Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Raiffeisen Digital Bank

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »

Bank Raiffeisen istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Początkowo oferta tej instytucji skierowana była wyłącznie do klientów korporacyjnych. W 2012 roku nastąpiła fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG, czego efektem było wprowadzenie na rynek finansowy nowej marki: Raiffeisen Polbank. Obecnie bank świadczy usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Z jego ofert korzyst ponad 700 000 klientów w przeszło 300 placówkach w całej Polsce, centrum obsługi telefonicznej oraz systemie bankowości elektronicznej.

Oferta dla klientów indywidualnych

Oferta Raiffeisen Polbank dla klientów indywidualnych zawiera pełną gamę produktów finansowych. Z łatwością można więc otworzyć tutaj konto osobiste, zarówno w polskiej, jak i w obcej walucie. Bank posiada także rozbudowaną ofertę produktów oszczędnościowych. W zależności od oczekiwanego zysku, klient może skorzystać z kont oszczędnościowych, lokat bądź funduszy inwestycyjnych. W Raiffeisen Polbank znajdziemy także kredyt na wybrany cel lub też przystąpimy do atrakcyjnego ubezpieczenia.

Godziny księgowania przelewów

Posiadając rachunek w Raiffeisen Polbank dokonamy przelewów typu ELIXIR czy SORBNET. W przypadku transakcji pierwszego rodzaju, musimy liczyć się z następującym harmonogramem sesji:

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące08:0012:1515:00
Sesje przychodzące10:30 – 11:3014:30 – 15.1517:30 – 18:00


Jeżeli realizujemy przelewy międzynarodowe, konieczne będzie podanie kodu SWIFT (zwanego także kodem BIC).
Kod SWIFT (BIC) Raiffeisen Polbank: RCBWPLPW

Dla poszukujących konta osobistego

Najbardziej znanym rachunkiem osobistym Raiffeisen Polbanku jest Wymarzone Konto Osobiste. Ale to oczywiście nie jedyny tego typu produkt w ofercie banku. Klienci mają do wyboru także takie konta jak konto Konto Osobiste Aktywne lub konto walutowe prowadzone w euro, dolarach, frankach bądź funtach.

Zobacz ranking kont osobistych

Dla płacących kartą

Oferta kart płatniczych oferowanych do konta w Raiffeisen Polbank jest bardzo rozbudowana. Otwierając rachunek osobisty w tym banku możemy więc zdecydować się na środek płatniczy w postaci karty taki jak np. MasterCard Debit czy Wymarzona Visa.

Propozycja kart kredytowych od Raiffeisen Polbanku również daje nam wiele możliwości do wyboru. Swoje potrzeby finansowe zrealizujemy np. za pomocą karty kredytowej MasterCard lub Visa. Dodatkowo, bank może zaproponować nam takie karty jak World MasterCard Class&Club (zapewniającej zniżki u partnerów programu) lub kartę kredytową Wizzair (dającej możliwość obniżenia kosztów biletów lotniczych).

Dla pomnażających oszczędności


Osoby zainteresowane pomnażaniem oszczędności z pomocą Raiffeisen Polbank mogą to zrobić na kilka sposobów. Do podstawowych form należą oczywiście konta oszczędnościowe oraz lokaty ze zróżnicowanym oprocentowaniem. Dodatkowo, klient banku ma także możliwość skorzystania z funduszy oszczędnościowych oraz inwestycyjnych.

Dla oczekujących finansowania

Dla swoich klientów Raiffeisen Polbank przygotował szeroką ofertę kredytów. Podstawowymi produktami są kredyty gotówkowe, w tym limit na koncie osobistym. Ponadto, bank oferuje kredyty hipoteczne: mieszkaniowy, konsolidacyjny oraz kredyt na dowolny cel konsumpcyjny. Dla osób, które po raz pierwszy korzystają ze wsparcia finansowego banku, przygotowano specjalną ofertę pożyczki.

Sprawdź oferty kredytów

Raiffeisen Polbank – kontakt

Adres centrali: ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa

Infolinia: 801 180 801, 22 549 99 99, 519 299 999

Adres strony kontaktowej: http://raiffeisenpolbank.com/obsluga-klienta/klienci-indywidualni