Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 325 zł premii za założenie i skuteczne polecanie Nest Konta

Dla wszystkich osób, które do tej pory nie posiadały Nest Konta, mamy doskonałą wiadomość. W najnowszej promocji zgarnąć można 75 zł premii za założenie rachunku oraz 250 zł za skuteczne polecanie konta. Oferty tego typu dają nadzieję, że ktoś zrozumiał, że niskokwotowe bonusy nie są skuteczną metodą pozyskiwania nowych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji “Nest Konto z Bonusem”.

Nowy klient, czyli kto?

We wstępie zdradziliśmy już, że oferta dedykowana jest wyłącznie nowym klientom banku, czyli osobom które nigdy nie posiadały lub nie współposiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku. Niestety po premię nie sięgną osoby, które są aktualnie w trakcie rozpatrywania wniosku o konto. Pozostałe warunki uczestnictwa w promocji to klasyka gatunku. Aby przystąpić do akcji należy:

  • być pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadać obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski,
  • być konsumentem w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

ZAŁÓŻ NEST KONTO I ZGARNIJ PREMIĘ PIENIĘŻNĄ

75 zł w gotówce za transakcję kartą

Kiedy jesteście przekonani, że znaleźliście się w docelowej grupie adresatów promocji, a sama kwota bonusu pobudza Was do działania, to wystarczy że spełnicie kilka, bardzo prostych warunków. Aby sięgnąć po premię należy:

  • najpóźniej do 30 czerwca 2017 r. złożyć wniosek o Nest Konto rejestrując się na dedykowanej promocji stronie internetowej. Należy się spieszyć, gdyż pula nagród ograniczona została do 800 sztuk,
  • wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na wysyłanie informacji handlowych droga elektroniczną,
  • zawrzeć z bankiem umowę o Nest Konto,
  • w przeciągu 60 dni od daty złożenia wniosku zalogować się do systemu bankowości elektronicznej oraz dokonać transakcji kartą wydaną do konta na kwotę minimum 150 zł.

Zwracamy uwagę, że bank nie zaliczy w poczet wymaganych operacji wypłat z bankomatów, przelewów oraz zwrotów zaksięgowanych płatności zrealizowanych w okresie promocji. O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailem najpóźniej do 15 września 2017 r., natomiast sam bonus zasili nasze konto do 30 września 2017 r. Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.  

JUŻ TERAZ ZARABIAJ NA LOKATACH NEST BANKU

Do 250 zł premii za skuteczne polecanie konta

Dla wszystkich, którzy mają ochotę na więcej, organizator promocji przygotował także bardzo przystępny program poleceń. Każda osoba, która założyła Nest Konto i otrzymała prawo do bonusu, będzie mogła polecać ofertę osobom trzecim. Służy do tego specjalny link, który wygenerować można za pośrednictwem nowo otwartego  konta. Bonus za każde polecenie wynosi 50 zł. Żeby nie było tak miło, możecie zwerbować nie więcej niż 5 osób. Zakładając jednak optymistyczny scenariusz, wasz stan posiadania może zwiększyć się o 325 zł.

Szczegóły promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Z niekrytą radością prześwietliliśmy akcję “Nest Konto z Bonusem”. Naszym zdaniem proste do spełnienia warunki i premia pieniężna to najskuteczniejsza zachęta do udziału w promocji. Dzięki gotówce sami zdecydujemy czy chcemy iść do kina, kupić ulubione perfumy czy zainwestować w nową rakietkę do ping-ponga. Oczywiście niebagatelne znaczenie ma kwota oferowanego bonusu, a ta wydaje się nam całkiem przyzwoita.

Samo Nest Konto jest nowoczesnym rachunkiem rozliczeniowo-oszczędnościowym wolnym od opłat za prowadzenie i za wydaną do niego kartę. Darmowe są również wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów. Oceniając koszty podstawowych usług powiązanych z kontem, dochodzimy do wniosku, że naprawdę trudno nadziać się na minę. “Szacunek do pieniądza to podstawa” – zapewniał starszy pan ze spotu reklamowego Nest Banku. Wszystko wskazuje na to, że to nie blefował.

 

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Z uwagi na duże zainteresowanie akcją przedłużono jej termin do 9 lipca 2017 roku oraz zwiększono pulę nagród do 1 300 sztuk!

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments