Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BZ WBK: do 150 zł za udział w programie „Polecam mój bank”

Zadowoleni klienci są najlepszymi „ambasadorami” marki, a ich pozytywne doświadczenia mają duży wpływ na pozyskanie nowych klientów. To znana od dawna zasada, którą postanowił wykorzystać Bank Zachodni WBK, przygotowując program „Polecam mój bank”.

 

Coraz więcej instytucji finansowych stara się wykorzystać zadowolenie obecnych klientów i zachęca do przyciągania nowych oferując w zamian różne nagrody. Bank Zachodni WBK proponuje gotówkę i nie stawia ograniczeń co do wysokości nagrody! Zachęca wręcz do aktywności, obiecując premię dla najaktywniejszych. Za I miejsce można zgarnąć 3.000 zł, za II – 2.000 zł, a za III – 1.000 zł. Jest więc o co walczyć! Szczegóły programu znajdziecie w tym miejscu.

Co zrobić, by zarobić? (informacje dla obecnych klientów)

Żeby stanąć w szranki i walczyć o nagrody trzeba spełnić kilka prostych warunków:

 • posiadać dowolne konto osobiste w Banku Zachodnim WBK
 • zaakceptować regulamin promocji
 • wygenerować kod polecający – można to zrobić za pomocą usług internetowych lub mobilnych
 • przekazać wygenerowany kod osobie/osobom zainteresowanym otwarciem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) lub założeniem karty kredytowej.

Następnie trzeba już tylko pilnować, by osoba, która otrzymała od nas kod promocyjny spełniła warunki promocji. Jest to niezbędny warunek do wypłaty nagrody dla polecającego.

Jak skorzystać z zaproszenia? (informacje dla nowych klientów)

Osoba polecona, czyli ta, która otrzymała kod promocyjny, również może otrzymać premię pieniężną. Wystarczy, by złożyła wniosek o konto osobiste z kartą debetową lub mobilną kartą debetową, albo też zawarła umowę o kartę kredytową i później aktywnie korzystała z wymienionych rozwiązań. Jedyną przeszkodą zamykającą możliwość przystąpienia do promocji jest posiadanie jednego z powyższych produktów od 1 grudnia 2017 r. (wcześniej można było być jego posiadaczem). Czas karencji jest krótki, więc warunek jest bardzo łatwy do spełnienia.

Założenie konta osobistego z kartą debetową

Wniosek o konto osobiste i powiązaną z nim kartę debetową, można złożyć na kilka sposobów:

 • w oddziale banku lub w placówce partnerskiej
 • na infolinii
 • w aplikacji mobilnej BZWBK24
 • przez internet

Podczas składania wniosku należy podać kod otrzymany od polecającego. Później trzeba spełnić dwa bardzo proste warunki:

 • przynajmniej raz zalogować się do usług internetowych BZWBK24 lub mobilnych BZWBK24 Mobile
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie konta osobistego dokonać transakcji kartą debetową, kartą mobilną debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł.

Zawarcie umowy o kartę kredytową

O kartę kredytową wystąpić  można na dwa sposoby:

 • w oddziale banku lub w placówce partnerskiej
 • na infolinii

Podczas składania wniosku też trzeba przekazać kod otrzymany od polecającego, a później spełnić identyczne warunki, jak przy zakładaniu konta osobistego.

Czas na nagrody

Jak wspomnieliśmy, w tej promocji nagrodzeni mogą zostać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Tabela „wynagrodzeń” przedstawia się następująco:

nagrody dla uczestników promocji BZ WBK

Konto Jakie Chcę

Bank wprowadził ten rachunek do swojej oferty w sierpniu 2017 r. i reklamuje go jako innowacyjny i wyjątkowy, gdyż wiele jego funkcjonalności (m.in. rodzaj i wysokość opłat za kartę debetową, pakiety wypłat z bankomatów), klient może dostosowywać do swoich potrzeb, zmieniając ustawienia w bankowości internetowej lub mobilnej. Co ważne – klient nie musi spełniać żadnych warunków, aby zapewnić sobie bezpłatne prowadzenie konta.

Szczegółowe parametry Konta Jakie Chcę znajdziecie tutaj.

Naszym zdaniem

Promocja jest bardzo kusząca i może w niej wziąć udział niemal każdy zainteresowany. Polecający (aktualni posiadacze promowanych przez bank produktów) mają nieograniczone pole do popisu, zachęcając innych do skorzystania z kodu polecającego. Warto się postarać, bo można zdobyć premię nie tylko za każdego pozyskanego dla banku klienta, ale także nagrody dla najaktywniejszych uczestników. Z kolei nowi klienci (przypominamy o krótkim okresie karencji) też mogą otrzymać premię, a potem sami wystąpić w roli polecających.

 

Czytaj też: Alior Bank: 100 zł za założenie konta i do 250 zł w programie poleceń

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 150 zł do Biedronki + 300 zł w promocji „Mobilna Premia 2”

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments