Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: 100 zł za założenie konta i do 250 zł w programie poleceń

W najnowszej promocji Alior Banku sięgnąć można po 100 zł premii w gotówce w zamian za założenie Konta Jakże Osobistego oraz spełnienie prostych warunków. W programie poleceń czeka natomiast dodatkowe 250 zł. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

Dla kogo „Konto Jakże Osobiste z Bonusem”?

Zdążyliśmy się przyzwyczaić, że oferty specjalne banków adresowane są z reguły do klientów nowych. Nie inaczej jest w tym przypadku. Aby wziąć udział w promocji należy być pełnoletnią osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i zamieszkałą w Polsce, która:

 • nie jest pracownikiem organizatora promocji lub banku,
 • w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie rachunku nie posiadała konta w Alior Banku oraz w jego Kantorze Walutowym, a także nie korzystała z Karty Kibica Alior Bank.

Warunki promocji

Jeśli wpisujemy się w oczekiwania organizatora akcji i w dalszym ciągu interesuje nas 100 zł bonusu, musimy zarejestrować się w serwisie oraz zaakceptować regulamin promocji. Po rejestracji za pośrednictwem linku umieszczonego w zakładce „KONTO BONUS”, należy:

 • w okresie od 26.02.2018 r. do 31.03.2018 r. złożyć wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem linku umieszczonego w profilu uczestnika,
 • wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych i nie odwoływać ich do 15.06.2018 r.,
 • w terminie 30 dni od daty złożenia wniosku zawrzeć umowę rachunku wraz z kartą debetową i nie wypowiadać jej do 15.06.2018 r.,
 • w ciągu 45 dni od daty zawarcia umowy zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz minimum jedną płatność bezgotówkową. Za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet, zaksięgowane przez bank.

Warto pamiętać, że adres e-mail podany podczas składania wniosku o otwarcie konta musi być tożsamy z adresem wskazanym podczas rejestracji w serwisie.

 

ZAŁÓŻ KONTO I ZGARNIJ 100 ZŁ PREMII

Zwróć uwagę na transakcje kartą

Realizując transakcje bezgotówkowe należy mieć na uwadze, że organizator promocji nie zaliczy w poczet wymaganych operacji wypłat z bankomatu, zwrotów zaksięgowanych płatności odnotowanych w okresie trwania akcji oraz transakcji oznaczonych poniższymi kodami MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu 100 zł premii organizator powiadomi uczestników do 22.06.2018 r. za pomocą wiadomości e-mail z linkiem przekierowującym do formularza. Formularz należy uzupełnić w terminie 7 dni od momentu otrzymania wspomnianej wiadomości. Bonus zostanie wypłacony najpóźniej do dnia 29.06.2018 r. na wskazane wcześniej konto. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę bez względu na liczbę założonych profili w serwisie.

Program polecający

Osoby, które chciałyby zwiększyć pulę nagród mogą skorzystać z przygotowanego, równolegle do opisywanej promocji, programu poleceń. Jego założenia są bardzo proste. Wystarczy skutecznie polecić założenie Konta Jakże Osobistego pięciu swoim znajomym i zgarnąć maksymalnie 250 zł premii (50 zł za każdego nowego klienta).

Aby osiągnąć wskazane korzyści finansowe wystarczy przekazać osobom, posiadającym status nowego klienta, link polecający oraz przekonać je do zarejestrowania się w serwisie i spełnienia warunków promocji „Konto Jakże Osobiste z Bonusem”. Uwaga – polecający również musi je spełnić. Nagroda tytułem skutecznego polecania konta wypłacona zostanie w tym samym terminie, co premia gwarantowana.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Konto Jakże Osobiste – koszty

Rozważając udział promocji związanej z koniecznością założenia konta osobistego warto przyjrzeć się bliżej kosztom związanym z proponowanym rozwiązaniem. Niewykluczone, że dodatkowe opłaty mogą w dużej mierze skonsumować kwotę oferowanego bonusu. Na szczęście zarówno wymagane konto, jak i wydawana do niego karta mogą być darmowe. Wystarczy tylko spełnić dodatkowe warunki. Prezentujemy podstawowe opłaty związane z korzystaniem z rachunku:

 • 0 zł – za prowadzenie rachunku – opłaty można uniknąć zapewniając każdego miesiąca jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 500 zł. W przeciwnym wypadku 10 zł,
 • 0 zł – za korzystanie z karty debetowej pod warunkiem dokonania każdego miesiąca transakcji bezgotówkowych kartą o wartości min. 300 zł. W przeciwnym wypadku 5 zł),
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Alior Banku,
 • 2,5 zł – za krajowe wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł – za złotówkowe przelewy internetowe.

Warto odnotować, że osoby poniżej 26 roku życia mogą skorzystać z darmowego prowadzenia konta bez konieczności wywiązywania się z jakichkolwiek warunków.

Naszym zdaniem

Zakładając, że jesteśmy na etapie zmiany lub poszukiwania pierwszego konta osobistego, trudno nie pochylić się nad prezentowaną promocją. Szczególnie, że towarzyszące jej warunki nie są specjalnie wymagające, a sam bonus przekazywany jest w najlepszej możliwej formie, jaką jest gotówka. Osoby obdarowane darem przekonywania powinny pochylić się nad ofertą jeszcze głębiej, gdyż skuteczne polecanie konta może zwiększyć kwotę nagrody nawet do 350 zł.

 

Czytaj też: Co nam mówi numer konta bankowego?

Czytaj też: Jak znaleźć konto osobiste dopasowane do twoich potrzeb?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments