Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

150 złotych premii za konto osobiste i kartę kredytową od BZ WBK

Idąc za informacją zamieszczoną na stronie banku, aby wzbogacić się o 150 złotych, wystarczy wykonać zaledwie trzy proste kroki. Otwórz konto, weź kartę i odbierz nagrodę – zachęca komunikat. Specjalnie dla Was prześwietlamy ofertę i sprawdzamy wszystkie warunki drugiej edycji promocji “150 zł na dzień dobry”.

W ostatnim okresie promocje bankowe związane z wyrobieniem i aktywnym korzystaniem z karty kredytowej wyrastają jak grzyby po deszczu. To bardzo pozytywny trend, pozwalający na wybór oferty spełniającej aktualne oczekiwania klienta. O atrakcyjności propozycji powinna decydować nie tylko wartość samego bonusu, ale także warunki konieczne do zrealizowania, aby skutecznie skorzystać z bonusu. A te w przypadku oferty BZ WBK zdają się całkiem proste.

Do kogo kierowana jest promocja “150 zł na dzień dobry”?

 

Oferta kierowana jest do nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto osobiste, nie posiadały żadnego konta osobistego w PLN oraz w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu karty kredytowej, nie dokonały zamknięcia dowolnej, poprzedniej karty kredytowej. Dodatkowo należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Jeśli spełniamy te dwa warunki, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować sięgnąć po 150 złotych bonusu.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z proponowanej premii?

 

Po pierwsze do 28 lutego 2017 roku należy złożyć wniosek i zawrzeć z bankiem umowę o konto osobiste. Po drugie najpóźniej w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy o konto, musimy złożyć wniosek o kartę kredytową. Możemy zrobić to w oddziale banku, placówce partnerskiej, telefonicznie lub poprzez system bankowości internetowej BZWBK24. I tu jedna istotna informacja – nasz wniosek o kartę kredytową musi zostać rozpatrzony pozytywnie. W przeciwnym wypadku nie będziemy mogli wziąć udziału promocji.

Kiedy staniemy się już szczęśliwymi posiadaczami konta osobistego oraz karty kredytowej, wystarczy spełnić ostatni, bardzo prosty warunek. Otóż w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych wystarczy dokonać główną kartą kredytową minimum 5 płatności na dowolne kwoty (promocją nie są objęte operacje bezgotówkowe dokonane kartami dodatkowymi, wydanymi do kart głównych objętych promocją). I tutaj tkwi olbrzymi atut analizowanej oferty. Po pierwsze wymagana liczba transakcji kartą jest symboliczna, po drugie nie blokuje nas minimalny limit kwotowy.

Do kiedy spodziewać się wpływu bonusu promocyjnego?

 

Zgodnie z regulaminem bank zobowiązany jest do przekazania kwoty 150 złotych, na konto w BZ WBK najpóźniej do końca 4 miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej. Wartość nagrody zwolniona jest z podatku od osób fizycznych. Koniec promocji (nie mylić z ostatecznym okresem przystąpienia do promocji) ustalono na 31 sierpnia 2017 roku.

Na koniec informacja skierowana głównie do poszukiwaczy okazji. Omawiana oferta nie może być łączona z promocjami: Karta Kredytowa na Start, Promocja dla klientów NC+ KONTO, Promocja dla klientów NC+ KARTA, Promocja sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City Unlimited edycja 2. Jeśli zainteresowała was promocja “150 złotych na dzień dobry”, polecamy również zapoznanie się z ofertą depozytową banku. Warto również wspomnieć, że wystartowała właśnie „zimowa oferta”, gdzie zgarnąć można dodatkowo bon Sodexho o wartości 50 zł. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments