Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 350 zł w akcji „Chwyć premię”

Trudno przejść obojętnie wobec wezwania „Chwyć premię”, gdy wynosi ona 350 zł, a warunki jej zdobycia są bardzo proste, sprowadzają się do założenia Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas i aktywnego korzystania z niego przez 3 miesiące. Na dodatek nie są to jakieś specjalne wymagania, lecz typowe operacje, które może wykonać dosłownie każdy.

 

Nie ma chwili przerwy w propozycjach promocyjnych dotyczących Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas. W najnowszej akcji zorganizowanej przez spółkę Ad Astra, do zdobycia jest aż 350 zł premii gotówkowej, która będzie wypłacona w dwóch częściach, pierwsza już w kwietniu.

Warunki uczestnictwa

Promocja ma trwać do 8 marca 2020 r. Trzeba jednak pamiętać o limitowanej puli wniosków – 3000, które zostaną przyjęte w jej ramach.

Zainteresowanie może być duże, bo – jak wspomnieliśmy – warunki są łatwe do realizacji, a okres karencji wynosi tylko 9 miesięcy. Regulamin precyzuje, że uczestnikami promocji mogą być osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające dowód osobisty, które w dniu przystąpienia do akcji nie mają podpisanej z BNP Paribas umowy ramowej.

Na początek formalności

Początek drogi po nagrodę za założenie rachunku osobistego w BNP Paribas od wielu miesięcy jest taki sam, zmieniają się tylko daty poszczególnych etapów. Tym razem wyglądają one następująco.

8 marca 2020 r. to ostateczny termin zarejestrowania się na stronie internetowej promocji i zaakceptowania przy tym jej regulaminu, wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji. Później, ale też do 8 marca 2020 r., należy skorzystać z przesłanego przez organizatora na adres e-maila specjalnego linka prowadzącego do strony z wnioskiem o założenie Konta Otwartego na Ciebie, karty debetowej i dostęp do bankowości elektronicznej. 22 marca 2020 r. minie czas na podpisanie w systemie Autenti (poprzez unikalny kod sms) umowy o wspomniane produkty.

… a potem aktywność

Na tym kończą się formalności i można przejść do korzystania z rachunku. W marcu trzeba wykonać otrzymaną kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych, kwota nie ma znaczenia. Zrealizowanie tego obowiązku sprawi, że w kwietniu 2020 r. uczestnik promocji otrzyma od organizatora wiadomość o przyznaniu mu 100 zł nagrody, wraz z prośbą o wskazanie numeru nowo otwartego rachunku, na który ma być przekazana premia. Informacja musi zostać przekazana do 26 kwietnia 2020 r. Kto o tym zapomni bezpowrotnie straci prawo do bonusu.

Druga część nagrody – 250 zł – trafi na konto uczestnika promocji w czerwcu, o ile w kwietniu i w maju wykona on min. 2 przelewy w bankowości elektronicznej BNP Paribas (Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz zapewni łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.

To trzeba wiedzieć

Warto doprecyzować kilka informacji na temat wymaganych przez regulamin aktywności. Za prawidłowo wykonane transakcje kartą uznane zostaną operacje bezgotówkowe stanowiące płatność za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, także te wykonane przez internet czy z użyciem Google Pay czy Apple Pay.

Niedozwolone są natomiast transakcje z wykorzystaniem Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, a także te zrealizowane w punktach wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. w kasynach czy u brokerów ubezpieczeniowych).

Odnośnie przelewów regulamin zakazuje jedynie wykonania przelewów natychmiastowych oraz płatności za pośrednictwem Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik itp. Niewiele ograniczeń jest też w zakresie możliwych wpływów. Nie może to być wpłata gotówkowa, przelew między rachunkami uczestnika promocji w BNP Paribas (w tym z BGŻOptima) ani z rachunków kredytowych związanych z zobowiązaniami starającego się o premię. Dopuszczalne są przelewy z rachunków własnych w innych bankach.

Konto Otwarte na Ciebie

Ten bezwarunkowo darmowy rachunek wyróżnia fakt, że BNP Paribas oferuje do niego aż 3 karty debetowe do wyboru. Jednak tylko jedna z nich – Karta Otwarta na Dzisiaj, może być darmowa pod warunkiem wykonania nią w miesiącu choćby jednej transakcji bezgotówkowej (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł/miesiąc).

Pozostałe dwie „debetówki” niestety są płatne – Karta Otwarta na eŚwiat kosztuje 6 zł/miesiąc, a Karta Otwarta na Świat – 10 zł/miesiąc. W zamian bank proponuje ich posiadaczom ubezpieczenia – „Cyber pomoc” do pierwszej z wymienionych kart oraz „Rezygnacja z podróży” do drugiej.

Naszym zdaniem

Krótki okres karencji, proste warunki aktywności i aż 350 zł premii, to argumenty, które przemawiają za poważnym rozważeniem tej propozycji. Myśląc nawiązanie współpracy z BNP Paribas, warto też wiedzieć o promocji karty kredytowej Mastercard Standard, w której do zgarnięcia jest 60 000 punktów (równowartość 200 zł) w programie mamBonus oraz akcji „Kieszonkowe 2020”, w której można zapewnić swojemu nastoletniemu dziecku dodatkowe kieszonkowe przez 6 miesięcy, w sumie 150 zł.

 

Czytaj też: BNP Paribas: 300 zł na zakupy w Biedronce za otwarcie konta i kartę

Czytaj też: BNP Paribas: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie na przejazdy z Boltem

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments