Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 300 zł na zakupy w Biedronce za otwarcie konta i kartę

Różnorodność nagród oferowanych za skorzystanie z produktów BNP Paribas naprawdę jest imponująca. Tym razem za sięgnięcie po Konto Otwarte na Ciebie oraz jedną z trzech kart debetowych i aktywne korzystanie z tych produktów przez 3 miesiące, można zdobyć nawet 300 zł na zakupy w Biedronce.

 

Akcja „Apetyt na premię” trwa do 19 lutego 2020 r., przy czym trzeba pamiętać, że organizator – spółka Ad Astra – przyjmie tylko 3000 wniosków o Konto Otwarte na Ciebie. Nie ma więc co zwlekać z podjęciem decyzji, bo może być wielu chętnych. Choćby dlatego, że premia będzie wypłacana po zrealizowaniu zadań z każdego etapu.

Warunki przystąpienia do promocji

Regulamin akcji nie pozwala na udział w niej osób, które są stroną umowy ramowej z BNP Paribas lub były (współ)posiadaczem konta osobistego w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie. Poza tym wymagania wobec uczestników promocji są typowe – pełna zdolność do czynności prawnych i posiadanie dowodu osobistego, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Wymagania dotyczące aktywności

Oczywiście na początek trzeba założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z jedną z trzech kart oferowanych przez BNP Paribas i dostępem do bankowości elektronicznej. Wstępem do tego jest zarejestrowanie się do 19 lutego 2020 na stronie promocji. Po otrzymaniu w wiadomości e-mail specjalnego linka, należy z niego skorzystać (nie później niż do wspomnianego dnia) i złożyć wniosek o podane wyżej produkty.

Podpisanie umowy następuje w systemie Autenti przy pomocy unikalnego kodu sms. Ostateczna data na dokonanie tego, to 4 marca 2020 r. Po zakończeniu formalności uczestnik promocji nabędzie prawo do nagrody w wysokości 50 zł.

Teraz czas na aktywność w korzystaniu z produktów BNP Paribas. Pierwszy „okres rozliczeniowy”, to marzec i kwiecień 2020 r. W tych miesiącach należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na rachunek w wysokości min. 1000 zł. Realizacja tych wymagań oznacza przyznanie nagrody w kwocie 150 zł.

Ostatni etap promocji odbędzie się w maju. W tym miesiącu trzeba wykonać dokładnie to, co wcześniej – wydać kartą 300 zł i zapewnić wpływ w wysokości 1000 zł. Za taką aktywność uczestnik promocji otrzyma 100 zł.

Ważne informacji o nagrodach

Informacje o przyznaniu bonusu zostaną przekazane w wiadomości e-mail w miesiącu następującym po tym, w którym zostanie zakończony dany etap promocji. E-kody na zakupy w Biedronce uczestnik akcji otrzyma sms-em. Trzeba zaznaczyć, że pierwszy z bonów, o wartości 50 zł, będzie ważny tylko do 30 czerwca 2020 r. Dwa kolejne, za aktywność na rachunku, aż do końca lutego 2021 r.

Transakcje kartą i wpływy na rachunek

Dla uniknięcie nieporozumień i wątpliwości, sprecyzujmy, jak są zdefiniowane w regulaminie akcji oba pojęcia.

Zacznijmy od transakcji bezgotówkowej. Warunki akcji spełni płatność za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz w internecie, w tym z wykorzystaniem Google Pay i Apple Pay. Niedozwolone są natomiast operacje z użyciem Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz, w niektórych punktach, które są wymienione w załączniku do regulaminu, np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy w instytucjach finansowych.

Odnośnie wpływu – przede wszystkim zaznaczmy, że wpłata gotówkowa nie będzie potraktowana jako prawidłowe zasilenie rachunku, podobnie przelew z innego konta uczestnika akcji w BNP Paribas (w tym także pod marką BGŻOptima), czy wpływ z rachunków kredytowych bądź związanych z pożyczkami udzielonymi przez BNP Paribas uczestnikowi promocji. Dozwolone jest natomiast, by pieniądze pochodziły z kont w innych bankach.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Ten ROR prowadzony jest za darmo bez żadnych warunków. Warto wiedzieć, że otwierając go, można wybrać, według własnych potrzeb czy upodobań, jedną z trzech kart debetowych. Decyzję należy dobrze przemyśleć, gdyż tylko Karta Otwarta na Dzisiaj pozwala uniknąć opłaty 3 zł/miesiąc (wystarczy wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową).

W pozostałych przypadkach, trzeba się liczyć z comiesięczną prowizją w wysokości 6 zł (Karta Otwarta na eŚwiat z ubezpieczeniem „Cyber pomoc”) lub 10 zł (Karta Otwarta na Świat z ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”).

Naszym zdaniem

Najlepszą premią jest oczywiście gotówka, ale i na 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka nie ma co narzekać. Ich sieć jest na tyle popularna, że każdemu będzie „po drodze”. Warunki sięgnięcia po premię nie są trudne do zrealizowania, trzeba tylko pamiętać, by niczego nie pominąć. Nie zrealizowanie warunków za marzec i kwiecień wyklucza bowiem ze starań o premię za maj.

 

Czytaj też: Getin Bank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe ponownie na 2,7%, ale na krócej

Czytaj też: BNP Paribas: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie na przejazdy z Boltem

 

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments