Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

360 zł za założenie Konta 360° w Millennium Bank

Bank Millennium ruszył z kolejną promocją dotyczącą tradycyjnego Konta 360° oraz jego odpowiednika dla studentów. Tym razem możemy zgarnąć aż 360 zł za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie.

Jak zgarnąć darmową gotówkę?

Na bonusowe 360 zł mają szansę wszyscy nowi klienci banku. Według regulaminu “nowy klient” to osoba, która od 31.08.2015 r. nie miała zawartej z bankiem żadnej umowy o prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego bądź konta technicznego.

Jeśli spełniasz te warunki, złóż wniosek o otwarcie Konta 360° oraz kartę debetową , a także zaznacz wszystkie wymagane zgody. W ten sposób zrobisz pierwszy krok do zgarnięcia premii od banku. Na zawarcie umowy masz czas do 5.12.2016 r. Wyrażonych zgód nie możesz cofnąć przez cały czas trwania promocji, czyli przez sześć miesięcy. W przeciwnym razie stracisz prawo do bonusowej gotówki.

Ty wydajesz, a pieniądze i tak wracają!

Posiadając nowe konto i posługując się kartą do niego otrzymasz zwrot za wykonane zakupy. Premia od Millennium Bank wypłacana jest bowiem w formie moneyback. Zyskać możesz aż 5% zwrotu za zakupy opłacone za pomocą BLIK oraz do 2% zwrotu za tradycyjną płatność kartą. W ciągu miesiąca zarobisz jednak maksymalnie 60 zł (30 zł za BLIK czy 30 zł za płatność kartą).

Pierwsza premia wypłacana jest w miesiącu następującym po tym, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli więc konto otworzysz jeszcze w maju, pierwszy bonus od banku otrzymasz najwcześniej w czerwcu.

Aby zdobyć prezent od Millennium Bank, musisz pamiętać także o dwóch dodatkowych warunkach, czyli:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (nie dotyczy to jednak konta w wariancie dla studentów),
  • zalogować się choć raz do aplikacji mobilnej.
  • wykonac min. jedną operację karta

Jak widzisz warunki stawiane przez Millennium Bank nie są zbyt wygórowane. Spełnienie powyższych wymagań sprawi także, że prowadzenie konta będzie całkowicie darmowe. Decydując się na otwarcie Konta 360° zyskasz więc nie tylko dodatkowe pieniądze, ale także całkiem niezły rachunek rozliczeniowy – a jak pokazuje rynek bankowy, o takie konto teraz niełatwo.

Otwórz konto 360° i zgarnij dodatkowe 360 zł

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments