Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

2,5% na koncie oszczędnościowym w Millenium Bank

O promocjach dotyczących oszczędności w Millennium Bank pisaliśmy już nieraz na łamach naszego serwisu. Pora więc odświeżyć temat, gdyż do naszych rąk trafiła jeszcze ciepła propozycja 2,5% na koncie oszczędnościowym w tej instytucji. Sprawdźmy zatem szczegóły!

Obecna promocja Millennium Bank polega na podniesieniu oprocentowania posiadanych oszczędności do 2,5% w skali roku. Haczyk tkwi w tym, że promocyjnym oprocentowaniem objęte są wyłącznie nowe środki, czyli pieniądze które wpłaciliśmy bądź wpłacimy na rachunek oszczędnościowy po 24.06.2017. Dodatkowo, oprocentowanie w tej skali nie będzie nam dane na zawsze. Możemy się nim cieszyć wyłącznie przez 92 dni.

Szczegółowe warunki promocji

Aby lepiej zrozumieć zasady promocyjnej oferty Millennium Banku, posłużmy się przykładem. Załóżmy, że na koncie oszczędnościowym w tym banku posiadamy 500 zł i od 24.06.2017 nie robiliśmy tam żadnej wpłaty. Dzisiaj chcemy jednak zwiększyć pulę swoich oszczędności i na rachunek przelewamy 50 zł. Stan naszego konta będzie więc wynosił dokładnie 550 zł. ‘

Wraz z wykonanym przez nas przelewem (50 zł) uruchamiamy promocję na koncie oszczędnościowym. Nie musimy nigdzie się rejestrować ani wypełniać wniosków. Promocja tak naprawdę włączy się automatycznie.

Oprocentowanie rzędu 2,5% będzie jednak naliczane wyłącznie od nowych środków, czyli w naszym przypadku – dla wpłaconych 50 zł. Wcześniejsza kwota oszczędności (500 zł) nadal będzie zarabiała, ale według wcześniej uzgodnionej stawki (czyli maks. 1,1% w skali roku).

W dniu, w którym wpłacimy na konto oszczędnościowe 50 zł i uruchomimy promocję, bank zacznie naliczać nam indywidualny okres promocyjny (92 dni). W tym czasie możemy oczywiście zwiększyć pulę naszych oszczędności i dopłacić np. kolejne 100 zł. Tym samym oprocentowanie liczone dla nowych środków będzie w naszym przypadku dotyczyło już kwoty 150 zł.

Warto także pamiętać, że promocyjne oprocentowanie dotyczy wyłącznie wpłat do w kwoty 100 000 zł. Jeśli ktoś chciałby wpłacić na rachunek większą sumę, wszystkie środki ponad tę kwotę oprocentowane będą na 1,7% w skali roku.

Terminy promocji

Na skorzystanie z promocyjnych warunków konta oszczędnościowego w Millennium Bank mamy czas do 26.08.2017. Jeśli więc oszczędności przelejemy dopiero tego dnia, bank i tak pozwoli nam cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez ponad trzy miesiące.

Naszym zdaniem

Promocja Millennium Bank to świetna oferta dla tych, którzy już oszczędzają z tą instytucją. bowiem 2,5% to jedna z lepszych obecnie propozycji na rynku. Ale jeżeli do tej pory nie mieliście z Bankiem Millennium nic wspólnego, śmiało możecie jeszcze dołączyć do tej promocji. Wystarczy otworzyć konto osobiste 360, a następnie aktywować rachunek oszczędnościowy. Niestety, bez rachunku rozliczeniowego nie skorzystacie z konta oszczędnościowego. Kliknijcie więc w link poniżej i złóżcie wniosek bez wychodzenia z domu:

Otwórz konto 360 w Millennium Bank

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments