Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 150 zł do Biedronki + 300 zł w promocji „Mobilna Premia 2”

Coraz więcej banków nawiązuje współpracę z siecią sklepów Biedronka. Tym razem BGŻ BNP Paribas proponuje nowym klientom zakładającym Konto Optymalne 150 zł w bonach do wykorzystania w sklepach wspomnianej sieci. Ciągle można skorzystać też z promocji Mobilna Premia, w której za realizację płatności mobilnych zarobić można nawet 300 zł.

Kto skorzysta z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Za takich uważa się osoby, które nie mają podpisanej z BGŻ BNP Paribas umowy ramowej o prowadzenie konta i nie miały w tym banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Posiadacze konta oszczędnościowego BGŻOptima nie są wykluczeni z tej promocji, gdyż nie jest ono ROR-em i przy jego zakładaniu nie jest podpisywana umowa ramowa.

Oczekiwania organizatora promocji

Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie się do 18 marca 2018 r. na specjalnej stronie i zaznaczenie wszystkich wymaganych zgód. W kolejnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Optymalne poprzez link wygenerowany przez system. Dokumenty do podpisania zostaną dostarczone kurierem pod wskazany adres.

Kto szybszy, ten lepszy

Promocja jest ograniczona nie tylko czasowo, ale także ilościowo. Skorzysta z niej tylko 1.500 pierwszych osób, które złożą wniosek o otwarcie Konta Optymalnego w opisany wyżej sposób. Po wyczerpaniu promocyjnej puli system nie będzie przyjmował kolejnych wniosków. Z doświadczenia wiemy, że podobne akcje kończą się w przeciągu kilku dni.

 

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE I ZGARNIJ 150 PREMII

Bony dla aktywnych

Osoby, które zdążą skorzystać z promocyjnej puli wniosków i podpiszą umowę Konta Optymalnego, niestety nie otrzymają 3 bonów po 50 zł automatycznie. Muszą spełnić jeszcze dodatkowe wymogi. Pierwszy bon będzie dostępny po spełnieniu (w kwietniu bieżącego roku) trzech warunków:

  • Wpływu na założone Konto Optymalne w wysokości min. 1.000 zł. Nie może to być wpłata gotówkowa, przelew z innego rachunku własnego w BGŻ BNP Paribas (w tym z konta Optima), ani wpływ związany z udzielonym kredytem.
  • Dokonanie płatności bezgotówkowych kartą płatniczą o wartości łącznej min. 200 zł.
  • Wykonanie przynajmniej jednego przelewu mobilnego w aplikacji GOmobile.

Drugi i trzeci bon można będzie otrzymać spełniając identyczne warunki w kolejnych miesiącach, czyli w maju i w czerwcu 2018 r.

Długie oczekiwanie

Spełnienie warunków promocji w danym miesiącu nie oznacza też natychmiastowego otrzymania bonu. Należy poczekać na weryfikację. Informacja o zdobyciu nagrody za kwiecień powinna dotrzeć do 18 czerwca, za maj – do 18 lipca, a za czerwiec – do 17 sierpnia. Sama nagroda zostanie przekazana w formie voucheru poprzez SMS nieco później. Odpowiednio – do 29 czerwca, do 31 lipca i 31 sierpnia 2018 r.

Na szczęście termin ważności kart podarunkowych jest długi – do 28 czerwca 2019 r. Z kuponu można korzystać wielokrotnie, aż do pełnego wyczerpania kwoty nagrody. Istotne, by 13-cyfrowy kod kuponu kasjer „nabił” na kasę przed zatwierdzeniem dokonania zakupów.

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie tutaj.

Mobilne 300 zł

Uczestnicy opisanej wyżej promocji mogą przy podpisywaniu umowy Konta Optymalnego od razu wyrazić chęć przystąpienia do innej promocji – „Mobilna Premia 2”. Przez rok, w każdym z 12 miesięcy można zyskać 25 zł za dokonywanie transakcji z użyciem aplikacji mobilnej GOmobile. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w danym miesiącu min. 25 przelewów i/lub płatności z użyciem AndroidPay. Konieczny jest też wpływ wynagrodzenia za pracę na konto w BGŻ BNP Paribas oraz dokonanie co najmniej dwóch przelewów na rachunki przedsiębiorstw wskazanych w regulaminie promocji.

Darmowe Konto Optymalne

Konto Optymalne prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie. Nie ma też opłat za kartę debetową wydaną do rachunku. Darmowe są również wypłaty z własnych bankomatów i korzystanie z urządzeń sieci Planet Cash. Wypłata z obcych bankomatów wiąże się z opłatą w wysokości 5 zł.

Naszym zdaniem

Promocja „Bonus na zakupy” adresowana jest do osób szybko podejmujących decyzje i wyjątkowo skrupulatnych. Wynika to z faktu, że pula nagród została ograniczona, a oczekiwania organizatora akcji wymagają dokładnego monitorowania postępów w ich realizacji. Podobnie oceniamy promocję „Mobilna Premia 2”, gdzie warunki należy spełniać każdego miesiąca przez rok czasu. Jeśli jednak czujecie się na siłach, a Konto Optymalne spełnia wasze oczekiwania to żal nie spróbować.

 

Czytaj też: Nest Bank: nawet 2,90% na Nest Lokacie Nowe Środki
Czytaj też: Alior Bank: 100 zł za założenie konta i do 250 zł w programie poleceń

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments