Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 17:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Santander Consumer Bank

Lokaty » Kredyt gotówkowy »

Santander Consumer BankWłaścicielem Santander Consumer Bank S.A. jest hiszpańska Grupa Santander. Na polskim rynku instytucja ta obecna jest od 2001 roku. Marka Santander Consumer Bank S.A. pojawiła się natomiast dopiero w 2006 roku. Obecnie świadczy usługi finansowe w blisko 305 placówkach na terenie całego kraju.

Oferta dla klientów indywidualnych

W ofercie Santander Consumer Bank S.A. nie znajdziemy propozycji konta osobistego. Patrząc na aktualną gamę produktów finansowych można powiedzieć, iż bank ten kładzie główny nacisk na wsparcie klienta w obszarze kredytów i pożyczek. Do wyboru mamy więc np. kredyty gotówkowe, konsolidacyjne czy samochodowe. Z pomocą banku założymy też kartę kredytową, sfinansujemy zakupy na raty oraz skorzystamy z ubezpieczenia. Osoby zainteresowane pomnażaniem oszczędności mogą natomiast skorzystać z bogatej oferty lokat.

Dla płacących kartą

Z pomocą karty kredytowej od Santander Consumer Bank S.A. zapewniamy sobie stały dostęp do dodatkowych środków finansowych. W ofercie banku znajduje się kilka propozycji kart kredytowych sygnowanych logiem Visa. Aby wybrać opcję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb, możemy skorzystać z pomocy konsultanta.

Dla pomnażających oszczędności


Lokatę w Santander Consumer Bank S.A. można założyć przez internet, przez telefon bądź w oddziale banku. Otwarcie i prowadzenie depozytu jest bezpłatne. Na lokacie możemy natomiast pomnażać środki aż przez 36 miesięcy, korzystając z oprocentowania na poziomie 2,5% w skali roku.

Lokaty w Santander Consumer Bank powyżej 1 miesiąca

w banku
Zakres kwoty
od 1 000
Oprocentowanie:
Procent
2,50 %
Okres
12 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
1 000 - 400 000
Oprocentowanie:
Procent
2,20 %
Okres
36 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
1 000 - 400 000
Oprocentowanie:
Procent
2,10 %
Okres
24 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty Raiffeisen Polbanku

Dla oczekujących finansowania

W Santander Consumer Bank S.A. znajdziemy różne propozycje kredytów gotówkowych. Wniosek o te produkty możemy złożyć w placówce banku lub online bez wychodzenia z domu. Co więcej, bank zapewnia nam także wygodny dostęp do bankowości elektronicznej, pozwalającej na stały nadzór nad swoim zobowiązaniem. A jeśli polecimy wybrany kredyt znajomemu, Santander Consumer Bank S.A. nagrodzi nas premią (jej wysokość zależy od ilości poleceń).

Santander Consumer Bank S.A. przygotował dla swoich klientów także rozbudowaną ofertę kredytów samochodowych. Dzięki pomocy banku będziemy mogli sfinansować zakup wymarzonego samochodu, a także motocykla, motoroweru czy quada. Dodatkowo, możemy także skorzystać z pożyczki na dowolny cel konsumpcyjny z zabezpieczeniem spłaty na posiadanym przez nas pojeździe.

Sprawdź oferty kredytów

Santander Consumer Bank S.A – kontakt

Adres centrali: ul. Legnicka 48 B, 50-001 Wrocław

Infolinia: 195 00**, +48 71 358 9909 (dla klientów z zagranicy)

Adres strony kontaktowej: https://www.santanderconsumer.pl/kontakt/