Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 17:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Inbank

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto » Kredyt gotówkowy »

inbank logo

Inbank rozpoczął działalność na polskim rynku w marcu 2017 roku. Mając na uwadze estoński rodowód oraz FinTechowe korzenie, nie dziwi fakt, że działalność banku opiera się na przyjaznych i innowacyjnych technologiach. Inbank jest znaczącym graczem na estońskim rynku usług bankowych, posiadając 25% udział w sprzedaży kredytów ratalnych i 20% udział w sprzedaży kredytów gotówkowych. Bank działa także na terenie Łotwy, Austrii i Niemiec. Do tej pory z usług polskiego oddziału Inbanku skorzystało już 160 000 klientów – szybko, sprawnie, bez konieczności wychodzenia z domu.

Oferta dla klientów indywidualnych

Oferta banku skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych. Inbank planuje budować swoją pozycję w oparciu o atrakcyjnie oprocentowane lokaty oraz łatwo dostępne pożyczki i kredyty. O pozycji konkurencyjnej instytucji decydować ma także przejrzystość i prostota rozwiązań. To dlatego w ofercie znalazły się wyłącznie lokaty terminowe, szybka pożyczka i kredyt gotówkowy. Próżno szukać tu kont osobistych, funduszy inwestycyjnych czy kredytu hipotecznego.

Godziny księgowania przelewów

Inbank nie posiada w swojej ofercie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, tym samym klienci nie mają możliwości zlecania przelewów.

Dla poszukujących konta osobistego

Inbank nie posiada w swojej ofercie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Dla płacących kartą

Inbank nie posiada w swojej ofercie kart płatniczych.

Dla pomnażających oszczędności

Klienci Inbanku nie mają dużego pola manewru w kwestii pomnażania oszczędności. Bank oferuje wyłącznie standardowe, za to wybornie oprocentowane lokaty terminowe. Propozycje Inbanku od dnia debiutu zdominowały czołowe miejsca rankingów depozytów bankowych, w wielu przypadkach deklasując ofertę konkurencji. Niestety korzystając z wyższego oprocentowania, klienci zaakceptować muszą gwarancje estońskiego odpowiednika BFG – Tagatisfond. Na osłodę warto dodać, że suma gwarancji w obu przypadkach jest taka sama i wynosi 100 000 EUR.

Lokaty w Inbank powyżej 1 miesiąca

Zakres kwoty
5 000 - 50 000
Oprocentowanie:
Procent
6,50 %
Okres
6 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
5 000 - 50 000
Oprocentowanie:
Procent
6,25 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
5 000 - 50 000
Oprocentowanie:
Procent
4 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty Inbanku

Dla oczekujących finansowania

Osoby poszukujące finansowania, skorzystać mogą z dwóch szybkich i bardzo przystępnych rozwiązań. Pożyczka Inbanku przypomina popularne na polskim rynku chwilówki. Zobowiązanie zaciągnąć można na okres do 4 miesięcy, a jego kwota nie może przekroczyć 4 000 zł. Jedynym kosztem pożyczki jest prowizja. Drugim rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy w kwocie do 50 000 zł, który spłacać można do 60 miesięcy. Oprocentowanie kredytu jest stałe, za to prowizja ustalana jest indywidualnie.

Sprawdź oferty kredytów

Inbank – kontakt

Adres centrali: Ul. Fabryczna 5A, 00-446 Warszawa

Infolinia: 801 805 805

Email: [email protected]

Adres strony kontaktowej: https://inbankpolska.pl/warto-wiedziec/kontakt