona zwycięzców wraz z 3 ostatnimi cyframi numeru zgłoszenia. Jeśli udało Ci się zdobyć nagrodę, to zostanie ona przekazana na wskazany rachunek bankowy najpóźniej do 15 marca 2024 roku

Naszym zdaniem

Loteria na 15 lat Alior Banku może być z jednej strony doskonałą okazją do przetestowania bankowości mobilnej Alior Mobile oraz płatności bezgotówkowych kartami Mastercard. Z drugiej strony to szansa na zdobywanie premii pieniężnych biorąc udział w losowaniu. Każdego dnia możesz zyskać losy, dzięki którym możesz wzbogacić się o 150, 15.000, a nawet 150.000 zł.

Miłym akcentem jest również nagroda gwarantowana, w postaci kodu do Legimi, którą otrzymasz za samą rejestrację w loterii. Możesz przystąpić do promocji do 6 stycznia 2024 roku, ale każdy dzień zwłoki to mniejsza liczba losów, które zwiększają szanse na zdobycie nagród. Powodzenia!

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

 

Loteria skierowana do posiadaczy kart Mastercard® Alior Banku. Organizatorem loterii „Loteria urodzinowa” jest IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiktorii Wiedeńskiej 17, 02-954 Warszawa.

Loteria trwa od 07.11.2023 r. do 26.04.2024 r. (termin zawiera okres wydawania nagród oraz rozpatrywania reklamacji). Zgłoszenia do loterii możliwe jest od 07.11.2023 r. (godz. 12.00) do 06.01.2024 r. Wykonywanie czynności premiowanych możliwe jest od momentu Zgłoszenia do 06.01.2023 r. Loteria przeznaczona dla osób fizycznych powyżej 18. r.ż. mieszkających w Polsce. Warunki i regulamin loterii dostępne na stronie loteriana15lat.pl

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments