Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360°

Bank Millennium po raz kolejny zachęca do otwarcia Konta 360° (także w wersji Student). Za ten ruch i trzy miesiące niewielkiej aktywności w korzystaniu z rachunku oferuje 200 zł premii gotówkowej.

 

Kolejna odsłona promocji sztandarowego rachunku z oferty Banku Millennium nie przynosi zmian w stosunku do poprzednich edycji. Nadal niewiele trzeba zrobić, aby zgarnąć bonus. Warto wiedzieć, że będąc klientem tego banku można skorzystać z podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit.

Kto może wziąć udział w promocji?

O nagrodę mogą ubiegać osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Ważne, by w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 17 grudnia 2019 r., nie były posiadaczami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium. Z udziału w akcji wyklucza również bycie stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem.

W akcji „200 zł na Nowy Rok” nie mogą uczestniczyć osoby, które już kiedyś otworzyły rachunek osobisty w Banku Millennium w ramach promocji.

Proste działania dadzą 200 zł

Zadania, jakie bank stawia przed uczestnikami promocji są bardzo proste. Najpóźniej 28 stycznia 2020 r. należy złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową. Trzeba to zrobić na specjalnej stronie internetowej. Kolejny krok, to zawarcie z Bankiem Millennium umowy o wymienione produkty. Ostateczny termin na ten ruch upływa 31 stycznia 2020 r.

Potem nadejdzie czas na wykazanie się aktywnością w korzystaniu z nowo otwartego rachunku. Regulamin wymaga, by w lutym, marcu i kwietniu 2020 r. zapewnić na konto łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł (nie może to być przelew między rachunkami własnymi uczestnika promocji prowadzonymi przez Bank Millennium) oraz wykonać choćby jedną transakcję kartą lub Blikiem (wymagań regulaminu nie spełnią wypłaty gotówki oraz operacje niebędące zapłatą za towary czy usługi. Do końca kwietnia 2020 r. trzeba też aktywować aplikację mobilną.

Konto 360° i Konto 360° Student – praktyczne informacje

Oba rachunki otwierane są bezpłatnie. Wersja „podstawowa” jest bezpłatna, gdy posiadacz konta wykona w poprzednim miesiącu choć jedną transakcję kartą lub Blikiem i zapewni łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł. Korzystający z konta „student” (dostępnego dla osób w wieku 18-26 lat) nie muszą realizować wpływu, by rachunek był prowadzony bezpłatnie.

Identyczne zasady obowiązują w przypadku karty. Bez ich spełnienia trzeba się liczyć z opłatą w wysokości 7 zł. Zrealizowanie transakcji kartą lub Blikiem zapewnia również bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. W przeciwnym wypadku trzeba zapłacić 1 zł za skorzystanie z urządzeń Santandera i Planet Cash lub 5 zł za wypłatę z innej maszyny.

Podkreślamy, że dla zdobycia premii w omawianej promocji, posiadacze Konta 360° Student muszą pamiętać o zapewnieniu w trzech kolejnych miesiącach wpływu w łącznej wysokości 1000 zł. Skoro bank nie stawia specjalnych ograniczeń, to można spełnić ten warunek przelewając do Millennium kilka razy mniejsze kwoty ze swojego podstawowego rachunku w innym banku.

Konto Oszczędnościowe Profit

W czasach, gdy podstawowe oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat oscyluje wokół 1%, warto znać ofertę Konta Oszczędnościowego Profit. Nowe środki wpłacone na ten rachunek, do kwoty 100 000 zł, będą przez 3 miesiące oprocentowanie 2,7% w skali roku.

Naszym zdaniem

Nie bez racji na wielu stronach internetowych poświęconych promocjom produktów bankowych cyklicznie organizowana przez Bank Millennium akcja polecająca rachunek Konto 360° określana jest mianem hitu. Po pierwsze dlatego, że warunki do spełnienia są naprawdę proste. Po drugie, wymagania promocji są tożsame z tym, co należy zrobić, by nie płacić za konto czy kartę. Krótko mówiąc – nie sposób się w tym pogubić.

 

Czytaj też: Alior Bank: 2,6% na Koncie Mega Oszczędnościowym i 200 zł premii za konto osobiste

Czytaj też: Nowy rok możesz zacząć z własną firmą

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments