Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Noble Bank

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »

noble bank logo

Noble Bank jest marką należącą do Getin Noble Bank S.A. stworzona w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klientów zamożnych i bardzo zamożnych. W myśl zasady – duże pieniądze wymagają specjalnego traktowania, o zadowolenie osób o ponadprzeciętnym majątku, dba zespół najlepszych specjalistów w branży finansowej. Klienci banku liczyć mogą nie tylko na spersonalizowaną ofertę, ale także na profesjonalne doradztwo finansowe i prawno-podatkowe. Oddziały z ofertą Private Banking znaleźć można w największych, polskich miastach.

Oferta dla klientów indywidualnych

Docelową grupą klientów Noble Banku są klienci posiadający znaczne zasoby finansowe i osiągający ponadprzeciętne dochody, czyli mówiąc wprost – osoby bogate. Pomijając niezaprzeczalne zalety profesjonalnego doradztwa, klienci Noble Banku skorzystać mogą z oferty obejmującej szeroką gamę kredytów, kont osobistych i oszczędnościowych, tradycyjnych depozytów terminowych oraz bardziej zaawansowanych instrumentów inwestycyjnych. Bank prowadzi także obsługę brokerską, umożliwiając bezpośrednie inwestycje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Godziny księgowania przelewów

Noble Bank nie pobiera opłat za krajowe przelewy Elixir, realizowane przez bankowość internetową i mobilną. Niestety bank nie oferuje przelewów natychmiastowych w postaci Express Elixir i Blue Cash. Transfer wysokokwotowy zrealizować można przy pomocy przelewu SORBNET. Sesje Elixir Noble Banku widoczne są w poniższej tabeli:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące08:1512:1514:30
Sesje przychodzące10:0014:0017:00

W przypadku realizacji przelewów zagranicznych lub transferu środków finansowych z zagranicy na krajowe konto, wymagane jest posługiwanie się kodem SWIFT. Kod ten określany jest często mianem kodu BIC.
Kod BIC/SWIFT Noble Banku: GBGCPLPK

Dla poszukujących konta osobistego

Analizując parametry Konta Osobistego Noble, można dokumentnie przekonać się, do kogo w kierowana jest oferta banku. Prowadzenie rachunku może być całkowicie bezpłatne, ale wymaga posiadania aktywów w łącznej wysokości 200 000 zł lub zapewnienia miesięcznych wpływów w wysokości min. 10 000 zł. W przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 50 zł. W przypadku Konta Osobistego Noble Private Banking warunek jest tylko jeden – posiadanie aktywów w kwocie min. 1 000 000 zł, inaczej konto kosztować będzie 250 zł miesięcznie. Oczywiście w cenę wliczone są takie przywileje jak opieka Private Bankera i usługa Concierge.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

Oferowane przez Noble Bank karty zdają się potwierdzać, że mamy do czynienia z instytucją o charakterze elitarnym. O ile karta debetowa MasterCard Card Debit czaruje brakiem opłat i subtelnym wyglądem, a karta kredytowa Visa Infinite jawi się jako przepustka do świata nieograniczonych możliwości, to karta kredytowa MasterCard Elite rozbija bank – dosłownie! Oprócz prestiżu i darmowego dostępu do strefy Priority Pass, limit kredytowy karty sięgać może symbolicznego 1 000 000 zł. Aha, jeszcze jedno. Wysoce niestosowne jest nazywanie karty “plastikiem”, gdyż została w całości wykonana z metalu.

Dla pomnażających oszczędności

Osoby zdecydowane na powierzenie swoich zasobów finansowych specjalistom z Noble Banku, liczyć mogą na cały szereg różnorodnych rozwiązań. Klient, w zależności od preferencji i akceptowalnego progu ryzyka, skorzystać może z tradycyjnych depozytów terminowych, kont oszczędnościowych, lokat i funduszy inwestycyjnych, a także z obligacji korporacyjnych. Dla bardziej wytrawnych inwestorów przewidziano możliwość dokonywania bezpośrednich transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz handel na rynku walutowym przy pomocy zaawansowanej platformy Forex.

Lokaty w Noble Bank powyżej 1 miesiąca

nowy
klient
Zakres kwoty
1 000 - 50 000
Oprocentowanie:
Procent
3,50 %
Okres
2 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
5 000 - 180 000
Oprocentowanie:
Procent
3,50 %
Okres
12 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
500 - 180 000
Oprocentowanie:
Procent
3,30 %
Okres
15 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty Noble Banku

Dla oczekujących finansowania

Osoby poszukujące kapitału na realizację określonych celów, skorzystać mogą z szerokiej oferty kredytowej banku. W zależności od potrzeb, bank może udzielić finansowania w formie kredytu gotówkowego, limitu kredytowego w rachunku osobistym lub kredytu hipotecznego. Klienci spłacający kilka kredytów jednocześnie, mogą uprościć sobie życie, korzystając z kredytu konsolidacyjnego. Bank oferuje także pożyczki zabezpieczone na różnorodnych aktywach finansowych (akcjach, obligacjach, lokatach), pozwalając tym samym na odzyskanie lub polepszenie płynności finansowej potencjalnego kredytobiorcy.

Sprawdź oferty kredytów

Noble Bank – kontakt

Adres centrali: Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa

Infolinia: +48 22 203 03 03

Email: [email protected]

Adres strony kontaktowej: http://noblebank.pl/kontakt