Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Do 350 zł za lokatę Plan Depozytowy w Toyota Bank

Kolejna odsłona promocji związanej z lokatą Plan depozytowy w Toyota Bank właśnie ruszyła! Tym razem do zgarnięcia mamy aż 350 zł. Poznaj szczegóły!

Obecną ofertę promocyjną Toyota Bank kieruje zarówno do nowych, jak i starych klientów. Polega ona na otworzeniu lokaty Plan Depozytowy z oprocentowaniem 2,5% na 130 dni. Za skorzystanie z tego produktu bank ufunduje ci nagrodę pieniężną. Dotychczasowi klienci muszą jednak zadowolić się nieco mniejszą premią. Ale i tak liczy się to, że bank dorzuci ci dodatkową gotówkę zupełnie za darmo.

Oferta dla nowych klientów –  100 zł za założenie lokaty

Aby skorzystać z prezentu od Toyota Bank, każdy nowy klient tej instytucji (czyli taki, który od 7.04.2015 do 28.08.2016 nie posiadał z bankiem umowy o prowadzenie Konta Jedynego) musi zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, zadeklarować, że dotychczas nie posiadał konta w w/w banku oraz zaakceptować warunki promocji i zgodzić się na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji (firmę Agora).

Kliknięcie w link promocyjny spowoduje przeniesienie do wniosku o otwarcie konta osobistego w Toyota Bank. Na tym etapie będziesz musiał podać swoje dane osobowe oraz wyrazić kolejne zgody marketingowe. Gdy dopełnisz tych formalności, w ciągu dwóch dni powinien skontaktować się z tobą przedstawiciel banku i ustalić termin wizyty kuriera. Kurier dostarczy ci umowę o prowadzenie konta, a gdy ją podpiszesz, odwiezie ją z powrotem do banku.

Kiedy twoje konto zostanie uruchomione, pozostaje ci jeszcze złożyć wniosek o otwarcie lokaty Plan Depozytowy oraz przelać na nią min. 10 000 zł. Choć czas trwania lokaty wynosi 130 dni, aby otrzymać bonus od banku, musisz utrzymać ją tylko przez 70 dni. Za spełnienie tych warunków Toyota Bank wypłaci ci nagrodę w kwocie 100 zł.

Oferta dla stałych klientów – 50 zł za lokatę

Jeśli korzystasz już z usług Toyota Bank musisz zalogować się na stronie promocji oraz zaznaczyć, że posiadasz konto w tym banku. Ale uwaga! Pod uwagę brane są tylko konta otwarte w ramach innych promocji prowadzonych z marką Agora, a dokładniej:

  • „Lokata Toyota Bank z premią”
  • „SUPER DUET”
  • „SUPER DUET edycja 2”
  • „SUPER DUET edycja 3”
  • „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”
  • „Tankuj korzyści z Toyota Bank”

Jeśli założyłeś konto w inny sposób niż poprzez udział w powyższych akcjach, niestety zostaniesz wykluczony z tej promocji.

Stali klienci również muszą wyrazić wymagane przez bank zgody oraz otworzyć lokatę Plan Depozytowy do 31.10.2016 wpłacając na nią jednocześnie kwotę nie mniejszą niż 10 000 zł. Pozostałe warunki promocji są identyczne jak te dla nowych klientów. Za ich spełnienie bank nagrodzi cię premią w wysokości 50 zł.

250 zł za polecenie oferty znajomym

Kolejne pieniądze od banku możesz zdobyć przez polecenie lokaty Plan Depozytowy swoim znajomym. Za takie działanie bank nagrodzi cię premią w wysokości maksymalnie 250 zł. Logując się do promocji, system wygeneruje dla ciebie specjalny kod, który musisz podać swoim znajomym. Jeśli osoba, której poleciłeś lokatę Plan Depozytowy zdecyduje się ją otworzyć, a w formularzu rejestracyjnym poda otrzymany od ciebie kod, na twoje konto wpłynie nagroda w kwocie 50 zł. Jeśli chcesz zdobyć maksymalną premię oferowaną przez bank, musisz polecić lokatę przynajmniej pięciu osobom. Za większą ilość poleceń bank ci niestety nie zapłaci, dlatego w ten sposób zarobić możesz jedynie 250 zł.

Razem z premią za założenie lokaty otrzymasz więc 350 zł. O zdobyciu nagrody bank poinformuje cię do 17.01.2017. Do końca stycznia będziesz miał natomiast czas na uzupełnienie wszystkich potrzebnych do wypłaty danych. W tym celu należy zalogować się ponownie do swojego profilu na stronie promocji. Przelew gotówki na twoje konto bank zobowiązuje się wykonać maksymalnie do połowy lutego.

Podsumowując

Oferta Toyota Bank skierowana jest głównie do klientów, którzy dysponują naprawdę sporą gotówką. Minimalny próg lokaty dla wielu osób będzie bowiem nie do przejścia. Ale jeśli akurat posiadasz takie oszczędności, w lokatę Plan Depozytowy warto zainwestować, zwłaszcza, że nie jest to produkt długoterminowy, który po spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu kasy do kieszeni, bez żalu będziesz mógł zamknąć.

Otwórz lokatę Plan Depozytowy i zgarnij 350 zł!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A.
A.
7 lat temu

„O zdobyciu nagrody bank poinformuje cię do 17.01.2016.” – może być ciężko 🙂