Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

4% na Koncie Godnym Polecenia i 100 zł od Money Mania

Właśnie ruszyła dziewiąta odsłona promocji Money Mania. Tym razem do zgarnięcia jest dodatkowa stówka za korzystanie z Konta Godnego Polecenia w Banku Zachodnim WBK z oprocentowaniem 4%.

Bank Zachodni WBK zaskoczył wszystkich użytkowników rachunków osobistych. W czasach kiedy wszyscy zrównują oprocentowanie takich kont do poziomu 0%, Bank Zachodni proponuje oprocentowanie środków osobistych na 4% w skali roku. Jest to jednak oferta promocyjna (“Konto z kartą procentuje”), a to oznacza, że w zamian za wysokie zyski na rachunku, bank będzie wymagał od nas spełnienia określonych warunków.

Jak zdobyć 4% na Koncie Godnym Polecenia?

Jak to zwykle bywa w przypadku bankowych promocji, oferta ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Banku Zachodniego WBK. A nowy klient w rozumieniu regulaminu tej oferty to osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy od dnia uruchomienia wspomnianego rachunku, nie posiadała w banku Zachodnim WBK żadnego konta prowadzonego w złotych.

Dodatkowo, aby móc cieszyć się z wysokiego oprocentowania, trzeba jeszcze aktywnie korzystać z karty płatniczej, czyli w ciągu miesiąca wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Jedna osoba może złożyć wyłącznie jeden wniosek o prowadzenie Konta Godnego Polecenia. Dodatkowo, musi także wyrazić wszystkie wymagane przez bank zgody marketingowe oraz podać numer telefonu komórkowego.

Spełnienie wszystkich powyższych warunków w danym miesiącu kalendarzowym spowoduje, że pieniądze na twoim koncie zaczną zarabiać dopiero w następnym miesiącu. Pamiętaj jednak, że na przystąpienie do tej promocji masz czas do końca listopada 2016. Zyski z wysokiego oprocentowania będziesz mógł natomiast czerpać do listopada 2017 roku i to wyłącznie dla środków do 4 000 zł.

Można więc powiedzieć, że rachunek ten łączy w sobie cechy zarówno konta osobistego, jak i oszczędnościowego. Dzięki temu nie tylko zarabiasz na odłożonych w banku środkach, ale też masz do nich swobodny dostęp. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że za Konto Godne Polecenia trzeba od czasu do czasu coś zapłacić.

Konto Godne Polecenia czyli zarabiaj i płać

Na pierwszy rzut oka Konto Godne Polecenia jest darmowe. Bank nie nalicza żadnych opłat za jego otwarcie i prowadzenie. Nie zapłacisz także za użytkowanie karty płatniczej, ale tylko wtedy, kiedy wykonasz nią w ciągu miesiąca przynajmniej 5 transakcji. W przeciwnym razie, bank ściągnie z twojego rachunku 7 zł miesięcznie.

Opłaty mogą zostać naliczone także za kody służące autoryzacji przelewów internetowych. Pierwsze pięć takich przelewów bank daje za darmo. Za kolejne transakcje trzeba będzie zapłacić 20 groszy.

Jak widać, nie są to kolosalne opłaty, ale musisz się jednak liczyć z tym, że przy większej ilości przelewów, trochę groszy na tym stracisz.

A gdzie 100 zł od Money Mania?

Do zysków z Konta Godnego Polecenia możesz teraz w bardzo prosty sposób dołożyć bonusowe 100 zł. Wystarczy, że założysz konto w BZWBK nie przez stronę banku, a przez dedykowaną platformę Money Mania.

Jeśli korzystałeś którejś ze wcześniejszych edycji tej promocji, wystarczy, że zalogujesz się na założony profil. Jeśli jednak jest to twój pierwszy raz, musisz zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji oraz poprosić o wygenerowanie specjalnego linku uprawniającego do otwarcia konta. Wniosek o konto musisz złożyć do końca listopada 2016 roku, a na zawarcie umowy o jego prowadzenie masz czas do końca grudnia 2016 roku.

W grudniu 2016 i styczniu 2017 będziesz musiał ponadto zapewnić na swoje nowe konto wpływy w wysokości min. 1 000 zł. Jeśli spełnisz te warunki, o przyznaniu premii organizator powiadomi cię do 20 lutego. Do 27 lutego będzie trzeba z kolei ponownie zalogować się do swojego profilu w Money Mania oraz wskazać numer rachunku, na jaki ma zostać wypłacona gratisowa stówka. Pieniądze powinny wpłynąć na twoje konto do 10 marca.

Otwórz Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% i zgarnij dodatkowe 100 zł

PORÓWNAJ KONTA
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments