Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 19:00
Zadzwoń 22 417 11 63

Santander Bank Polska: rekordowe 300 zł za Konto Jakie Chcę

Uczestnicząc w promocji Konta Jakie Chcę z oferty Santander Bank Polska, można samodzielnie zdecydować o zakresie swojego zaangażowania w akcję, a co za tym idzie o wysokości nagrody. Podstawowa premia za aktywne korzystanie z karty debetowej wynosi 200 zł, ale po zapewnieniu także wpływu na rachunek, bonus wzrośnie do 300 zł.

kobieta w czerwonej czapce ze smartfonem
Źródło obrazka: strona promocji
OBLICZ ZDOLNOŚĆ

 

Wspomniane nagrody za otwarcie Konta Jakie Chcę, to dopiero wstęp do gromadzenia benefitów dostępnych aktualnie w Santanderze. Do wzięcia jest też 80 zł w programie poleceń, 150 zł za przekazywanie wynagrodzenia do tego banku i nawet 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję opłacane z Konta Jakie Chce.

Kto może założyć Konto Jakie Chcę w promocji?

Zacznijmy jednak od początku, od tego kto może wziąć udział w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”, która trwa do 29 lutego 2020 r. Zorganizowała ją nasza spółka, czyli Rankomat, i zapraszamy do niej osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych i polskim obywatelstwem, które po 13 stycznia 2019 r. nie posiadały w Santander Bank Polska (także jako współposiadacz) konta osobistego w PLN. Wynika z tego, że korzystanie z rachunku firmowego czy innych produktów, nie jest przeszkodą w przystąpieniu do opisywanej promocji.

 

Weź udział w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”

200 zł premii za kilka transakcji kartą

Podstawowa rzecz to zarejestrowanie się do 29 lutego 2020 r. na specjalnej stronie internetowej i stworzenie swojego profilu w serwisie organizatora. Trzeba przy tym zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie przez Santandera tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji. Chodzi po prostu o przekazanie informacji, że uczestnik akcji spełnił jej wymagania.

W kolejnym kroku trzeba skorzystać z linka aktywacyjnego otrzymanego na podany adres e-mail i złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Umowa musi zostać podpisana najpóźniej 15 marca 2020 r. Natomiast 30 kwietnia 2020 r. upłynie czas na wyrażenie zgody na rzecz banku na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz elektroniczny kanał kontaktu.

Nadszedł moment na najważniejszą informację dotyczącą aktywności związanych z kartą. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po otwarciu konta (najpóźniej do 30 kwietnia 20202 r.) należy zrealizować min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Kwota płatności nie ma znaczenia.

300 zł za aktywność z kartą i wpływy

W regulaminie znajduje się zapis, który pozwala na podwyższenie premii do 300 zł. Wystarczy do 30 kwietnia 2020 r. zapewnić łączny wpływ na Konta Jakie Chcę w wysokości 1000 zł. Nie ma przy tym żadnych szczególnych ograniczeń.

Podaj numer rachunku!

Na początku maja organizator prześle do uczestników akcji prośbę o podanie numeru nowo otwartego Konta Jakie Chcę, na które ma trafić nagroda. Trzeba to uczynić w ciągu 7 dni od chwili otrzymania wiadomości elektronicznej. Premia zostanie wypłacona do końca maja 2020 r.

Konto Jakie Chcę – co trzeba o nim wiedzieć?

Ten rachunek śmiało można polecić miłośnikom płatności mobilnych, gdyż Santander oferuje wszystkie ich typy. Konto Jakie Chcę prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie. O opłatach za kartę decyduje jej posiadacz. „Plastik” może kosztować 3 zł/miesiąc (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków) lub 0 zł, po wykonaniu w miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych. Przy wyborze tego wariantu, ale niespełnieniu warunku bezpłatności, bank pobierze 5 zł prowizji.

Naszym zdaniem

Doceniamy pomysł, by pozwolić uczestnikom promocji samodzielnie zdecydować o tym, jak bardzo angażują się w akcję. Pewnie znajdą się tacy, których zadowoli „jedynie” 200 zł. Inni celować będą w bardziej wartościowy bonus.

Przyznawanie nagród zależnie od liczby zrealizowanych zadań lub wypłacanie premii za zrealizowanie kolejnych etapów, uważamy za dobry pomysł, mobilizujący i zachęcający do starań o maksymalny bonus. A, gdy to się nie uda, zawsze pozostanie mniejsza premia w formie „nagrody pocieszenia”.

 

Czytaj też: Alior Bank: 2,6% na Koncie Mega Oszczędnościowym i 200 zł premii za konto osobiste

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° 

PORÓWNAJ KREDYTY
avatar

Powiązane tematy

Komentarze:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o