Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 17:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Credit Agricole

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto » Kredyt gotówkowy »

Credit Agricole logo

Credit Aqricole powstał w wyniku transformacji Lucas Banku S.A. w 2011 roku, stopniowo wprowadzając do swojej oferty coraz to nowsze produkty. Obecnie instytucja ta dostarcza rozwiązań finansowych różnymi kanałami komunikacji: przez bankowość mobilną, elektroniczną, telefoniczną oraz sieć 450 placówek bankowych. Zróżnicowana oferta produktów finansowych sprawiła, że marka ta obsługuje obecnie 2,1 mln klientów.

Oferta dla klientów indywidualnych

Oferta Credit Aqricole skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli małych i średnich firm, przedsiębiorców czy osób zajmujących się rolnictwem. Dla klientów indywidualnych przygotowano szeroką ofertę rachunków rozliczeniowych, produktów inwestycyjnych, a także kredytów i ubezpieczeń. Firmy mogą natomiast skorzystać nie tylko z rachunków bankowych, ale także z kredytów i pożyczek na cele związane z działalnością przedsiębiorstwa oraz z terminali płatniczych.

Godziny księgowania przelewów

Credit Aqricole nie pobiera żadnych opłat za zwykłe przelewy wykonywane w systemie Elixir za pomocą bankowości elektronicznej. Z dodatkowymi kosztami wiążą się natomiast dyspozycje wydane w placówce banku bądź w systemie telefonicznym CA24. Godziny sesji tego typu transakcji przedstawia poniższy harmonogram:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzącejeśli dyspozycja zostanie złożona przed godz. 14:30 – tego samego dniajeśli dyspozycja zostanie złożona po godz. 14:30 – najpóźniej w kolejnym dniu roboczymjeśli dyspozycja zostanie złożona w dniu wolnym od pracy – najpóźniej w kolejnym dniu roboczym
Sesje przychodzące12:0016:0018:00

Przelewy zagraniczne – IBAN, SWIFT

Credit Aqricole realizuje przelewy także w systemach SORBNET i SEPA. Warto pamiętać, że w przypadku transakcji międzynarodowych wymagany jest także kod BIC zwany także numerem SWIFT.

  • Kod SWIFT/BIC Banku Credit Agricole: AGRIPLPR
  • Format IBAN: PL + numer rachunku (26 cyfr)

Dla poszukujących konta osobistego

W ofercie Credit Agricole można znaleźć kilka kont osobistych. Osobom w wieku od 18 do 27 lat dedykowany jest rachunek o nazwie 1Konto, pozbawiony opłat za prowadzenie oraz przelewy mobilne i internetowe. Pozostałe rachunki wiążą się np. z brakiem opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także zniesieniem opłat za przelewy internetowe i mobilne (Konto PROSTOoszczędzające PLUS oraz Konto PROSTOoszczędzajace PREMIUM), a także dostępem do odnawialnego limitu na koncie (Konto PROSTOoszczędzajace). Każdy posiadacz konta w Credit Aqricole otrzymuje także kartę debetową dopasowaną do wybranego rachunku.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

W Credit Aqricole klient może skorzystać z różnych kart płatniczych. Każda z nich przypisana jest do określonego rodzaju konta osobistego. Visa 1 Konto stworzona została dla posiadaczy rachunku 1Konto. Mastercard Debit Standard to produkt przeznaczony dla użytkowników PROSTOoszczędzającego PLUS. Osoby korzystające z konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM otrzymają do dyspozycji kartę MasterCard Debit Platinum, a środek płatniczy w postaci karty VISA DEBIT stworzono natomiast dla właścicieli konta PROSTOoszczędzającego. Oprócz kart debetowych w ofercie banku znaleźć można także karty kredytowe z różnymi limitami kwotowymi.

Dla pomnażających oszczędności

Klienci Indywidualni Credit Aqricole mogą skorzystać z szerokiej gamy produktów inwestycyjnych. W banku tym znaleźć więc można produkty podstawowe (takie jak konta oszczędnościowe czy lokaty), a także bardziej zaawansowane (np. fundusze inwestycyjne). Dodatkowo bank oferuje także Programy Systematycznego Oszczędzania oraz Ubezpieczenia z Elementem Oszczędnościowym. Klient ma więc sporo możliwości inwestowania i pomnażania oszczędności. W przypadku trudności z wyborem odpowiedniego produktu dla siebie, warto skorzystać z pomocy doradcy banku, który podpowie jak dopasować proponowane rozwiązanie finansowe do swoich potrzeb.

Lokaty w Credit Agricole powyżej 1 miesiąca

w banku
Zakres kwoty
1 000 - 75 000
Oprocentowanie:
Procent
3 %
Okres
12 mies.
Szczegóły oferty
w banku
Zakres kwoty
1 000 - 75 000
Oprocentowanie:
Procent
3 %
Okres
24 mies.
Szczegóły oferty
w banku
Zakres kwoty
1 000 - 75 000
Oprocentowanie:
Procent
3 %
Okres
36 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty Credit Agricole

Dla oczekujących finansowania

Dla osób szukających dodatkowego źródła finansowania Credit Aqricole przygotował rozbudowaną ofertę kredytów. Bank proponuje wsparcie finansowe zarówno w postaci kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, jak i Indywidualnej Linii Kredytowej. Credit Aqricole posiada także ofertę dla osób poszukujących kredytu hipotecznego. W banku tym klient może więc pożyczyć pieniądze zarówno na zakup domu czy mieszkania, jak i na kupno działki czy też remont nieruchomości.

Sprawdź oferty kredytów

Credit Agricole – kontakt

Adres centrali: pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław

Infolinia: 801 33 00 00 (z telefonów stacjonarnych), +48 71 35 49 009 (z zagranicy i z komórek)

Adres strony kontaktowej: https://www.credit-agricole.pl/kontakt