Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: eKonto dla Młodych z premia 110 zł

Specjalne promocje dla osób młodych są rzadkością. Należy się więc cieszyć z propozycji mBanku, który oferuje premię w wysokości do 110 zł za założenie eKonta i spełnienie naprawdę bardzo prostych warunków aktywności.

 

Część banków przygotowała w swojej ofercie osobne rachunki osobiste dla osób młodych. Zważywszy na fakt, że na ogół są one kierowane do klientów w wieku 18-26 lat, konta tego typu bywają nazywane „studenckimi”.

Promocja dla osób młodych – co to znaczy?

eKonto możliwości proponowane przez mBank adresowane jest do osób, które mają skończone 18 lat, ale nie ukończyły jeszcze 24 roku życia, i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. To właśnie do nich kierowana jest trwająca do 30 czerwca 2020 r. promocja „I możesz więcej”.

Oprócz ograniczenia wiekowego, jest jeszcze jedno zastrzeżenie. Uczestnikami tej akcji nie mogą być ci, którzy po 1 stycznia 2017 r. (współ)posiadali w mBanku rachunek osobisty lub oszczędnościowy o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Czym się wykazać, by zarobić 110 zł?

Punktem wyjścia jest założenie eKonta możliwości wraz z kartą debetową. Trzeba to zrobić na specjalnej stronie internetowej do 30 czerwca 2020 r. Po dopełnieniu formalności przyjdzie czas na wykazanie się aktywnością w korzystaniu z nowo otwartego rachunku. Wymagania regulaminu nie są specjalnie skomplikowane.

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym została podpisana umowa i aktywowane konto należy wykonać 3 zadania:

  • zapłacić przynajmniej 2 razy telefonem, czyli wykonać transakcję bezgotówkową w punktach handlowo-usługowych lub w internecie, korzystając z Google Pay lub Apple Pay;
  • wykonać minimum 2 przelewy na numer telefonu z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze Blik;
  • ustawić cel oszczędnościowy i wpłacić na niego przynajmniej 10 zł.

Za realizację każdego z zadań przysługuje nagroda w wysokości 20 zł. Za wykonanie wszystkich, bank wypłaci ekstra premię – 50 zł. W sumie jest więc do zdobycia 110 zł, które wpłyną na eKonto do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostały zrealizowane wymagania regulaminu.

 

Załóż eKonto możliwości w mBanku z premią do 110 zł

Cel oszczędnościowy – o co chodzi?

Cel oszczędnościowy to rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie poprzez odkładanie małych kwot przy okazji płatności karta, wykonywania przelewów czy wypłacania pieniędzy z bankomatu. Na cel oszczędnościowy może trafiać kwota wynikająca z zaokrąglenia transakcji do 10 zł, konkretna kwota wskazana przez klienta lub określony przez niego procent operacji. Możliwe też jest po prostu wykonanie przelewu na ten rachunek.

Można go aktywować podczas składania wniosku o konto osobiste lub później z poziomu bankowości elektronicznej. Zgromadzone na nim pieniądze, do 20 000 zł, oprocentowane są na 2,5% w skali roku. Zwracamy uwagę na wymóg regulaminu, by na koniec miesiąca następującego po tym, w którym zostało otwarte eKonto możliwości, na cele oszczędnościowym było przynajmniej 10 zł.

eKonto możliwości – co muszę wiedzieć?

Prosty i przyjazny w obsłudze rachunek – to jego najkrótsza recenzja. Założenie i prowadzenie eKonta, podobnie jak korzystanie z wydanej do niego karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezwarunkowo darmowe.

Naszym zdaniem

mBank przygotował atrakcyjną premię, którą oferuje za spełnienie naprawdę prostych zadań. Najwyraźniej jednym z celów akcji jest oswojenie młodych klientów z nowoczesną bankowością, pokazanie im jak łatwe i przyjemne może być korzystanie ze wszystkich jej możliwości. Może więc warto spróbować i przekonać się o tym osobiście.

 

Czytaj też: Santander Bank Polska: rekordowe 300 zł za Konto Jakie Chcę

Czytaj też: Getin Bank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe ponownie na 2,7%, ale na krócej

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments