Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: 300 zł za otwarcie mKonta Intensive + karta Visa Świat Intensive

Reklamując promocję mKonta Intensive mBank zapewnia, że doskonale rozumie, iż jego klienci oczekują wielu rzeczy od życia, w tym także od rachunku bankowego. Dlatego proponuje 300 zł premii za otwarcie rachunku, a do tego promocyjne warunki korzystania z karty Visa Świat Intensive.

 

mBank bardzo uaktywnił się w ostatnim czasie i przygotował kilka akcji promocyjnych swoich produktów. Przyjrzyjmy się bliżej II edycji promocji „mKonto Intensive z premią”, która trwa do 31 marca 2020 r. Warunki nie należą do najłatwiejszych, ale za to premia jest okazała.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w mBanku rachunku osobistego czy konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Zaznaczmy, że regulamin wyklucza z udziału w promocji także współwłaścicieli wspomnianych rachunków.

Premia za szybkość i aktywność

W opisywanej akcji premia będzie wypłacona w dwóch częściach. Można powiedzieć, że kwotą 200 zł zostanie nagrodzona szybkość działania po założeniu konta, a kolejne 100 zł otrzymają osoby, które wykażą się aktywnością w korzystaniu z rachunku. Przejdźmy do szczegółów.

Do 31 marca 2020 roku na stronie internetowej promocji należy złożyć wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą debetową. W ciągu 7 dni od daty założenia rachunku trzeba zasilić go kwotą min. 7000 zł (nie może to być przelew z rachunku w mBanku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem), a później – do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy – wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Za spełnienie tych warunków mBank wypłaci na nowo otwarty rachunek w kolejnym miesiącu premię w wysokości 200 zł.

W miesiącu następującym po tym, w którym zostały spełnione warunki uprawniające do otrzymania 200 zł premii, należy ponownie wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem i zapewnić wpływ w wysokości min. 7000 zł. Taką aktywność mBank nagrodzi kwotą 100 zł.

Krok po kroku

Zapisana w regulaminie zasada dotycząca realizacji zadań brzmi dość skomplikowanie, dlatego dla uniknięcia nieporozumień należy ją rozważyć na konkretnym przykładzie.

Załóżmy, że rachunek został otwarty 10 marca. Wówczas w ciągu 7 dni (a więc do 17 marca) trzeba zapewnić wpływ 7000 zł na rachunek, a w kwietniu wykonać 5 operacji kartą lub Blikiem. Premia zostanie wypłacona w maju. Także w tym miesiącu trzeba wykonać kolejne 5 transakcji bezgotówkowych oraz zrealizować wymagany wpływ, a 100 zł premii znajdzie się na rachunku w czerwcu.

Bonus związany z kartą Visa Świat Intensive

Uczestnik promocji mKonta Intensive ma swobodę wyboru „debetówki”. mBank zachęca do sięgnięcia po kartę Visa Świat Intensive, która kosztuje 10 zł/miesiąc. Decydując się na nią już w momencie przystępowania do promocji rachunku osobistego można ją mieć przez 6 miesięcy za darmo, o ile w każdym z nich wykona się 5 operacji bezgotówkowych „plastikiem”.

Wypłaty kartą Visa Świat Intensive ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie są bezpłatne. mBank zapewnia, że płatności dokonane w walutach obcych są przeliczane po atrakcyjnym kursie i nie jest pobierana opłata za przewalutowanie.

mKonto Intensive – rachunek dla wymagających

Opłata za ten rachunek wynosi aż 49,50 zł. Warunkiem jej uniknięcia jest zapewnienie w każdym miesiącu wpływów w wysokości min. 7000 zł, ewentualnie posiadania w mBanku depozytów lub inwestycji na poziomie min. 100 000 zł.

Właściciele mKonta Intensive korzystają z priorytetowej obsługi na infolinii, mają do dyspozycji 3 przelewy ekspresowe w miesiącu oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Naszym zdaniem

Propozycja mBanku brzmi zachęcająco, ale trzeba mieć świadomość, że mKonto Intensive to rachunek dla osób, które mogą zapewnić comiesięczne wpływy w wysokości przynajmniej 7000 zł lub powierzyć bankowi min. 100 000 zł. Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do promocji trzeba więc przeanalizować swoją sytuację finansową, upewnić się, że ma się możliwość spełnienia warunków bezpłatności konta. W przeciwnym wypadku miesięczna opłata za rachunek znacznie ograniczy zysk.

Chwila refleksji powinna też poprzedzić wybór „plastiku”. Karta Visa Świat Intensive ma ciekawe funkcjonalności, ale po okresie promocji trzeba za nią płacić 10 zł miesięcznie. Nadszedł czas na rozważenie argumentów „za” i „przeciw” i podjęcie decyzji.

 

Czytaj też: Citibank: 400 zł na zakupy w Lidlu za kartę kredytową Citi Simplicity

Czytaj też: Bank Millennium: Korzystaj i zdobądź 200 zł za konto osobiste i niewielką aktywność

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments