Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 17:00
Zadzwoń 22 270 00 00

mBank

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto » Kredyt gotówkowy »

mBank logo

mBank jest nowoczesną instytucją finansową, która od 2000 roku oferuje innowacyjne i przyjazne w obsłudze rozwiązania, idealnie dopasowane do potrzeb nowoczesnego klienta. W celu ujednolicenia marki w 2013 roku pod szyldem mBanku znalazł się również BRE Bank i MultiBank. Strategia grupy na najbliższe lata opiera się na 3 filarach – empatii, mobilności i efektywności, co czynić ma bankowość bardziej przyjazną, wygodną i angażującą. W 2016 roku mBank zajął I miejsce w Rankingu Przyjazny Bank “Newsweeka”.

Oferta dla klientów indywidualnych

mBank oferuje szeroki wachlarz ofert i produktów skierowanych zarówno do klientów detalicznych, jak i do międzynarodowych grup kapitałowych. Klienci mBanku z satysfakcją korzystają z zalet nowoczesnych kont osobistych, zaawansowanej aplikacji mobilnej oraz z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych. Do osób poszukujących bieżącego finansowania, skierowana została oferta kredytów gotówkowych i kredytów odnawialnych. mBank to także wygodne kredyty samochodowe oraz kredyt hipoteczny, pozwalający na zakup lub wykończenie wymarzonego lokum.

Godziny księgowania przelewów

Osoby ceniące zalety bankowości elektronicznej, bez przeszkód skorzystać mogą ze standardowych, krajowych przelewów Elixir. W nagłych przypadkach dostępne są również przelewy natychmiastowe Express Elixir. W przypadku wysokiej kwoty transferu z powodzeniem skorzystać można z przelewu SORBNET. Sesje Elixir w mBanku odbywają się w poniższych przedziałach czasowych:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące05:5509:5513:25
Sesje przychodzące11:1515:0018:15

Przelewy zagraniczne – IBAN, SWIFT


Osoby przelewające środki finansowe poza granice kraju, powinny posługiwać się kodem SWIFT. Warto pamiętać, że kod SWIFT często określany jest mianem kodu BIC (szczególnie poza granicami Polski).

  • Kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
  • Format IBAN: PL + numer rachunku (26 cyfr)

Dla poszukujących konta osobistego

Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe mBanku od lat utożsamiane są z nowoczesną funkcjonalnością i łatwością obsługi. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest eKonto standard, oferujące wygodny i przyjazny serwis transakcyjny, a także bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Osobom ceniącym sobie bezpłatne wypłaty z bankomatów dedykowane jest eKonto plus. Oczywiście mBank nie zapomina o najmłodszych oferując eKonto m – dla młodych. Wartością dodaną są częste promocje związane z założeniem rachunku bankowego, dzięki czemu sięgnąć można po dodatkowe nagrody.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

W ofercie mBanku znalazło się sporo kart powiązanych z kontem osobistym. I tak klienci wybierać mogą pomiędzy klasyczną kartą debetową MasterCard Debit PayPass lub Visa payWave, złotą kartą dla wymagających MasterCard Debit Gold. W ofercie znalazły się także karty do kont walutowych (EUR, USD, GBP), eKarta przeznaczona do zakupów internetowych, kart tymczasowa oraz przeznaczona do drobnych zakupów karta w formie naklejki na dowolny przedmiot.

Dla pomnażających oszczędności


Osoby poszukujące możliwości lokowania swoich nadwyżek finansowych, powinni zapoznać się z ofertą depozytową mBanku. Do dyspozycji klienta pozostawione zostały standardowe lokaty terminowe o zróżnicowanym terminie, a także depozyty walutowe. Deponenci ceniący sobie elastyczny dostęp do oszczędności skorzystać mogą z oferty kont oszczędnościowych. Dla poszukiwaczy wyższych zysków, akceptujących jednocześnie większe ryzyko przygotowano propozycję funduszy inwestycyjnych, rachunek maklerski eMakler a nawet platformę umożliwiającą inwestowanie na rynku mForex.

Lokaty w mBank powyżej 1 miesiąca

nowy
klient
Zakres kwoty
500 - 10 000
Oprocentowanie:
Procent
1 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty mBanku

Dla oczekujących finansowania

W zależności od potrzeb klienta mBank oferuje szeroki wybór kredytów bankowych. Osoby planujące sfinansować swoje dowolne potrzeby, wybierać mogą pomiędzy prostym jak słomka kredytem gotówkowym, a elastycznym kredytem odnawialnym. W przypadku bardziej sprecyzowanych marzeń, skorzystać można z kredytu samochodowego online oraz z kredytu hipotecznego z przeznaczeniem na zakup, bądź remont i wykończenie, mieszkania lub domu. mBank to również duży wybór kart kredytowych – od klasycznych plastików do elitarnych World Elite MasterCard czy Visa Premium.

Sprawdź oferty kredytów

mBank – kontakt

Adres centrali: mBank S.A. ul. Senatorska 18 00-950 Warszawa

Infolinia: 801 300 800

Email: [email protected]

Adres strony kontaktowej: https://www.mbank.pl/kontakt/oferta-indywidualna/