Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie na przejazdy z Boltem

Tego chyba jeszcze nie było. Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i wypełniając proste warunki, możesz zgarnąć nawet 300 zł do wykorzystania w aplikacji Bolt. Ostateczna wysokość premii w dużej mierze zależy od Ciebie, bo premiowanych jest 5 różnych działań. Im więcej ich wykonasz, tym większy bonus otrzymasz.

 

BNP Paribas, a w zasadzie spółka Ad Astra będąca organizatorem promocji dotyczących produktów tego banku, lubi zaskakiwać oryginalnymi nagrodami. Kiedyś były talony do klubów fitness, innym razem możliwość przekazania darowizny na organizację proekologiczną czy zestaw klocków Lego. Tym razem do zdobycia są kody w aplikacji Bolt, dzięki której można zamówić przejazd po mieście. Praktyczne, wygodne i ekologiczne rozwiązanie.

Kto i do kiedy może przystąpić do promocji?

Zgodnie z założeniami, akcja ma potrwać do 5 lutego 2020 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż przyjętych zostanie jedynie 3000 wniosków o Konto Otwarte na Ciebie. Prawo ubiegania się o bonus przysługuje osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w ciągu 9 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku nie posiadały (także jako współposiadacz) rachunku osobistego w BNP Paribas.

Aktywni zyskają więcej

Podstawowa rzecz to zarejestrowanie się na stronie promocji – najpóźniej do 5 lutego 2020 r. – i wykorzystanie otrzymanego linka do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Tym razem można wybrać jedną z trzech kart debetowych z oferty BNP Paribas, zależnie od swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Podpisanie umowy następuje w systemie Autenti za pomocą unikalnego kodu sms. Formalności trzeba dopełnić do 12 lutego 2020 r.

Kolejny krok to wykonywanie przez 6 miesięcy (od lutego do lipca) pewnych aktywności. Każda z nich jest premiowana kwotą 10 zł do wykorzystania w aplikacji Bolt. Są to:

  • transakcja bezgotówkowa kartą debetową;
  • przelew zewnętrzny w bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie);
  • wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 10 zł;
  • transakcja Blikiem;
  • płatność Google Pay lub Apple Pay.

W jednym miesiącu można otrzymać maksymalnie 5 kodów do wykorzystania w aplikacji Bolt. W sumie w ciągu 6 miesięcy trwania promocji można zgromadzić 30 kodów, czyli nagroda może sięgnąć 300 zł.

Kody będą przesyłane na numer telefonu podany podczas przystępowania do promocji do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostały spełnione warunki akcji.

Konieczna systematyczność!

Uczulamy na jeden niezwykle istotny zapis regulaminu akcji „Konto z przejazdem”. Konieczne jest zachowanie ciągłości w zdobywaniu nagród. Brak aktywności w jednym miesiącu, czyli niezrealizowanie choćby jednej z wymienionych wyżej aktywności, będzie oznaczał nie tylko brak nagrody za dany okres, ale i wykluczenie z ubiegania się o premię w kolejnych miesiącach.

Warto też zaznaczyć, że nie jest konieczne wykonywanie wszystkich aktywności wymienionych w regulaminie. Uczestnik może realizować te działania, które są dla niego najwygodniejsze, najłatwiejsze do spełnienia. Ważne, by w każdym miesiącu od lutego do lipca (a przynajmniej do czerwca; wtedy przepadnie tylko nagroda za lipiec) wykonać choć jedną premiowaną operację.

Skoro już jesteśmy przy istotnych szczegółach, to dodajmy, że na wstępnym etapie trzeba zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgody marketingowe. Z produktów BNP Paribas nie można zrezygnować do chwili otrzymania nagrody za ostatni miesiąc. Zdobyte kody będą ważne do 20 marca 2021 r. Zasady ich wykorzystania określa regulamin aplikacji Bolt.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie

To trzeba wiedzieć

Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie określonej czynności. Warto więc wiedzieć, jak są one zdefiniowane w regulaminie promocji.

Przelew – przekazanie środków z Konta Otwartego na Ciebie w bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów typu Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik itp.

Transakcja bezgotówkowa kartą, Apple Pay lub Google Pay – płatność dokonana w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych, z wyłączeniem operacji w punktach o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne). Niedozwolone są też operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media.

Wpływ – dopuszczalne jest każde zasilenie nowo otwartego konta, z wyjątkiem: przelewów z innych rachunków tego samego uczestnika w BNP Paribas/BGŻ Optima, środków pochodzących z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank oraz wpłat gotówkowych.

Konto Otwarte na Ciebie z 3 kartami do wyboru

Rachunek otwierany jest i prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie. Wyróżnia go możliwość samodzielnego wyboru przez jego posiadacza jednej z 3 kart debetowych. Najkorzystniejsza wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując choć jedną operację bezgotówkową w danym okresie.

Prowizje za pozostałe „plastiki” – Kartę Otwartą na eŚwiat i kartę Otwartą na Świat – są niestety nie do ominięcia i wynoszą, odpowiednio, 6 i 10 zł. W zamian bank oferuje pewne bonusy, np. ubezpieczenie „Cyber Pomoc” i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce z Kartą Otwartą na eŚwiat czy ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” i przeliczenie transakcji w innych walutach po korzystnym kursie Mastercard z Kartą Otwartą na Świat.

Naszym zdaniem

Doceniamy, że organizator nie narzuca wykonania konkretnych operacji, daje prawo wyboru spośród przedstawionych propozycji. Korzystna jest też zasada, że każda premiowana transakcja (maksymalnie 5 w miesiącu, 30 w czasie trwania całej promocji), to kod o wartości 10 zł. W ten sposób uczestnik akcji ma wpływ na wysokość premii.

Szkoda, że brak jakiejkolwiek z nagradzanych operacji w jakimś miesiącu wyklucza z ubiegania się o nagrody w kolejnych okresach. Mogą się przecież zdarzyć okoliczności, które nie pozwolą na zrealizowanie wymagań regulaminu.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij nagrodę

 

Czytaj też: Santander Bank Polska: rekordowe 300 zł za Konto Jakie Chcę

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360°

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments