Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

100 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas po raz kolejny próbuje przyciągnąć do siebie klientów przy pomocy gratisowej gotówki. Tym razem za założenie iKonta możemy dostać nawet 100 zł. Wystarczy tylko, że będziemy aktywnie korzystać z nowego rachunku.

iKonto w BGŻ Paribas – dlaczego warto je otworzyć?

Zanim jednak skusimy się na gratisową “stówkę”, warto sprawdzić czy otwarcie wymaganego rachunku rzeczywiście jest warte naszego zachodu. W tym przypadku jest się o co starać. iKonto gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, brak opłat za przelewy internetowe oraz bezpłatne prowadzenie konta z gwarancją na trzy lata. Za korzystanie z karty do iKonta również nie trzeba ponosić opłat – wystarczy, że w danym miesiącu rozliczeniowym wartość wykonywanych nią transakcji wyniesie min. 300 zł.

Warunki prowadzenia konta są więc dosyć atrakcyjne. Jeśli zatem Twoje konto przestało już spełniać Twoje oczekiwania, to doskonała okazja aby w końcu zmienić bank! Jeżeli jednak jesteś zadowolony ze swojego obecnego rachunku rozliczeniowego, otwarcie iKonta tylko dla bonusowych pieniędzy z pewnością Ci się opłaci. Aby zgarnąć premię wystarczy bowiem korzystać z konta minimum dwa lub trzy miesiące, a potem zwyczajnie można je zamknąć.

100 zł od BGŻ BNP Paribas – jak je zdobyć?

Premia od BGŻ BNP Paribas przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów tego banku. Oznacza to, że konto z bonusem mogą otworzyć tylko osoby, które do tej pory nie były związane kontem osobistym z BGŻ BNP Paribas – zasada ta tyczy się także klientów sprzed połączenia BGŻ z BNP Paribas.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, konto z gratisem otworzysz za pomocą specjalnej dedykowanej strony. Wystarczy, że wypełnisz zamieszczony tam formularz, wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, klikniesz w otrzymany link zwrotny i uzupełnisz wniosek o otwarcie iKonta. Gdy Twoje nowe konto zostanie aktywowane, pozostanie Ci jeszcze kilka małych kroków do zdobycia gratisowych 100 zł

Krok 1. Bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę min. 500 zł

Jeśli umowę o konto podpiszesz do 25 maja, wspomnianą wyżej transakcję musisz wykonać w terminie od 1 do 30 czerwca. Dodatkowo, aby zdobyć premię będziesz musiał zalogować się w czerwcu do swojej bankowości elektronicznej min. jeden raz. W przypadku zawiązania umowy od 26 maja do 25 czerwca, na spełnienie powyższych założeń masz cały lipiec. Po zrealizowaniu wymagań banku, na Twoje konto wpłynie pierwsza część premii czyli 50 zł.

Krok 2. Bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę min. 500 zł oraz wykonanie min. jednego przelewu w bankowości internetowej

Aby zdobyć drugą część premii, będziesz musiał ponownie zrealizować transakcję kartą na kwotę 500 zł (operacja ta musi zostać zrealizowana w lipcu lub w sierpniu w przypadku otwarcia konta w drugim terminie) oraz wykonać min. jeden przelew przy użyciu bankowości internetowej.

Informację o przyznaniu premii otrzymasz do 20 lipca (jeśli skorzystałeś z promocji w pierwszym terminie) lub 19 sierpnia (jeśli założyłeś konto po 26 maja). Aby odebrać nagrodę, będziesz musiał ponownie zalogować się na stronie promocji i podać numer Twojego iKonta – to właśnie na nie zostanie Ci wpłacona premia. Bonus od BGŻ Paribas otrzymasz do 28 lipca / 30 sierpnia lub 30 sierpnia / 29 września.

Otwórz iKonto i zgarnij 100 zł

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments