Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

100 zł za otwarcie Konta Direct w ING

Weź gratisowe 100 zł od ING! Wystarczy, że otworzysz rachunek rozliczeniowy i konto oszczędnościowe w tym banku, a potem będziesz aktywnie używać tych produktów. Sprawdź szczegóły!

Specjalnie dla nowych klientów

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z oferty ING, ta promocja jest stworzona właśnie dla Ciebie! Bank gratisową stówę obiecuje bowiem każdemu, kto od 1 stycznia 2015 roku do 6 czerwca 2016 roku nie posiadał żadnego Konta z Lwem (pod uwagę brane są konta Direct, Klasyczne, Komfort, Premium, Student).

Aby wziąć udział w promocji, musisz otworzyć Konto Direct lub Komfort oraz rachunek oszczędnościowy. Wniosek o te produkty należy złożyć przez internet. Co więcej, wypełniając formularz trzeba potwierdzić wszystkie zgody wymagane przez bank. Regulamin promocji zastrzega bowiem, że nagroda nie będzie przyznawana osobom, które odmówiły zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kiedy Twoje nowe konto zostanie aktywowane, do 28 dnia każdego miesiąca (aż do 31 grudnia) musisz wykonać płatności bezgotówkowe na kwotę przynajmniej 1 000 zł.

Konto Direct – warunki ogólne

Założenie i prowadzenie konta w ING jest całkowicie darmowe. Jedyna opłata z jaką możesz tu się spotkać, to prowizja za użytkowanie karty w kwocie 7 zł miesięcznie. Na szczęście tej opłaty można się bardzo łatwo pozbyć – wystarczy, że co miesiąc będziesz płacić bezgotówkowo rachunki na kwotę min. 300 zł (200 zł w przypadku osób poniżej 26 roku życia). Chcąc wziąć udział w promocji i tak będziesz częściej płacił kartą, więc w tym przypadku spełnienie powyższego warunku nie powinno być dla Ciebie problemem.

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, za darmo możesz korzystać ze wszystkich urządzeń należących do ING. Bank umożliwia także jedną bezpłatną wypłatę z bankomatów innych sieci. Za każda kolejną zostanie Ci natomiast naliczona prowizja w wysokości 3 zł.

Konto oszczędnościowe w ING

Oprócz rachunku osobistego będziesz musiał otworzyć także konto oszczędnościowe. Na szczęście warunki prowadzenia takiego konta są całkiem przyzwoite. ING oferuje bowiem oprocentowanie w skali 2% (dla kwot do 100 00 zł). Minusem jest jednak fakt, że takie warunki obowiązują wyłącznie przez pierwsze cztery miesiące posiadania rachunku oszczędnościowego. Później oprocentowanie spada do 1%.

Z konta oszczędnościowego możesz wykonać jeden darmowy przelew w miesiącu na konto w innym banku. Za każdą dodatkową transakcję zapłacisz natomiast 10 zł. Co ciekawe, przelewy wewnętrzne w tym układzie są darmowe. Dowolnie możesz więc przelewać środki z konta oszczędnościowego na rachunek osobisty bez ponoszenia za to jakichkolwiek kosztów.

To się opłaca!

Jak widzisz, warunki stawiane przez ING nie są zbyt wygórowane. Bank wymaga od Ciebie tego co robisz na co dzień, czyli korzystania z konta osobistego i płatności bezgotówkowych. 100 zł zgarniesz więc bez problemu! Pamiętaj jednak, że wypłata bonusowej gotówki wpłynie na Twoje konto dopiero w styczniu 2017 (na przelanie pieniędzy bank ma czas do 31.01.2017). Do tego czasu musisz więc utrzymywać zarówno rachunek osobisty, jak i oszczędnościowy w ING.

[gdlr_button href=”http://rankomat.produktyfinansowe.pl/e/lead/197/label=finanserankomat/” target=”_blank” size=”medium” background=”#4099ff” color=”#ffffff”]Otwórz Konto w ING i zgarnij 100 zł![/gdlr_button]

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments