Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Citi Handlowy

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto » Kredyt gotówkowy »

Citi Handlowy powstał w 2001 roku w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. i Citibank Poland S.A. Instytucja stanowi integralną część grupy Citi, prowadzącej na świecie około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach. Bank buduje przewagę konkurencyjną oferując swoim klientom innowacyjne rozwiązania, łatwą dostępność oraz światowe technologie. Celem nadrzędnym jest dostarczanie produktów i usług wyprzedzających oczekiwania klientów. Realizacji zadania służyć ma globalna obecność i kadra najlepszych specjalistów.

Oferta dla klientów indywidualnych

Citi Handlowy jest instytucją uniwersalną, obsługującą klientów indywidualnych, korporacyjnych i rządowych. Bank proponuje szerokie spektrum usług i produktów finansowych. Osoby fizyczne wybierać mogą rozwiązania w obszarze kont osobistych, depozytów terminowych, kredytów i pożyczek. Klienci zainteresowani wyższą stopą zwrotu powinni przyjrzeć się bogatej ofercie produktów inwestycyjnych, obejmującej fundusze inwestycyjne, konta emerytalne oraz obligacje. Citi Handlowy to także usługi maklerskie, pozwalające samodzielnie inwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Godziny księgowania przelewów

Citi Handlowy nie pobiera opłat za krajowe przelewy Elixir, które realizowane są za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. Osoby, którym zależy na czasie, skorzystać mogą z zalet przelewów natychmiastowych Express Elixir. Większe kwoty przekazać można realizując polecenie przelewu w systemie SORBNET. Harmonogram sesji Elixir Citi Handlowego prezentuje poniższa tabela:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące08:0012:1515:30
Sesje przychodzące10:3014:3017:30

Przelewy zagraniczne – IBAN, SWIFT

W przypadku realizacji przelewów zagranicznych lub transferu środków finansowych z zagranicy na krajowe konto, wymagane jest posługiwanie się kodem SWIFT (BIC). Citi Handlowy oferuje również, realizowane w EUR, przelewy SEPA.

  • Kod SWIFT/BIC Citi Handlowego: CITIPLPX
  • Format IBAN: PL + numer rachunku (26 cyfr)

Dla poszukujących konta osobistego

Dla osób ceniących jakość codziennych usług finansowych Citi Handlowy przygotował propozycję kilku kont osobistych. Oferta bazowa to Citikonto z bezpłatnymi przelewami krajowymi, realizowanymi przez internet. Konto Citi Priority dedykowane jest bardziej wymagającym klientom, oczekującym stałego dostępu i priorytetowej obsługi bez względu na miejsce w którym się znajdują. Ofertę private banking reprezentują konta Citigold i Citigold Private Client, zapewniające wsparcie doświadczonych ekspertów i inne prestiżowe przywileje.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

Oprócz wydawanej do konta karty debetowej MasterCard i naklejki zbliżeniowej, Citi Handlowy może pochwalić się szeroką gamą kart kredytowych. Podstawową, a zarazem najbardziej popularną opcją jest karta Citi Priority. Kolejne karta to PremierMiles, pozwalająca wymieniać zgromadzone Citi Mile na bilety lotnicze i noclegi w hotelach. Entuzjaści programów lojalnościowych docenią zalety karty World MasterCard, a osoby tankujące na stacjach BP, powinny bliżej przyjrzeć się atutom karty Citibank – BP PAYBACK. Warto nadmienić, że karta kredytowa Citibanku to aktualnie synonim promocji bankowych. Korzystając z plastiku zgarniać można dodatkowe profity.

Dla pomnażających oszczędności

Citi Handlowy oferuje szeroką gamę rozwiązań pozwalających skutecznie pomnażać zgromadzone oszczędności. W zależności od skłonności do ryzyka klienci wybierać mogą pomiędzy standardowymi depozytami terminowymi i kontami oszczędnościowymi, obligacjami, funduszami inwestycyjnymi i planami systematycznego inwestowania. Bardziej wprawieni gracze, poszukujący ponadprzeciętnej rentowności, skorzystać mogą z inwestycji walutowych oraz usług maklerskich świadczonych przez bank. Pamiętać należy, że wraz ze wzrostem potencjalnego zysku, wzrasta również ryzyko samej transakcji.

Lokaty w Citi Handlowy powyżej 1 miesiąca

w banku
nowy
klient
Zakres kwoty
20 000 - 300 000
Oprocentowanie:
Procent
5,50 %
Okres
6 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty Citi Handlowego

Dla oczekujących finansowania

Citi Handlowy to nie tylko możliwości pomnażania kapitału. Osoby poszukujące finansowania bieżących potrzeb, skorzystać mogą linii kredytowej w koncie osobistym lub pożyczki gotówkowej. To elastyczna forma finansowania pozwalająca wydatkować środki z kredytu na dowolny cel. Usatysfakcjonowani będą również entuzjaści kart kredytowych, których w ofercie banku znalazło się kilka. Do klientów planujących zakup własnego lokum skierowany został kredyt hipoteczny, a właściciele domu bądź mieszkania docenią zalety pożyczki hipotecznej, pozwalającej uwolnić kapitał zamrożony w posiadanej nieruchomości.

Sprawdź oferty kredytów

Citi Handlowy – kontakt

Adres centrali: ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa

Infolinia: 1 9009 (dla zainteresowanych ofertą),  (+48 22) 362 2484, (+48 22) 692 2484 (dla obecnych klientów)

Email: [email protected]

Adres strony kontaktowej: http://www.citibank.pl/poland/homepage/polish/kontakt