Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

120 zł za założenie lokaty w Toyota Banku i korzystanie z Konta Jedynego

Toyota Bank po raz kolejny zachęca klientów do skorzystania ze swoich produktów przy pomocy darmowej gotówki. Tym razem zapłaci nam aż 120 zł za korzystanie z konta i założenie lokaty.

Jeśli jesteś posiadaczem jakiegokolwiek konta w Toyota Bank, na darmowe pieniądze niestety nie możesz liczyć. Promocja ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów czyli takich, którzy od 15.10.2016 r. do 15.05.2016 r. nie korzystali z usług tego banku.

Jak zgarnąć darmowe 120 zł?

Aby zdobyć pieniądze oferowane przez bank, wystarczy zarejestrować się w serwisie moneymania.pl. Tym, którzy jeszcze nie wiedzą przypominamy, że moneymania to cykliczna akcja skierowana do klientów poszukujących najlepszych rozwiązań finansowych. W ramach aktualnej edycji tego programu można ustrzelić dodatkowe pieniądze właśnie w Toyota Bank.

Po dokończeniu procesu rejestracji otrzymasz link kierujący do wniosku o otwarcie Konta Jedynego na stronie Toyota Bank. Na założenie tego rachunku masz czas do 19.06.2016 r. Umowę z bankiem podpisujesz jednak w obecności kuriera. Nie czekaj więc do ostatniego dnia promocji, gdyż kurier może dotrzeć do Ciebie nawet kilka dni po tym terminie. A to z kolei oznacza, że Twoje konto straci prawo do premii.

Ponadto, aby mieć szansę na gratis od banku, musisz potwierdzić wszystkie zgody marketingowe oraz zgodzić się na przekazanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową. Przyznanie premii będzie odbywało się na następujących zasadach:

50 zł za oszczędności

Oprócz zawarcia umowy o prowadzenie konta, do 19.06.2016 r. będziesz musiał także otworzyć min. jedną lokatę Plan depozytowy na 100 dni oprocentowaną na poziomie 2,4%. Minimalna kwota takiej lokaty wynosi min. 10 000 zł. Aby skorzystać z tej promocji trzeba zatem mieć spore oszczędności. Pierwsze 50 zł premii otrzymasz po 70 dniach trwania lokaty.

20 zł za tankowanie paliwa

20 zł premii dostaniesz rejestrując się w promocji “Tankuj korzyści do pełna”. Dzięki tej ofercie otrzymasz też zwrot za tankowanie paliwa w postaci moneyback.

50 zł za konto

Ostatnią część premii (50 zł) otrzymasz za aktywne korzystanie z powyższej promocji czyli w trzech dowolnych miesiącach (od lipca do października) spełnisz warunki zwrotu za paliwo.

Sprawdź szczegóły promocji “Tankuj korzyści do pełna”

Kiedy dostaniesz pieniądze?

Po spełnieniu warunków uprawniających Cię do maksymalnej kwoty premii, jej wypłatę otrzymasz w dwóch ratach. Do 10 października dostaniesz informację o przyznaniu bonusów za założenie lokaty i zarejestrowanie się w programie “Tankuj korzyści do pełna”. Do 20 października masz czas na zalogowanie się do swojego konta na stronie promocyjnej, utworzonego w trakcie rejestracji i podanie numeru konta, na które ma zostać wypłacony bonus od banku. Pieniądze otrzymasz do 31 października.

O przyznaniu ostatniej części premii bank poinformuje Cię do 21 listopada, a jej wypłata nastąpi do 30 listopada.
Na gratisowe pieniądze trochę będziesz musiał zatem poczekać. Jeśli jednak masz do dyspozycji środki, które można zainwestować w wymaganą w promocji lokatę, warto z tego skorzystać i coś na tym zarobić.

Otwórz Konto Jedyne

premia120zl

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments