Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

CitiKonto z szeregiem korzyści i 450 zł na start

Bank Citi Handlowy postanowił bardzo mocno zwrócić uwagę na ofertę CitiKonta. Obecnie związanych jest z nim kilka promocji, w których można zdobyć wiele bonusów. Na początek czeka 450 zł za założenie tego rachunku i spełnienie prostych warunków aktywności. Kolejne bonusy to m.in. 600 zł do Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity i punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Skorzystanie z promocji związanej z założeniem Citikonta to tylko wstęp do zgarniania kolejnych bonusów takich jak:

  • 600 zł do Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity,
  • 100 zł za aktywne korzystanie z „plastiku”,
  • 10 000 punktów (równowartość 125 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile,
  • premii za skuteczne rekomendacje.

Przyjrzyjmy się zatem bliżej poszczególnym akcjom, oceńmy samo CitiKonto.

450 zł na start

Promocja „Do 450 zł z CitiKontem” obowiązuje do 30 września 2022 r., chyba że wcześniej wyczerpie się pula 3000 promocyjnych wniosków. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego czy rachunku oszczędnościowego.

Pierwszy krok to oczywiście złożenie do 30 września 2022 r. wniosku o CitiKonto, zaakceptowanie regulaminu promocji i zawarcie z bankiem umowy. Można aplikować o konto online z wykorzystaniem weryfikacji biometrycznej. Ważne, by wyrazić zgody marketingowe, bo to oznacza otrzymanie premii – 50 zł.

Drugi bonus – 150 zł, otrzymają osoby, które do końca 1. miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy o ROR, wykonają przynajmniej 3 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł. Ważne – mogą to być płatności wymagające podania kodu Blik, jak i przelewy na telefon w aplikacji Citi Mobile.

Trzecia część premii też wynosi 150 zł. Bank przekaże ją osobom, które do końca 2. miesiąca po założeniu CitiKonta zapewnią przynajmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia na kwotę min. 2000 zł lub wykonają za pośrednictwem Citi Kantor zleceń walutowych na łączną kwotę 2000 zł. W regulaminie zapisano, że wymagany wpływ musi pochodzić bezpośrednio od pracodawcy lub organu wypłacającego świadczenie (rentę, emeryturę, stypendium, itp.).

Ci, którzy zrealizują zadania przewidziane na 1. i 2. miesiąc, wraz z bonusem za wpływ wynagrodzenia lub transakcje walutowe, otrzymają dodatkowe 100 zł.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Premia za kartę kredytową i zwrot części wydatków

Jak wspomnieliśmy na wstępie, można też zdobyć 600 zł do Allegro za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity. W przypadku tej promocji okres karencji jest dłuższy. Wymagane jest, by jej uczestnik nie był posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku po 1 stycznia 2020 r.

W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu po zawarciu umowy o „kredytówkę” trzeba nią wydać bezgotówkowo min. 300 zł, za co bank przekaże voucher do Allegro na kwotę 200 zł. Następne bony, tym razem po 100 zł, otrzymają te osoby, które w kolejnych czterech miesiącach również zapłacą kartą kredytową po min. 300 zł.

Wszystkie vouchery będą przekazane w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od daty poinformowania przez bank o spełnieniu warunków ich otrzymania.

Uwaga: konieczne jest też zalogowanie się do bankowości elektronicznej do końca miesiąca następującego po tym, w którym została podpisana umowa o „kredytówkę”.

Wspominamy szerzej o promocji karty kredytowej, gdyż pierwsze 1000 osób, które po otwarciu ROR zawnioskują o „kredytówkę”, będzie mogło zdobyć dodatkowe 100 zł. Ci, którzy się na to zdecydują, przez 4 miesiące będą otrzymywali zwrot 1% (maksymalnie 25 zł/miesiąc) wydatków jedną z posiadanych kart płatniczych Citibanku.

Dodatkowe bonusy

Citi Handlowy przygotował dla swoich klientów także i inne promocje. Trwa akcja, w której można zdobyć 10 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy zapłacić zarejestrowaną w nim kartą płatniczą Citi u dwóch partnerów akcji (Empik, RTV EURO AGD, Intersport, SMYK) po min. 100 zł, by otrzymać na konto w programie wspomnianą liczbę punktów, czyli równowartość 125 zł. Dodajmy, że zrealizowanie płatności tylko u jednego partnera oznacza zdobycie 5000 punktów.

Warto również wiedzieć o programach poleceń. Citibank nagradza za skuteczne rekomendacje kont osobistych i kart kredytowych z jego oferty. Wysokość premii uzależniona jest od rachunku otwartego przez osobę poleconą lub liczby pozyskanych nowych posiadaczy „kredytówek”.

Codzienna bankowość za 0 zł z CitiKontem

Wszelkiego rodzaju bonusy cieszą, ale znacznie ważniejsze są warunki prowadzenia CitiKonta na co dzień. W tej dziedzinie rachunek wyróżnia się pozytywnie na tle konkurencji. Przede wszystkim nie płacimy za prowadzenie konta, bezpłatna jest też wydawana do niego karta debetowa oraz 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 5 zł). Bank nie pobiera prowizji za wypłaty z własnych bankomatów oraz 4 pierwsze operacje tego typu w miesiącu w innych urządzeniach.

Warto też zwrócić uwagę na bardzo atrakcyjne kursy walut obowiązujące przy wymianie w Citi Kantor, jak i przy przeliczaniu transakcji w walutach obcych. Usługa wielowalutowa Citi Global Wallet pozwala płacić za granicą w EUR, USD i GBP bez kosztów przewalutowania, system automatycznie rozpoznaje, z jakiego rachunku mają być pobrane środki.

Korzyści na co dzień i od święta

CitiKonto to rzadki przykład produktu, który cieszy nie tylko na początku korzystania z niego, ale i na co dzień. Zdobycie premii powitalnej stanowi wstęp do udziału w kolejnych akcjach promocyjnych. Citibank nieustannie dba o swoich klientów, organizując dla nich wiele promocji i loterii. Nawet jeśli w danym momencie nie ma żadnej, to nie sposób narzekać na CitiKonto, skoro większość rzeczy, z których korzystamy jest za darmo.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Advertisement

Porównaj konta osobiste
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments