Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Finanse osobiste

Świąteczny przegląd najlepszych promocji bankowych

Promocje bankowe pozwalają sięgnąć po dodatkową gotówkę lub inną wartościową nagrodę, często bez konieczności spełniania skomplikowanych warunków. Przygotowaliśmy dla Was przegląd najciekawszych przedświątecznych ofert.

Skorzystanie z promocji bankowej może być zarówno okazją do zdobycia nagrody, jak i możliwością skorzystania z produktu lub usługi bankowej, która zostanie z nami na lata. Mając na uwadze różnorodne oczekiwania naszych czytelników, prześwietliliśmy najciekawsze promocje bankowe związane z założeniem konta osobistego, karty kredytowej oraz skorzystaniem z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Mamy też coś ciekawego dla przedsiębiorców.

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity

Citi Handlowy tradycyjnie zaskakuje kolejną promocją związaną z założeniem i użytkowaniem flagowej karty kredytowej w ofercie – Citi Simplicity. Tym razem do zgarnięcia jest voucher do Biedronki w postaci elektronicznego e-kodu o wartości 300 zł.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2019 roku nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku. Z racji tego, że w promocji mamy do czynienia z produktem kredytowym konieczne jest potwierdzenie osiąganych dochodów. Można to zrobić do 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę.

Po założeniu karty należy zalogować się do systemu bankowości internetowej Citibank Online lub do aplikacji Citi Mobile. Kolejnym warunkiem jest dokonanie płatności kartą na łączną kwotę minimum 100 zł. O przyznaniu nagrody w postaci vouchera do Biedronki zostaniecie poinformowani przez system bankowości internetowej Citibank Online. Szczegóły akcji poznacie klikając w poniższy guzik.

ZGARNIJ 300 ZŁ DO BIEDRONKI Z KARTĄ CITI SIMPLICITY

150 zł w gotówce + 10 kodów na przesyłki Inpost za założenie Citikonta

Kolejna warta uwagi propozycja pochodzi również od Citibanku, jednak tym razem dotyczy Citikonta. Korzystając z tej promocji zyskać można do 150 zł w gotówce i nawet 10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost. Warto wspomnieć, że rachunek ten zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu kont osobistych, więc dla osób poszukujących konta jest to propozycja warta rozważenia.

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 01.01.2019 r. nie posiadały żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku. Citikonto założyć trzeba przez specjalną stronę promocji. Należy to zrobić do 31.01.2021 r. Promocja może się jednak zakończyć wcześniej, gdyż pula nagród została ograniczona i wynosi ona 1.700 sztuk.

Nagrody zdobywa się w etapach. Pierwszym z nich jest konieczność przekierowania na Citikonto swojego wynagrodzenia w wysokości min. 2.000 zł. Mamy na to czas do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. W zamian otrzymamy 50 zł i 8 kodów InPost.

Drugą nagrodą jest 50 zł, które można zgarnąć wpłacając na konto min. 100 PLN i logując się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Trzecia nagroda to 50 zł za wykonanie do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji mobilnej. Czwartym bonusem są 2 kody InPost przyznawane za wyrażenie odpowiednich zgód. Szczegóły promocji sprawdzicie poniżej.

SIĘGNIJ PO 150 ZŁ I 10 KODÓW INPOST Z DARMOWYM CITIKONTEM

2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez rok + program poleceń

Kolejną propozycję kierujemy do osób pragnących szybciej pomnażać swoje oszczędności. W dalszym ciągu dostępne jest konto oszczędnościowe Getin Banku gwarantujące oprocentowanie 2% przez 12 miesięcy. Promocja adresowana jest do nowych klientów, którzy założą Konto Proste Zasady i wyrażą zgodę na przesyłanie oferty handlowej drogą telefoniczną i elektroniczną.

Warunkiem skorzystania z podwyższonego oprocentowania jest zapewnienie każdego miesiąca wpływu wynagrodzenia na nowo założone konto (min. 1.500 zł). Dzięki temu bank naliczy wyższe odsetki od środków zgromadzonych na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Promocyjnym oprocentowaniem objęte zostaną środki do 10.000 zł przez maksymalny okres 12 miesięcy.

Atrakcyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego to jednak nie wszystko. Jeśli Konto Proste Zasady założone zostanie w ramach programu poleceń Getin Banku, to czeka nas 50 zł premii w formie bonu podarunkowego. Następnie sami możemy polecać to konto i zgarniać za każde skuteczne polecenie 80 zł w formie bonu. Maksymalnie otrzymać można 800 zł premii. Szczegóły promocji i programu poleceń znajdziecie poniżej.

2% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM I NAWET 800 ZŁ W PROGRAMIE POLECEŃ

Nawet 2.000 zł dla posiadaczy konta firmowego od Santander Bank Polska

Ostatnia z ofert adresowana jest do przedsiębiorców. Dzięki współpracy portalu Sprzedajemy.pl i Santander Bank Polska, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które otworzyły Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji, mogą otrzymać nawet 2000 zł na promowanie swoich produktów lub usług przez Internet.

W akcji specjalnej dostępne są dwa pakiety korzyści. Pierwszy to 1.000 zł na promocję swoich usług za pośrednictwem serwisu Sprzedajemy.pl – po 100 zł przez 10 miesięcy. Posiadacz Konta Firmowego Godnego Polecenia otrzyma bonus w formie kodu po wypełnieniu odpowiedniego formularza. Kolejne 1.000 zł na promowanie usług i produktów w sieci otrzymamy rejestrując się przez stronę Sprzedajemy.pl. Szczegóły promocji opisaliśmy w tym miejscu.

ZGRANIJ 2000 ZŁ Z KONTEM FIRMOWYM GODNYM POLECENIA

Oceń artykuł
4.9

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments