Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Bank Polska: rekordowe 300 zł za Konto Jakie Chcę

Uczestnicząc w promocji Konta Jakie Chcę z oferty Santander Bank Polska, można samodzielnie zdecydować o zakresie swojego zaangażowania w akcję, a co za tym idzie o wysokości nagrody. Podstawowa premia za aktywne korzystanie z karty debetowej wynosi 200 zł, ale po zapewnieniu także wpływu na rachunek, bonus wzrośnie do 300 zł.

 

Wspomniane nagrody za otwarcie Konta Jakie Chcę, to dopiero wstęp do gromadzenia benefitów dostępnych aktualnie w Santanderze. Do wzięcia jest też 80 zł w programie poleceń, 150 zł za przekazywanie wynagrodzenia do tego banku i nawet 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję opłacane z Konta Jakie Chce.

Kto może założyć Konto Jakie Chcę w promocji?

Zacznijmy jednak od początku, od tego kto może wziąć udział w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”, która trwa do 29 lutego 2020 r. Zorganizowała ją nasza spółka, czyli Rankomat, i zapraszamy do niej osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych i polskim obywatelstwem, które po 13 stycznia 2019 r. nie posiadały w Santander Bank Polska (także jako współposiadacz) konta osobistego w PLN. Wynika z tego, że korzystanie z rachunku firmowego czy innych produktów, nie jest przeszkodą w przystąpieniu do opisywanej promocji.

 

Weź udział w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”

200 zł premii za kilka transakcji kartą

Podstawowa rzecz to zarejestrowanie się do 29 lutego 2020 r. na specjalnej stronie internetowej i stworzenie swojego profilu w serwisie organizatora. Trzeba przy tym zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie przez Santandera tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji. Chodzi po prostu o przekazanie informacji, że uczestnik akcji spełnił jej wymagania.

W kolejnym kroku trzeba skorzystać z linka aktywacyjnego otrzymanego na podany adres e-mail i złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Umowa musi zostać podpisana najpóźniej 15 marca 2020 r. Natomiast 30 kwietnia 2020 r. upłynie czas na wyrażenie zgody na rzecz banku na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz elektroniczny kanał kontaktu.

Nadszedł moment na najważniejszą informację dotyczącą aktywności związanych z kartą. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po otwarciu konta (najpóźniej do 30 kwietnia 20202 r.) należy zrealizować min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Kwota płatności nie ma znaczenia.

300 zł za aktywność z kartą i wpływy

W regulaminie znajduje się zapis, który pozwala na podwyższenie premii do 300 zł. Wystarczy do 30 kwietnia 2020 r. zapewnić łączny wpływ na Konta Jakie Chcę w wysokości 1000 zł. Nie ma przy tym żadnych szczególnych ograniczeń.

Podaj numer rachunku!

Na początku maja organizator prześle do uczestników akcji prośbę o podanie numeru nowo otwartego Konta Jakie Chcę, na które ma trafić nagroda. Trzeba to uczynić w ciągu 7 dni od chwili otrzymania wiadomości elektronicznej. Premia zostanie wypłacona do końca maja 2020 r.

Konto Jakie Chcę – co trzeba o nim wiedzieć?

Ten rachunek śmiało można polecić miłośnikom płatności mobilnych, gdyż Santander oferuje wszystkie ich typy. Konto Jakie Chcę prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie. O opłatach za kartę decyduje jej posiadacz. „Plastik” może kosztować 3 zł/miesiąc (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków) lub 0 zł, po wykonaniu w miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych. Przy wyborze tego wariantu, ale niespełnieniu warunku bezpłatności, bank pobierze 5 zł prowizji.

Naszym zdaniem

Doceniamy pomysł, by pozwolić uczestnikom promocji samodzielnie zdecydować o tym, jak bardzo angażują się w akcję. Pewnie znajdą się tacy, których zadowoli „jedynie” 200 zł. Inni celować będą w bardziej wartościowy bonus.

Przyznawanie nagród zależnie od liczby zrealizowanych zadań lub wypłacanie premii za zrealizowanie kolejnych etapów, uważamy za dobry pomysł, mobilizujący i zachęcający do starań o maksymalny bonus. A, gdy to się nie uda, zawsze pozostanie mniejsza premia w formie „nagrody pocieszenia”.

 

Czytaj też: Alior Bank: 2,6% na Koncie Mega Oszczędnościowym i 200 zł premii za konto osobiste

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments