Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

BOŚ Bank

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »

bos bank logo

BOŚ Bank jest jednym z polskich banków, istniejącym na rynku finansowym od 1991 roku. Akcje tej instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 roku. Jedna z misji banku to edukacja Polaków w zakresie połączenia ekologii i finansów. Produkty oferowane przez BOŚ Bank to z kolei propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Oferta dla klientów indywidualnych

W ofercie BOŚ Banku znajdziemy wszystko, czego potrzebuje użytkownik podstawowej bankowości. Klienci tej instytucji mogą więc skorzystać z kont osobistych czy produktów oszczędnościowych (takich jak konta oszczędnościowe i lokaty), a także uzyskać potrzebne wsparcie finansowe dzięki oferowanym przez bank pożyczkom i kredytom na różnorakie cele. Dostęp do propozycji Banku Ochrony Środowiska możliwy jest za pośrednictwem internetu lub poprzez osobistą wizytę w jednej z placówek banku.

Godziny księgowania przelewów

W BOŚ Banku przelewy możemy zrealizować w systemie ELIXIR czy SORBNET ( dla transakcji wysokokwotowych). Godziny sesji przelewów ELIXIR odbywają się według następującego harmonogramu:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące9.30 (dyspozycje złożone do 8:35)13.30 (dyspozycje złożone do 12:35)16.00 (dyspozycje złożone do 15.00)
Sesje przychodzące11:0015:0017:30

Przelewy zagraniczne – IBAN, SWIFT

W przypadku przelewów międzynarodowych konieczne będzie podanie kodu SWIFT przypisanego do banku. Kod ten nazywany bywa również kodem BIC.

  • Kod SWIFT/BIC BOŚ Banku: EBOSPLPWXXX
  • Format IBAN: PL + numer rachunku (26 cyfr)

Dla poszukujących konta osobistego

Swoim klientom BOŚ Bank proponuje kilka rodzajów kont. W ofercie banku znajdziemy więc coś zarówno dla osób potrzebujących jedynie podstawowego rachunku bankowego, jak i dla tych, którzy wymagają od konta dodatkowych funkcjonalności. Bank Ochrony Środowiska pomyślał także o najmłodszych użytkownikach bankowości, dlatego w ofercie tej instytucji znajdziemy również konto osobiste dla dzieci.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

Dla wygody klientów bank przygotował kartę debetową MasterCard z funkcją płatności zbliżeniowych. Użytkowanie tej karty będzie całkowicie bezpłatne jeśli w danym miesiącu kalendarzowym dokonamy transakcji na kwotę min. 300 zł. W ofercie Banku Ochrony Środowiska dostępna jest również karta kredytowa MasterCard Gold. Aktywne korzystanie z tego środka płatniczego zwalnia nas z konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat za posiadanie i użytkowanie karty.

Dla pomnażających oszczędności

BOŚ Bank przygotował ciekawą ofertę dla osób chcących pomnażać swoje oszczędności. Jedną z propozycji jest konto oszczędnościowe gwarantujące zysk zależy od wpłaconej na rachunek kwoty. Wybierając ten produkt zapewniamy sobie swobodę wpłat i wypłat bez ryzyka utraty odsetek. W Banku Zachodnim WBK możemy otworzyć także lokatę dopasowaną do naszych możliwości zarówno pod względem oprocentowania, jak i okresu jej zapadalności. Niezależnie od tego jaki produkt oszczędnościowy BOŚ Banku wybierzemy, zawsze możemy liczyć na bezpieczny zysk.

Lokaty w BOŚ Bank powyżej 1 miesiąca

Zakres kwoty
1 000 - 500 000
Oprocentowanie:
Procent
3,30 %
Okres
12 mies.
Szczegóły oferty
Zakres kwoty
1 000 - 500 000
Oprocentowanie:
Procent
2,50 %
Okres
6 mies.
Szczegóły oferty
w banku
Zakres kwoty
1 000 - 500 000
Oprocentowanie:
Procent
2 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty BOŚ Banku

Dla oczekujących finansowania

Bank Zachodni WBK posiada w swojej ofercie różne formy finansowania spełniające oczekiwania współczesnego klienta. Do wyboru mamy więc kredyt na potrzeby mieszkaniowe, pożyczkę hipoteczną, którą można przeznaczyć na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą, a także pożyczkę w koncie osobistym, z której możemy skorzystać w dowolnym momencie. Oprócz tych produktów, w ofercie BOŚ Banku znajdziemy również pożyczkę na zakup materiałów o charakterze ekologicznym oraz pożyczkę konsolidacyjną pozwalającą na połączenie wszystkich swoich zobowiązań w jedno.

Sprawdź oferty kredytów

BOŚ Bank – kontakt

Adres centrali: Żelazna 32, 00-832 Warszawa

Infolinia: +48 22 543 34 34 (dla telefonów stacjonarnych), 801 355 455 (dla telefonów komórkowych)

Adres strony kontaktowej: https://www.bosbank.pl/kontakt