Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł na zakupy w Lidlu za kartę kredytową Citi Simplicity

Citibank nie ustaje w promowaniu swojej karty kredytowej Citi Simplicity i wciąż zaskakuje nagrodami, które oferuje za skorzystanie z tej „kredytówki”. Tym razem wydanie nią w ciągu 3 miesięcy min. 2000 zł oznacza otrzymanie karty podarunkowej o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Lidl.

 

Najbardziej atrakcyjną nagrodą w promocjach produktów bankowych jest zawsze gotówka, bo można ją wykorzystać w zupełnie dowolny sposób. Voucher do sklepów z bardzo różnorodnym asortymentem, zwłaszcza, gdy ma długi termin ważności, też nie jest zły. Warto zatem bliżej przyjrzeć się najnowszej promocji karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku.

Kto ma szansę na bon do Lidla?

Akcja trwa do 20 kwietnia 2020 r. Citibank zaprasza do udziału w niej osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Wymagana aktywność

Zadania stojące przed uczestnikami promocji nie są skomplikowane. Pierwszy ruch to złożenie do 20 kwietnia 2020 r. na stronie internetowej banku wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity. Po zbadaniu przez bank zdolności kredytowej i przyznaniu „kredytówki” z określonym limitem, należy wydać nią w ciągu 3 miesięcy następujących po tym, w którym została podpisana umowę o kartę min. 2000 zł.

Regulamin mówi też o konieczności zainstalowania aplikacji Citi Mobile, która jest niezbędna do aktywowania karty Trzeba to zrobić do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o „kredytówkę”. Informację o przyznaniu nagrody Citibank przekaże w serwisie Citibank Online w miesiącu następującym po tym, w którym zostaną spełnione warunki promocji, a w kolejnym wyśle na adres korespondencyjny podany we wniosku o „kredytówkę” kartę prezentową do wykorzystania w sklepach Lidl.

Nieco zaskakujące, że Citibank pozwala na przekazanie dokumentów poświadczających osiągane dochody dopiero po wydaniu karty kredytowej Citi Simplicity. Trzeba to zrobić w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy. Wykaz czego bank oczekuje zależnie od źródła wynagrodzenia uczestnika promocji znajduje się w regulaminie.

Kilka przydatnych informacji

Do wymaganej kwoty wydatków w ramach promocji nie zostaną zakwalifikowane transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu kart kredytowych banku Citi Handlowy (np. związane z grami hazardowymi), a także przelewy wewnętrzne czy krajowe z rachunku karty.

Zwracamy uwagę, że przed wysłaniem vouchera bank sprawdzi, czy „kredytówka” jest nadal aktywna i wyśle nagrodę tylko wtedy, gdy tak będzie. Z karty prezentowej można będzie korzystać wielokrotnie, aż do wydania ostatniej złotówki, przez 6 miesięcy (termin ważności można sprawdzić na specjalnej stronie internetowej). Szczegółowe zasady używania kart prezentowych w sklepach Lidl znajdują się tutaj.

Karta Citi Simplicity – co warto o niej wiedzieć

Citibank chwali się, że jego karta kredytowa Citi Simplicity często zwycięża w różnych rankingach. Jednym z powodów wysokich ocen dla tej „kredytówki” jest zapewne fakt, że wydanie jej i późniejsze korzystanie nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami. Co więcej, jej posiadaczom przysługują liczne przywileje, np. rabaty w wybranych restauracjach, prawo zakupu biletów na wydarzenia muzyczne na specjalnych warunkach w przedsprzedaży. Citibank często też zaprasza swoich klientów do specjalnych akcji promocyjnych organizowanych tylko dla nich.

Naszym zdaniem

Konieczność wydania w ciągu 3 miesięcy min. 2000 zł może działać na niektórych nieco paraliżująco. Warto sobie jednak uświadomić, ile tak naprawdę płaci się w każdym miesiącu na zakupy i z pewnością okaże się, że jest to więcej niż 700 zł. Potem pozostanie wyrobienie sobie nawyku, by do chwili osiągnięcia limitu wymaganego w ramach promocji, płacić tylko „kredytówką” Citibanku. Nie można przy tym zapomnieć o terminowym regulowaniu zadłużenia, by nie narazić się na niepotrzebne koszty.

 

Czytaj też: BNP Paribas: 350 zł w akcji „Chwyć premię”

Czytaj też: Bank Millennium: Korzystaj i zdobądź 200 zł za konto osobiste i niewielką aktywność

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments