Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

250 zł za przeniesienie konta do Credit Aqricole…i 100 zł za jego zamknięcie

Credit Aqricole przygotował rewelacyjną ofertę dla tych, którzy mają już dosyć swojego obecnego konta bankowego. Za przeniesienie finansów do tego banku dostaniemy na wstępie 250 zł. A jeśli się znudzimy, bank Credit Aqricole dorzuci dodatkowe 100 zł za ucieczkę do innej placówki. Niemożliwe? A jednak!

„Przenieś konto z gwarancją satysfakcji” – takim hasłem Credit Aqricole zachęca klientów do skorzystania ze swoich usług. Każdy kto w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miał konta w tym banku i zdecyduje się na skorzystanie z oferty w okresie od 2 maja do 31 lipca włącznie, zostanie za to sowicie wynagrodzony.

Pieniądze za darmo – jak je zdobyć?

Wniosek o przeniesienie naszych finansów do Credit Aqricole możemy złożyć w placówce banku lub przez internet. Decydując się na tą drugą opcję, wszelkich formalności i tak będziemy ostatecznie musieli dopełnić w banku. Wnioskując o otwarcie konta udzielamy bowiem Credit Aqricole pełnomocnictwa do zamknięcia naszego obecnego rachunku. Z uwagi na to, będziemy musieli podać pracownikowi nazwę naszego aktualnego banku, numer rachunku oraz nazwę i adres naszego pracodawcy – w ten sposób nasze wynagrodzenie od razu będzie wpływać na numer naszego nowego rachunku.

Otwarcie konta to pierwszy krok w stronę zdobycia bonusa od Credit Aqricole. Premia zostanie nam wypłacona jeśli na nowo otwarte konto zapewnimy comiesięczne wpływy w wysokości min. 1500 zł. Co ważne, to my sami określamy jaką kwotę jesteśmy w stanie zadeklarować. Na szczęście bank wymaga od nas takich wpływów tylko przez trzy miesiące, począwszy od miesiąca, w którym otworzyliśmy rachunek. Dopiero po upływie tego czasu Credit Aqricole wypłaci nam obiecany bonus.

Zamknij konto i zgarnij 100 zł!

O ile pierwszą promocję Credit Aqricole można uzasadnić chęcią zdobycia nowych klientów, tak druga może przyprawić o spore zdziwienie. Wychodzi na to, że jeśli otworzymy konto w Credit Aqricole a po jakimś czasie z niego zrezygnujemy, dostaniemy w nagrodę 100 zł.

To nie żart! Credit Aqricole bardzo poważnie podchodzi do obiecanej przez siebie “gwarancji satysfakcji”. Jeśli klient nie będzie usatysfakcjonowany kontem które otworzył, bank w ramach rekompensaty zapłaci mu 100 zł.

Aby zgarnąć dodatkową stówkę, swoje niezadowolenie klient może wyrazić jednak dopiero po siedmiu miesiącach aktywnego korzystania z konta (czyli zapewniania na nie wpływów). Wystarczy, że zleci dyspozycję przeniesienia konta z Credit Aqricole do innej placówki, a następnie poinformuje bank o powodach swojej decyzji za pomocą odpowiedniego formularza.
Tego typu promocji jeszcze nie było! Warto skorzystać, bo może za kilka miesięcy trafi się jeszcze lepsza oferta rachunku osobistego. A wtedy bez żalu będziemy mogli opuścić Credit Aqricole i jeszcze nam za to zapłacą.

Otóż konto w Credit Aqricole

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments