Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity

Długo czekaliśmy na powrót bonów do Biedronki w promocji karty kredytowej Citi Simplicity z oferty banku Citi Handlowy. Warto było się uzbroić w cierpliwość, bo w najnowszej akcji do zgarnięcia jest aż 300 zł. Dodatkowo bank dorzuca łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za tę popularną „kredytówkę”.

Citibank regularnie promuje swoje karty kredytowe i dla urozmaicenia zmienia oferowane w nich nagrody. Największym powodzeniem cieszą się te najbardziej uniwersalne. Należą do nich z pewnością vouchery do popularnych sklepów, więc z radością donosimy, że aktualnie można zdobyć aż 300 zł do Biedronki i to za spełnienie dość prostych warunków.

Warunki przystąpienia do promocji

Akcja trwa do 31 grudnia 2020 r. i nie ma w niej limitu nagród. Są za to ograniczenia dotyczące samych uczestników. Nie mogą nimi być osoby, które posiadały główną kartę kredytową Citi Handlowego po 1 stycznia 2019 r. Przystępując do tej promocji trzeba się wykazać zdolnością kredytową, od jej oceny zależy też wysokość limitu jaki zostanie zaproponowany przez bank.

Skorzystaj z promocji i zgarnij 300 zł

Kluczowe są osiągane dochody

Minimalne wymagania dotyczące zarobków mówią o pracy w danym miejscu od 3 miesięcy i osiąganiu dochodów w wysokości przynajmniej 1200 zł netto. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą konieczne jest istnienie firmy od dwóch lat i minimalny dochód miesięczny w wysokości 2500 zł.

W przypadku tej akcji nie wystarczy deklaracja dochodów. W ciągu 10 dni należy złożyć w banku dokument potwierdzający ich wysokość. O tym, czego bank wymaga zależnie od źródła pochodzenia pieniędzy, mówi tabela zamieszczona w regulaminie.

Jak zdobyć 300 zł?

Do 31 grudnia 2020 r. trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji i podpisać z bankiem umowę o tę „kredytówkę”. Nie można zapomnieć o terminowym dostarczeniu dokumentów dochodowych oraz zalogowaniu się choć raz do bankowości elektronicznej Citibanku do końca miesiąca następującego po tym, w którym została zawarta umowa o kartę.

Kolejny krok to aktywne korzystanie z „plastiku”. W ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy trzeba wydać kartą min. 1000 zł. Nie mogą to być transakcje szczególne (Citibank zalicza do nich m.in. płatności w kasynach) ani zwrócone/anulowane.

Do końca następnego miesiąca po tym, w którym powyższy warunek został spełniony, bank prześle informację o nagrodzie i w następnym miesiącu przekaże w bankowości internetowej kod do wykorzystania w Biedronce. Można z niego korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania środków lub upływu okresu ważności, który wynosi 6 miesięcy.

Krótko mówiąc: podpisanie umowy w grudniu oznacza, że wymagane przez regulamin transakcje trzeba zrealizować do końca marca 2021 r. Wówczas informacja o nagrodzie zostanie przekazana w kwietniu, a sam bon – w maju.

Łatwiejsze uniknięcie opłaty

Standardowo warunkiem uniknięcia opłat za wydanie i korzystanie z karty Citi Simplicity jest wykonywanie nią w każdym miesiącu płatności na kwotę min. 1000 zł. W ramach promocji w 12 kolejnych miesiącach po wydaniu karty bank obniża ten próg do 300 zł.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Do niedawna karta Citi Simplicity była bezwarunkowa darmowa. Obecnie korzystanie z niej wiąże się jednak z dość wysokimi opłatami – 12 zł/miesiąc zarówno za wydanie, jak i korzystanie z karty. Prowizji można uniknąć, jak już wspomnieliśmy, wykonując w każdym okresie transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł. Przypominamy, że w ramach opisywanej promocji próg ten jest obniżony do 300 zł.

Naszym zdaniem

Najmilej jest otrzymać gotówkę, ale na bon do Biedronki też nie ma co narzekać – sklepy tej sieci rozsiane są po całym terenie Polski, asortyment jest w nich bogaty i na dodatek otrzymane środki można wykorzystywać „na raty”. Warto więc przemyśleć tę propozycję, pamiętając przy tym, że każde zaciągnięte zobowiązanie, a takim jest też wydatek kartą kredytową, trzeba spłacić. Najlepiej w terminie, by nie ponieść żadnych kosztów.

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments