Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: Korzystaj i zdobądź 200 zł za konto osobiste i niewielką aktywność

Promocje Konta 360° z oferty Banku Millennium niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Chętnych przyciągają nie tylko proste warunki, jakie trzeba spełnić, by zgarnąć 200 zł premii gotówkowej, ale i fakt, że założenie rachunku osobistego to przepustka do otwarcia Konta Oszczędnościowego Profit, na którym bank oferuje odsetki w wysokości 2,7% w skali roku.

 

Tradycyjnie już w ramach promocji można założyć Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Akcja „Korzystaj i zdobądź 200 zł” potrwa do 27 marca 2020 r. i nie ma w niej limitu nagród. Może dlatego, że w Banku Millennium bonus można otrzymać tylko raz w życiu.

Tylko jedna nagroda

Regulamin mówi, że o nagrodę mogą się ubiegać tylko osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w dniu startu promocji (7 lutego 2020 r.) nie miały żadnego związku z Bankiem Millennium, tzn. nie posiadały w nim jakiegokolwiek produktu, nie były stroną jakiejkolwiek umowy. Wykluczenie obejmuje także tych, którzy w przeszłości otworzyli rachunek osobisty w Banku Millennium w ramach akcji promocyjnej.

Aktywnie korzystaj z konta

W przypadku promocji Konta 360° czynności wstępne nie zabierają dużo czasu. Po pierwsze, do 27 marca 2020 r. trzeba złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową na specjalnej stronie internetowej i zaakceptować regulamin akcji, zaznaczyć wymagane zgody marketingowe. Do końca marca należy podpisać umowę o wspomniane produkty.

Regulamin wymaga aktywnego korzystania z rachunku przez trzy miesiące. Dokładnie chodzi o to, by w kwietniu, maju i czerwcu 2020 r. zapewnić na nowo otwarte konto łączny wpływ przynajmniej 1000 zł oraz dokonać choćby jednej płatności kartą lub Blikiem. Konieczne jest także aktywowanie aplikacji mobilnej Banku Millennium. Trzeba to zrobić do 30 czerwca 2020 r. Bank wypłaci nagrodę na założone w ramach promocji konto do 20 lipca 2020 r.

Kilka dodatkowych informacji

Bank zastrzegł w regulaminie, że transakcje kartą muszą być płatnością za towary lub usługi. W związku z tym niedozwolone są wypłaty gotówki, doładowania portfeli elektronicznych czy wydatki na gry hazardowe. Niewiele obostrzeń dotyczy też wymaganego wpływu. Niedopuszczalny jest tylko przelew wewnętrzny pomiędzy rachunkami własnymi uczestnika promocji prowadzonymi przez Bank Millennium.

Konto 360° i Konto 360° Student

Bank Millennium nie pobiera prowizji za otwarcie Konta 360° i wydanie do niego karty debetowej, ale ustalił opłatę miesięczną za korzystanie z tych produktów – 8 zł za konto i 7 zł za kartę. Kosztów można uniknąć zapewniając w poprzednim miesiącu wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonując jedną transakcję bezgotówkową „plastikiem”.

Wymóg zagwarantowania wpływu nie dotyczy osób w wieku 18-26 lat korzystających z Konta 360° Student. Zwracamy jednak uwagę, że choć na co dzień nie jest konieczne zasilanie rachunku co miesiąc tysiącem złotych, to jednak dla zdobycia nagrody w promocji, taki wpływ musi zostać odnotowany.

Dodatkowe zyski w Banku Millennium

Wspomnieliśmy na wstępie, że promocje rachunku osobistego Banku Millennium cieszą się dużą popularnością, gdyż są świetnym wstępem do założenia Konta Oszczędnościowego Profit, które cyklicznie objęte jest podwyższonym do 2,7% oprocentowaniem. Warto też wiedzieć o Lokacie Mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku oraz Lokacie Urodzinowej na 3%.

Gdybyś komuś było jeszcze mało bonusów, to dorzucimy informację o promocji kart kredytowych Alfa/Impresja. Za sięgnięcie po jedną z nich można zdobyć 200 zł, a później, w ciągu roku, odzyskać nawet 760 zł z wydatków poczynionych „kredytówką” w wybranych sklepach.

Łatwe pieniądze

Patrząc na warunki promocji Konta 360° w Banku Millennium ciśnie nam się na usta tylko jedno stwierdzenie: „łatwe pieniądze”. Wykonanie w trzech kolejnych miesiącach po jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem na dowolną kwotę i zapewnienie w tym samym okresie wpływów na łączną kwotę 1000 zł nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Nic, tylko przystępować do akcji i korzystać z premii.

 

Czytaj też: BNP Paribas: 350 zł w akcji „Chwyć premię”

Czytaj też: BNP Paribas: 300 zł na zakupy w Biedronce za otwarcie konta i kartę

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments