Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Aż 3 nowe promocje od Citibanku. Którą wybierzesz?

Kilka ostatnich promocji Citibanku umożliwiało zdobycie nagrody o wartości 400 zł. I mimo, że najnowsza oferta obniża premię aż o połowę, to z pewnością ucieszy ona wszystkich miłośników mody i pasjonatów kulinariów.

Citibank kolejny raz rusza z akcją promocyjną, a dokładnie trzema akcjami specjalnymi. Każda z nich zakłada możliwość zgarnięcia innej nagrody. Na amatorów zakupów czeka 200 zł do H&M. Ci którzy lubią stołować się w restauracjach, taką samą kwotę będą mogli wydać w lokalach sieci Sphinx. Bank nie zapomina również o kierowcach i daje im szansę zdobycia dodatkowych 23 000 punktów w ramach karty Payback. Wiesz już, którą nagrodę wybierzesz?

200 zł do H&M

Pierwsza propozycja Citibanku to bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepach sieci H&M. Aby stać się jego szczęśliwym posiadaczem, należy złożyć wniosek o wydanie karty MasterCard World na stronie poświęconej akcji. Promocja dotyczy osób, które od dnia 01.01.2015 nie posiadały głównej karty kredytowej Citibank. Aby sięgnąć po 200 zł rabatu należy dodatkowo zalogować się  bankowości Citibank Online lub Citi Mobile najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

W tym samym czasie trzeba również wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Karta podarunkowa zostanie przekazana w terminie do miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Warto zaznaczyć, że miesięczna opłata za kartę MasterCard World wynosi 18 zł, jednak organizator akcji zapewnia o zwolnieniu z opłat w przypadku skorzystania z opisywanej promocji.

200 zł do Sphinx

Miłośnicy kuchni Sphinxa lub ci, którzy chcieliby się z nią zapoznać, mogą skorzystać z kolejnej oferty specjalnej. Nagrodą jest bowiem bon o wartości 200 zł do wykorzystania w jednej z restauracji Sphinx. Warunki uczestnictwa są identyczne jak w przypadku vouchera do H&M, co oznacza, że klient musi wyrobić kartę MasterCard World i wykonać kolejno opisane czynności. Terminy dotyczące obu ofert również są takie same.

23 000 pkt Payback

Ostatnia z promocji zakłada możliwość zdobycia 23 000 punktów na świeżo wyrobioną kartę Payback. Tym razem terminy i potencjalne opłaty wyglądają nieco inaczej niż w przypadku dwóch poprzednich ofert. Przystąpić mogą do niej osoby, które od dnia 01.10.2016 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. A co z kosztami?

Klient na początku musi wyrobić tzw. Motokartę, za co przyznane zostanie mu pierwsze 1000 pkt. Na start na jego konto wpłynie także 3000 pkt, jeśli karta, na którą się zdecyduje będzie kartą Gold. W innym wypadku (Karta Silver) punktów startowych otrzyma o połowę mniej. Zdobycie kolejnych punktów związane jest z użytkowaniem karty, a dokładnie dokonywaniem płatności. Kolejne 5000 pkt klient zgarnie za wykonanie transakcji na kwotę 50 zł, a następne 5000 pkt znów za płatność w tej samej kwocie. Warto dodać, że Motokarty zarówno Silver, jak Gold kosztują – odpowiednio 8 zł i 18 zł. Citibank zwalnia jednak z opłat osoby, który wyrobią kartę w ramach promocji. Oferta ważna jest do 30.06.2017 r.

Na koniec przypominamy o innych ofertach Citibanku, gdzie sięgnąć można po bony o wartości aż 400 zł. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji:

400 zł do sieci sklepów Douglas

400 zł do morele.net

400 zł do mall.pl

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments