Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

200 złotych premii za konto osobiste i płatności kartą – promocja BZ WBK

W lutym dobiegła końca promocja BZ WBK, premiująca posiadaczy konta osobistego i karty kredytowej. Dla wszystkich którzy chcieli, ale z określonych powodów nie skorzystali z oferty, mamy świetną informację – bank udostępnił kolejną promocję, dzięki której sięgnąć można po 150 zł nagrody głównej i 50 zł nagrody podstawowej. Dla wszystkich zainteresowanych prześwietlamy warunki akcji “200 zł na Dzień dobry”.

Do kogo kierowana jest promocja BZ WBK?

Warunki uczestnictwa nie uległy zmianie w porównaniu do poprzedniej akcji. Oferta kierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto osobiste, nie posiadały żadnego konta osobistego. Wykluczone są również osoby, które w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu karty kredytowej, nie dokonały zamknięcia dowolnej, poprzedniej karty kredytowej.

Należy także pamiętać, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i nie wycofywać jej do momentu wypłaty nagrody. Jeśli spełniamy powyższe warunki, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wzbogacić się o 200 zł tytułem proponowanej premii.

Nagroda główna w zamian za spełnienie kilku prostych warunków

Jak wspomnieliśmy wcześniej, proponowany bonus podzielony został na nagrodę główną i nagrodę dodatkową. Aby zgarnąć do 150 zł premii podstawowej, należy spełnić poniższe warunki:

  • do 31 lipca 2017 roku należy złożyć wniosek i zawrzeć z bankiem umowę o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w PLN. Wniosek o konto znajdziecie w tym miejscu,
  • w miesiącu zawarcia umowy o konto osobiste lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym, złożyć wniosek o kartę kredytową,
  • w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej wymagane jest zawarcie z bankiem umowy o kartę kredytową,  
  • ostatnim etapem jest dokonanie łącznie 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową w miesiącu jej wydania lub w kolejnych 3 miesiącach kalendarzowych.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że organizator promocji nie stawia żadnych warunków związanych z kwotą wymaganych operacji. Transakcje bezgotówkowe traktowane są jako płatności dokonywane kartą kredytową za towary lub usługi w punktach stacjonarnych oraz przez Internet. Przelewów realizowanych z rachunku karty kredytowej, w tym w ramach usługi Fast Cash, bank nie zaliczy w poczet wymaganych operacji bezgotówkowych.

Nagroda dodatkowa na wyciągnięcie ręki

Po zagwarantowaniu sobie premii w wysokości 150 zł, warto sięgnąć po nagrodę dodatkową, szczególnie że wymaga to spełnienia symbolicznego wręcz warunku. Aby wzbogacić się o kolejne 50 zł, wystarczy wykonać dodatkowo, co najmniej 1 płatność z wykorzystaniem mobilnej karty kredytowej, która wydawana jest w formie aplikacji, instalowanej na zaufanym urządzeniu mobilnym. Może być to np. telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android z funkcją NFC i obsługą kart mobilnych.

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje wyłącznie uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać przelewu 200 zł na nasze konto. Wypłata nagrody nastąpi w 4-tym miesiącu kalendarzowym, licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej.  Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Koniec promocji (nie mylić z ostatecznym okresem przystąpienia do promocji) ustalono na 31 grudnia 2017 roku.

Pełny regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Czy warto sięgnąć po 200 zł na dzień dobry?

Oceniając relację kwoty bonusu do warunków stawianych przed uczestnikami promocji, śmiało można stwierdzić, że gra jest warta świeczki. Szczególnie, że organizator promocji nie wskazuje minimalnej kwoty wymaganych transakcji bezgotówkowych. Jedynym minusem oferty może okazać się konieczność weryfikacji zdolności kredytowej klienta. W przypadku decyzji negatywnej, droga do uczestnictwa w promocji zostaje zamknięta. W takiej sytuacji skorzystać można jednak z innej propozycji, które prześwietlamy na łamach naszego serwisu.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments