Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Klienci Santander Bank Polska wiedzą, jak się promować w sieci

Dotarcie do nabywców przez Internet to kluczowa sprawa. Dlatego Santander Bank Polska oferuje posiadaczom konta firmowego 2000 zł na promowanie usług i produktów online.

Wiele jednoosobowych działalności gospodarczych, w związku z trwającym kryzysem, postanowiło ograniczyć swoje wydatki dotyczące marketingu. Nie jest to szczególnie dobre rozwiązanie, ponieważ przemyślane i skuteczne działania marketingowe pomagają sobie poradzić ze spadkiem popytu na produkty oraz usługi. W obecnych czasach, szczególnie ważne jest promowanie swoich propozycji online. Dobrze wie o tym zarówno Santander Bank Polska, jak i portal Sprzedajemy.pl.

Dzięki współpracy tych dwóch instytucji, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które otworzyły Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji mogą otrzymać nawet 2000 zł na promowanie swoich produktów lub usług przez Internet.

Okres darmowej reklamy w sieci trwa aż 10 miesięcy

Wiele wskazuje na to, że dopiero w drugiej połowie przyszłego roku albo nawet pod jego koniec wiele branż odczuje powrót popytu do przedkryzysowego poziomu. Właśnie dlatego promocja Santander Banku Polska i portalu Sprzedajemy.pl dotycząca darmowego promowania swojej oferty w Internecie przez 10 miesięcy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Pozwoli ona bowiem łatwiej znaleźć klientów w trudnym dla firm okresie.

Warto wyjaśnić, że w ramach oferty Konta Firmowego Godnego Polecenia w promocji oraz Sprzedajemy.pl są dostępne aż dwa pakiety korzyści. Pierwszy z nich przewiduje do 1000 zł na promocję swoich usług przy pomocy portalu Sprzedajemy.pl (100 zł przez 10 miesięcy). Skorzystanie z tego bonusu jest bardzo proste. Posiadacz Konta Firmowego Godnego Polecenia po wypełnieniu odpowiedniego formularza otrzyma kod promocyjny, który można wykorzystać na Sprzedajemy.pl.

Wspomniany portal ogłoszeniowy proponuje również dodatkowe 1000 zł na promowanie usług i produktów w sieci oraz 3 miesiące Konta PRO za darmo. W celu uzyskania tych korzyści, trzeba się zarejestrować poprzez stronę Sprzedajemy.pl.

„Naszą misją jest wspieranie Klientów w rozwoju ich biznesu. W czasach pandemii widzimy jak kluczowa stała się sprzedaż w internecie. Nasz Partner pomaga przedsiębiorcy promować jego własną markę i nie pobiera prowizji od sprzedaży . Jest to świetne miejsce do rozpoczęcia działalności w sieci szczególnie dla mniej doświadczonych firm”. Powiedział Piotr Mieczkowski – Zarządzający Obszarem Digital SME w Santander Bank Polska.

Oprócz premii marketingowej są jeszcze inne korzyści

Warto podkreślić, że pomimo wprowadzenia nowej promocji przygotowanej razem ze Sprzedajemy.pl, Santander Bank Polska nie zrezygnował z wcześniejszych bonusów. Właśnie dlatego osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które otworzą Konto Firmowe Godne Polecenia w „Promocji dla Przedsiębiorców V” nadal mogą otrzymać do 900 zł premii w ramach trzyprocentowego zwrotu za transakcje kartą trwającego pół roku.

Klient firmowy, który skorzysta z oferty terminalu płatniczego w Santander Bank Polska, dodatkowo dostanie 100 zł nagrody. Nie można także zapominać o dwuletnim zwolnieniu z opłat za najważniejsze usługi Konta Firmowego Godnego Polecenia w ramach „Promocji dla Przedsiębiorców V” pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych wymaganych przez bank.

Chodzi między innymi o prowadzenie tego rachunku, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy przez Internet, 10 przelewów natychmiastowych BlueCash co miesiąc oraz korzystanie ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Ponadto Santander Bank Polska oferuje dobre warunki dodatkowych usług (m.in. leasingu, księgowości online oraz faktoringu).

Advertisement

W Rankomat troszczymy się o transparentność naszych treści, abyś mógł dokonać trafnego wyboru. Informujemy otwarcie, że ten tekst powstał we współpracy z Santander Bank Polska.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments